Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zaczynamy (:

Go down 
+6
CzekoBoom
Szatejel
Malto
Corrida
madzia19964
wierszownik
10 posters
AutorWiadomość
wierszownik
Już coś wie
wierszownik


Nick w grze : Rademede
Liczba postów : 231
Dołączył : 28/03/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostSro Maj 11, 2011 7:30 am

To może ja zacznę Very Happy

Zauważyliście,że do mieszanek najlepsze są araby?
Powrót do góry Go down
madzia19964
Raczkujący
madzia19964


Liczba postów : 53
Dołączył : 12/04/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostSro Maj 11, 2011 11:21 am

No, ja też zauważyłam Smile

Tak samo jak koń jest mieszany do GP to najczęściej właśnie jest z domieszką araba Wink
Powrót do góry Go down
Corrida
Raczkujący
Corrida


Liczba postów : 54
Dołączył : 08/05/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostSro Maj 11, 2011 1:45 pm

mnie zbiera żeby zrobić mieszankę fryza > andaluza > luzytana + takie mini coś z araba. xD
Powrót do góry Go down
wierszownik
Już coś wie
wierszownik


Nick w grze : Rademede
Liczba postów : 231
Dołączył : 28/03/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostCzw Maj 12, 2011 1:06 pm

Corrida----> andaluza z luzytanem nie mieszaj,bo ci się tylko z sumuje i koń wyjdzie kiepski
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostPią Maj 13, 2011 1:33 am

Cóż, jak dawniej nie znosiłam mieszanek, tak aktualnie zaczynam łamać swoje zasady. Jak to się mówi, tylko krowa nie zmienia poglądów.
Powód? Przekonałam się, że konie mieszane mają całkiem niezłe szanse na zdobywanie dobrych miejsc w Grand Prix. Nadal nie mam zamiaru podnosić PG hodowanych kuców Connemara przez jakiekolwiek domieszki.

Ostatnimi czasy założyłam hodowlę "Impure Champions", czyli kombinacje rasowe, mające na celu osiąganie jak najlepszych wyników w Grand Prix. Aktualnie skupiam się na andaluzach i hanowerach - dzięki krzyżówce posiadam bardziej wszechstronne odpowiedniki koni hanowerskich o PG niespotykanym wśród rasy.

Żeby nie było, że zabrałam się za "jakiegoś tam kundla" - hanowery nie oferują pokryć prywatnych powyżej PG 417, andaluzy powyżej 430 (jeśli pomyliłam się o parę PG, proszę o wybaczenie, piszę z pamięci), a moje zwierzaki mają PG na poziomie 440. Wałach - pół hanower, pół andaluz zdobywa miejsca blisko podium w konkursie skoków w GP, a ma nieco niższy PG od wyhodowanych przeze mnie koni. Mimo że nie przepadam za mieszankami, to, moim skromnym zdaniem, miks z przyszłością.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Szatejel
Raczkujący
Szatejel


Liczba postów : 60
Dołączył : 23/04/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostSob Maj 14, 2011 7:11 am

ja obecnie hoduję mieszanki andaluz/luzytan/fryz a ich potomstwo zawsze jest przodujące w ujeżdżeniu, nie sumuje mi się nic za bardzo, co prawda są gorsze w reszcie dziedzin, ale dają sobie radę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=50306
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostSob Maj 14, 2011 10:55 am

O, fajny temacik Smile
Ja do dziś mam hodowlę 'Czystej Krwi Mieszaniec' (CKM), ale aktualnie jest zawieszona Wink
Jak dla mnie świetnie prezentuje się krzyżówka anglika i araba. Ciekawostką jest, że mój Sammy od 5 miesięcy jest w rankingu arabów w galopie Very Happy
Pinto i andaluzy też wychodzą dobrze, ale andaluzki są równie świetne w połączeniu z achałkami i fryzami Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
madzia19964
Raczkujący
madzia19964


Liczba postów : 53
Dołączył : 12/04/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostSob Maj 14, 2011 12:05 pm

A nie szukasz do tej hodowli pomocników? Ostatnio myślałam żeby zrobić jakieś dobre mieszanki ale kompletnie nie wiem za co sie zabrać, a nie chcę robić ot tak bo wyjdą zwykłe "kundelki"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostNie Maj 15, 2011 3:47 am

Ja też bym dołączyła do hodowli kundelków Wink
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostNie Maj 15, 2011 7:49 am

A to jak chcecie, ale piszę Wam, że hodowla jest zawieszona Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Go??
Gość
Anonymous



Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Re   Zaczynamy (: I_icon_minipostNie Maj 15, 2011 8:48 am

Ja ostatnio skrzyżowałam Fryza z Luzytanem i wyszło niezłe PG 439.91 i 2 gwiazdki. Albo Araba z Luzytanem i PG 452.14 i 1 gwiazdką.Niezłe to niezle.; )
Powrót do góry Go down
madzia19964
Raczkujący
madzia19964


Liczba postów : 53
Dołączył : 12/04/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostNie Maj 15, 2011 1:40 pm

CzekoBoom napisał:
A to jak chcecie, ale piszę Wam, że hodowla jest zawieszona Wink


a można wiedzieć dlaczego zawieszona? Smile
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostWto Maj 17, 2011 12:33 pm

Madzia,
po prostu nie mamy już na to czasu.. Ja zajmuję się hodowlą andaluzów i szetlandów, a inni mają swoje jakieś hodowle, również prestiżowe.
szkoda wydawać equus i kuponów na objęcia czy coś. Smile U nas każdego konika się blupuje, trenuje itd, żeby zobaczyć wyniki Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostWto Lut 21, 2012 9:36 am

A podkusiło. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale podkusiło.
Mamusia - Ясная Поляна
Koń trakeński 50.0 %
Koń czystej krwi arabskiej 25.0 %
Koń achał-tekiński 12.5 %
Koń fryzyjski 6.2 %
Koń andaluzyjski 6.2 %

Tatuś - Jabuszko
Kuc Connemara 62.5 %
Pinto 28.1 %
Kłusak francuski 6.2 %
Koń pełnej krwi angielskiej 3.1 %

A wyszło coś takiego:
Kuc Connemara 35.1 %
Koń trakeński 28.1 %
Pinto 15.8 %
Koń czystej krwi arabskiej 14.0 %
Koń achał-tekiński 7.0 %

Czyli "wyczyściło się" fryza, andaluza, kłusaka i anglika.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
mufff123@o2.pl
Już coś wie
mufff123@o2.pl


Nick w grze : mufff123
Liczba postów : 111
Dołączył : 15/02/2012

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostSro Cze 20, 2012 11:50 pm

kon wyhodowany przeze mnie
arabo luzytan

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=9782078
Powrót do góry Go down
waldik2
Nowy
waldik2


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/04/2012

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostSro Lip 18, 2012 6:31 am

Pokryłam klaczkę mieszankę , zobaczymy co wyjdzie.

Matka
Knabstrup 49.3 %
Koń hanowerski 25.0 %
Koń czystej krwi arabskiej 13.2 %
Koń pełnej krwi angielskiej 12.5 %

Ojciec
Koń czystej krwi arabskiej 50.0 %
Koń fryzyjski 50.0 %

Wyszło: ???
Powrót do góry Go down
Salwa
Raczkujący
Salwa


Nick w grze : felicita
Liczba postów : 71
Dołączył : 09/09/2012

Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipostSob Lis 24, 2012 8:25 am

Ja kiedys mieszałam araby i andaluzy mające w sobie krew różnych ras, ale teraz bardziej nastawiam się na hodowlę niz na zawody. Ale może kiedyś wrócę do takich mieszanek... No na przykład arab 30 * + fiord Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zaczynamy (: Empty
PisanieTemat: Re: Zaczynamy (:   Zaczynamy (: I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zaczynamy (:
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zaczynamy...

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: