Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 1:19 am

Jak w termacie chciałam zaprezentować wam mojego przyjacieła Nikona Coolpica S10 który pomaga mi w w kształceniu moich zdjęć

Bażancik,zdjęcie robione było na łącę obok mojego pola.Wyszło by lepsze lecz ze względu ze bardzo trzęsła mi się ręka nie jest idealne i mało ostre.
Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Scaled.php?server=706&filename=dscn0477nn

A to bez, zdjecie rownież robione było na łące

Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Scaled.php?server=826&filename=dscn0659v

Tulipan, ktorego robiłam w swoim ogródku

A tu taki sobie krajobraz jeziorka

Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Scaled.php?server=37&filename=dscn0675kc


I taki sobie Kwiatek


Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Scaled.php?server=17&filename=dscn0589r



Krople wody;

Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Scaled.php?server=545&filename=dscn0727q

Kwiaty jabłoni:

Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Scaled.php?server=24&filename=dscn0703cm


Kwiat łąkowy;

Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Scaled.php?server=855&filename=dscn0930y

Moja Azusia<3
Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Scaled.php?server=38&filename=dscn0752cz

Chciałabym wyjaśnić ze jakość zdjęc została naruszona serwisem ImageShack!

Z rzeczywistosi są o wiele lepsze
W szczególności prosiłabym o wszelkie rady i komentarze


Ostatnio zmieniony przez Alvanti27 dnia Sob Maj 05, 2012 6:17 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Re: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 1:38 am

1. Zdjęcie tego bażanta jest nieostre, za dużo trawy,a za mało góry według mnie.
2. Nawet fajne, ale kadr jest trochę nieprzyjemny.
3. Nie widzę zdjęcia.
4. Jezioro nawet ładne, nic do tego zdj. nie mam.
5. To chyba najładniejsze zdjęcie z wszystkich,które zrobiłaś.

DROBNA WSKAZÓWKA:
Wyłącz daty w aparacie to znacznie psuje efekt zdjęcia.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Re: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 1:42 am

Philipek-dziękuję za rady
tak jak wcześniej napisałam bażant mi nie wyszedł gdyż ręka mi się trzęsła
Powrót do góry Go down
Majka
Już coś wie
Majka


Liczba postów : 279
Dołączył : 24/12/2011

Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Re: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 1:43 am

Tulipana nie ma :/

Co do zdjęć to całkiem fajnie, ale mam kilka uwag:
w bzie chyba ucięłaś motyla
bażant jest niewyraźny
jezioro byłoby bardzo ładne, trochę przechyliłaś kadr, ale nie ważne, nie będę się czepiać Razz
mniszek mi się podoba
poza tym wyłączyłabym jeszcze daty.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Re: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 2:23 am

Majka,Motyla nie ucięłam gdyż gdy robiłam zdjęia akurat odleciał
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Re: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:51 am

http://desmond.imageshack.us/Himg545/scaled.php?server=545&filename=dscn0727q.jpg&res=landing -najbardziej mi się podoba : 3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Re: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:55 am

Asia.-Miło mi,dzisiaj to robiłam
Powrót do góry Go down
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Re: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 9:44 am

Jeśli masz taką opcję w aparacie wyłącz pokazywanie się dat, to bardzo psuje estetykę.

Pierwsze jest nie ostre...
Powrót do góry Go down
Majka
Już coś wie
Majka


Liczba postów : 279
Dołączył : 24/12/2011

Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Re: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 11:36 am

Krople wyszły świetne, to najlepsze ze zdjęć, które dotąd pokazałaś Wink

PS. W takim razie ucięłaś uciekającego motyla ;D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Re: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 2:40 am

Majka,dziękuję moj tata też mnie pochwalił lecz sama nie jestem zadowolona z jednego poku gdyż jest zbyt naświetlony
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy Empty
PisanieTemat: Re: Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy   Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nikon Coolpix S10 wraz z Alvanti27 biorą się do pracy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wysyłanie pracy
» Złodziejka pracy Arveny
» Kto by chciał stworzyć fundację wraz ze mną . ?
» Wczuj się w świąteczny nastrój wraz z rozśpiewanymi jajami wielkanocnymi.
» Zdjęcia do wyboru , do koloru od Alvanti27, Britsh Dougs oraz Pe$$i

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: