Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nauczy mnie ktoś? :)

Go down 
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nauczy mnie ktoś? :) Empty
PisanieTemat: Nauczy mnie ktoś? :)   Nauczy mnie ktoś? :) I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 11:21 am

Mam bloga w serwisie bloog.pl [KLIK]. Próbowałam zrobić szablon, ale nic z tego. Neutral Co mi sprawia problem... Przede wszystkim "zaprogramowanie" w serwisie oraz odpowiednie dobranie rozmiarów np. nagłówku. Szczególnie zachwycają mnie szablony Hani - www.hamada.bloog.pl . Chciałabym mieć coś w podobnym stylu. Smile Pomoże ktoś? Pisać na PW. Wink
Ps. Dodatkowo proszę o komenty na blogu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Nauczy mnie ktoś? :) Empty
PisanieTemat: Re: Nauczy mnie ktoś? :)   Nauczy mnie ktoś? :) I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 11:22 am

co dokładnie chcesz osiągnąć na tym blogu? Smile to znaczy jak chcesz, żeby wyglądał Twój nagłówek, etc? Smile
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nauczy mnie ktoś? :) Empty
PisanieTemat: Re: Nauczy mnie ktoś? :)   Nauczy mnie ktoś? :) I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 11:25 am

Ważne byłoby dla mnie to, aby na nagłówku znalazły się moje Schleich [zdjęcia by me Wink]. To jest dla mnie najważniejsze. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Nauczy mnie ktoś? :) Empty
PisanieTemat: Re: Nauczy mnie ktoś? :)   Nauczy mnie ktoś? :) I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 11:31 am

hmm... nie wiem jak ci mam to pokazać, więc wyjaśnię najjaśniej jak potrafię:

zrób screena bloga > otwórz screena w programie do edycji grafiki komputerowej, np. GIMP > wytnij samego bloga, tzn. te dwie kolumny, tak, żeby wiedzieć jak szeroki ma być nagłówek > sprawdź ile pikseli szerokości ma wycięty fragment (np. obrazek > rozmiar obrazka, czy coś w tym stylu) i własnie na taką szerokość rób nagłówki ;D
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nauczy mnie ktoś? :) Empty
PisanieTemat: Re: Nauczy mnie ktoś? :)   Nauczy mnie ktoś? :) I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 11:35 am

Czyli nagłówek z głowy, ale pozostaje jeszcze zaprogramowanie bloga i reszta szablonu. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Nauczy mnie ktoś? :) Empty
PisanieTemat: Re: Nauczy mnie ktoś? :)   Nauczy mnie ktoś? :) I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 11:38 am

a to to już myślę ogarniesz z jakimiś bloogowymi poradnikami, bo szczerze mówiąc w życiu się za ten portal nie zabierałam, wolę oneta, strefę <3, i blogspota (gdzie można czynić cuda, ostatnio tam bloga założyłam, gdzie będę wyjaśniać coś tam o prezentacjach ;D)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nauczy mnie ktoś? :) Empty
PisanieTemat: Re: Nauczy mnie ktoś? :)   Nauczy mnie ktoś? :) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nauczy mnie ktoś? :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ktoś gra na INT? - oferta :)
» Szukam osoby,która nauczy mnie robienia prezentacji na strefa.pl !!!
» Poszukuję osoby która nauczy mnie robić Avatry wycinane
» PREZENTACJE NA strefa.pl kto nauczy?
» Ktoś wie, jak to tam "wephnąć"?

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: