Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw Empty
PisanieTemat: Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw   Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw I_icon_minipostCzw Kwi 26, 2012 1:52 pm

Witajcie! Może nie chce Wam się czytać - to nie czytajcie ;3 Nikt nie zmusza. Chcę podać jedynie mój bezpieczny sposób na sprzedawanie koni znajomym. Gdy jest on słaby, moze nam na nim nie zależy. Ale jeśli to np. klacz jednorożca - warto o nią zadbać Razz Bo być może kupiłeś ładny okaz za ładną cenę. I potem dostałeś wiadomość, że 'to pomyłka' albo 'ktoś się włamał i posprzedawał'. Byś sam tego pisać nie musiałeś, radzę zastosować się do mojej rady. Czyli...

Chcesz wystawić cennego konia przyjaciółce, albo zwyczajnie komuś jako interes [że on daje dodatkowo coś]. Jednakże zawsze net, howrse może nawalić - lub zwyczajnie troszku się zaciąć.
Wtedy przez przypadek wystawisz dobrą sztukę na sprzedaże bezpośrednie za 5ooeq. Ktoś szybko kupi - i już po koniu. Czyli...

Zanim wystawisz konia znajomemu, w jego cenę wpisz dużą sumę. Dopiero, gdy będziesz wiedział na 1oo% że kuń pójdzie w dobrą stronę - zmniejszasz jego cenę do 5ooeq korzystając z opcji "Obniż cenę".

Teraz możesz być pewny, że Twój koń nie pójdzie w błoto Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw Empty
PisanieTemat: Re: Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw   Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw I_icon_minipostCzw Kwi 26, 2012 2:11 pm

Ciekawe, ciekawe Smile
Ileż to razy źle konia wystawiałam, zamiast na zarezerwowane to leciały na bezpośrednie, ehh.. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw Empty
PisanieTemat: Re: Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw   Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw I_icon_minipostCzw Kwi 26, 2012 2:23 pm

Ja zawsze 2 razy czytam, czy aby na pewno dobrze wystawiam, tak na wszelki wypadek.
I nie ukrywam że korzystam na takich "pomyłkach" kupując konie za bezcen Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw Empty
PisanieTemat: Re: Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw   Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw I_icon_minipostCzw Kwi 26, 2012 3:26 pm

Ciekawy pomysł Very Happy
Trzeba będzie go kiedyś wykonać Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw Empty
PisanieTemat: Re: Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw   Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak sprzedawać konie znajomym bez obaw
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» konie boskie i konie specjalne
» Konie z ZJ i ZR
» Czy te konie...?
» konie
» Konie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Poradniki-
Skocz do: