Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Znacie jakieś straszne histroie?

Go down 
+11
Alaya
кoкo
wiola9786
avrilka
Kikyo22
koniara25000
xTikTakx
kucykwyrwij
Aglyss
EveDallas
torontko
15 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
torontko
Nowy
torontko


Liczba postów : 20
Dołączył : 19/04/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 11:02 am

ZAPRASZAM!
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 10:50 pm

I to nie jedną, czytam horrory nałogowo :3 I sama też piszę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
torontko
Nowy
torontko


Liczba postów : 20
Dołączył : 19/04/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 7:12 am

No to podziel się ze mną Very Happy
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 7:18 am

Najgorszą historię jaką słyszałam, była Krwawa Mary (ta, powiecie że to cienki horror i zaraz zaczniecie wymieniać ,,mocne" thillery, ale ja kiedy to usłyszałam byłam naprawdę przerażona przez bity miesiąc)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 8:57 am

Krwawa mary jest przereklamowana, choć w sumie lubię Marię I Tudor (Jej przydomkiem jest własnie Krwawa Mary).
Moją ulubioną straszną historią jest chyba Tabun. Moge napisać ją następnym razem;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
kucykwyrwij
Przyjaciel Zagrody
kucykwyrwij


Nick w grze : kucykwyrwij
Liczba postów : 384
Dołączył : 22/04/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 12:08 pm

Znam ta historia jest prawdziwa i wcale nie żartuję
Kiedyś dwaj podróżni przejeżdżali przez wieś gdzie na tablicy z nazwą miasta była tylko litera W,a reszta była zamazana...Weszli zobaczyć co to za wieś.Chwile jechali i zobaczyli cmentarz na którym właśnie był pogrzeb.Zakradli się za krzaki i zobaczyli człowieka i księdza.W pobliżu stało mnóstwo ludzi.Za chwilę ksiądz podniósł rękę w której trzymał kołek i wbił go w serce temu człowiekowi.Podróżni zobaczyli ,że ksiądz w drugiej ręce trzyma czosnek...
Nazwa wsi:Wxxxxxx jak Wampiry
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 12:18 pm

Krwawa Mery nie działa Sad Kilka razy próbowałam ją o północy ze świeczką wywołać, ale nie podziałało. Raz tylko zwabiłam coś do łazienki... ale jak się okazało tym czymś był mój kot.
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 2:10 pm

Ja znam chistorię o tym że małej dziewczynce kupili psa. Gdy rodzice wyszli wieczorem dziewczynka poszła spać. W środku nocy obudziło ją kapanie, wsadziła rękę pod łóżko i piesek polizał. Poszła do łazienki sprawdzić czy to nie tam kapie, nic nie kapało. Znów poszła spać, ale sie znowu obudziła bo usłyszała kapanie. Znów wsadziła rękę pod łużko, piesek polizał i dziewczynka poszła do kuchni. Ku jej przerażeniu pies leżał martwy na blacie i z pyska kapała mu krew a na ścianie było napisane krwią ,,Nie tylko pieski potrafią lizać....".
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 2:13 pm

koniara25000 napisał:
Ja znam chistorię o tym że małej dziewczynce kupili psa. Gdy rodzice wyszli wieczorem dziewczynka poszła spać. W środku nocy obudziło ją kapanie, wsadziła rękę pod łóżko i piesek polizał. Poszła do łazienki sprawdzić czy to nie tam kapie, nic nie kapało. Znów poszła spać, ale sie znowu obudziła bo usłyszała kapanie. Znów wsadziła rękę pod łużko, piesek polizał i dziewczynka poszła do kuchni. Ku jej przerażeniu pies leżał martwy na blacie i z pyska kapała mu krew a na ścianie było napisane krwią ,,Nie tylko pieski potrafią lizać....".

Musiałaś to napisać? Tak mnie to wystraszyło, ze poszłam sprawdzić czy pies żyje...
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 2:14 pm

Kikyo22 napisał:
koniara25000 napisał:
Ja znam chistorię o tym że małej dziewczynce kupili psa. Gdy rodzice wyszli wieczorem dziewczynka poszła spać. W środku nocy obudziło ją kapanie, wsadziła rękę pod łóżko i piesek polizał. Poszła do łazienki sprawdzić czy to nie tam kapie, nic nie kapało. Znów poszła spać, ale sie znowu obudziła bo usłyszała kapanie. Znów wsadziła rękę pod łużko, piesek polizał i dziewczynka poszła do kuchni. Ku jej przerażeniu pies leżał martwy na blacie i z pyska kapała mu krew a na ścianie było napisane krwią ,,Nie tylko pieski potrafią lizać....".

Musiałaś to napisać? Tak mnie to wystraszyło, ze poszłam sprawdzić czy pies żyje...

Przepraszam. Razz
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 2:16 pm

Koniara, aż mnie ciarki po plecach przeszły...
I mam wrażenie, ze gdzieś to już słyszałam... hmmm...
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 8:48 am

Biedny pies 0.o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 9:08 am

O kurcze, faktycznie, cikawe.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 10:01 am

Znam też inną:
Z okazji rocznicy ślubu, mąż kupił żonie czarną róże. Żonie bardzo się spodobała więc wsadziła róże do dzbanka i postawiła na stoliku obok łóżka. Następnego dnia mąż późno wrócił z pracy, kiedy wchodził do sypialni zobaczył coś czego nigdy w życiu nie chciał widzieć. W klatce piersiowej żony tkwił nóż, a z róży wystawała ręka i macała dookoła szukając czegoś. W końcu sięgnęła po pierścionek zaręczynowy, mąż jak to zobaczył sięgnął po nożyczki i wbił z całej siły w rękę. Krwawiąca ręka schowała się zpowrotem do róży. Rankiem męszczyzna poszedł do kwiaciaża który sprzedał mu róże żeby porozmawiać o tym zdażeniu. Nagle jego uwagę przykuła ręka męszczyzny, była owinięta w szmatkę ale było widać ślad po krwi, to była też ta sama-prawa ręka.
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 10:53 am

DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH!!!!!!!

Pewnego pochmurnego dnia mały Janek siedział na strychu i szperał w pudłach z pamiątkami. Nagle zobaczył małego pieska-robota. Wyglądał on strasznie miała wielkie oczy i ostre kły, ale Janek, jak to małe dzieci ciekawe, nie mógł się oprzeć i wziął go do ręki. W jednej chwili ślepia pieska zaczęły się mienic we wszystkich kolorach, a on usłyszał tylko dwa słowa: NAKARM MNIE, a potem znikł. Rodzina małego Janka szukała go długo, ale ciała nie odnaleziono. Po tym zdarzeniu rodzice Janka wyprowadzili sie z tamtad. Dom długo stał pusty, aż do pewnego momentyu, gdy wprowadziło się do niego małżeństwo z dzieckiem, mała Gosią. Gosia juz po kilku dniach znała wszystkie zakamarki domu oprócz jednego STRYCHU. Więc postanoiła tam zajrzec. te miejce nie było wcale niezwykłe. Ale wzrok dziewczynki zatrzymał się na pewnej zabawce, był to piesek. Dziewczynka bez wahania podeszła i wzięła go na ręce. A wnet rozległo sie NAKARM MNIE......

Rodzinka w składzie: mama, tata, i 5 dzieci zamieszkali w pewnym domu. Ludzie mówili, że w tym domu straszy. Oni się nie przejęli tym. W domu nie było nic prócz jedynego, pustego obrazu. Próbowali go zdjąć na różne sposoby - nie dało się. Wreszcie dali sobie spokój i zaczęli się rozpakowywać. Co kilka nocy z obrazu spływała krew. W tym samym czasie, ktoś z rodziny umierał. W ten sposób umarło już dwoje dzieci - Natala i Bartek. Oboje mieli po 13 lat. Gdy następnym razem obraz zaczął krwawić, Madzia szła do łazienki. Przechodziła koło obrazu. Obraz zwykle był czysty - nic nie było na nim namalowane. Tym razem na obrazie był krwawy napis: NIE OGLĄDAJ SIĘ ZA SIEBIE. Ale ciekawość zżarłą Madzię. Obejrzała się za siebie i...nic już więcej nie zobaczyła. Ktoś a raczej coś wbiło jej kuchenny nóż prosto w serce. Zwłoki Madzi przeniesiono do jej łóżka. Następnego dnia rodzice zaczęli wieżyć w klątwę przeklętego obrazu. Postanowili z pozostałą dwójką dzieci się wyprowadzić. Niestety dom stanął w płomieniach. Nic nie ocalało. Jedynie przeklęty obraz wisiał w powietrzu jakby wisiał na niewidzialnej ścianie. Z jego ram płynął strumień krwi. Na obrazie był tylko krzywy krwawy napis: ŻEGNAJCIE...


W pewnym niewielkim miasteczku stał dawno opuszczony już cmentarz. Ludzie go nie odwiedzali, ponieważ twierdzili, że jest nawiedzony. Do miasteczka sprowadziła się rodzina z dwójką dzieci. Oni również usłyszeli o nawiedzonym cmentarzu od swoich sąsiadów, ale dorośli jak to dorośli jedynie się z tego śmiali. Dzieci ogromnie przejęły się tą historią. Było jeszcze gorzej, gdy okazało się, że ich dom leży niecałe 100m. od cmentarza, a z tylniego okna domu widać ten nawiedzony cmentarz. Rodzice nie wierzyli w tę historię o duchach pojawiających się na cmentarzu, ale dzieci owszem. Pewnego wieczoru rodzice dzieci postanowili wyjść na romantyczna kolację do restauracji za miastem. Dzieci zostały, więc same w domu. Koło 12.00 w nocy Mej i jej brat Jan usłyszeli śpiew kobiety. Wyjrzeli przez okno a na jednym z nagrobków siedziała kobieta w białej szacie i śpiewała. Niespodziewanie odwróciła się do dzieci i szeroko się uśmiechnęła. Rozpłynęła się w powietrzu. Mej wrzasnęła z przerażenia i czym prędzej chciała biec do swojego pokoju. Gdy wchodziła na schody zobaczyła na nich siedzącą postać. Była to ta sama kobieta, którą widziała z bratem przez okno. Wstała ona i podeszła do przerażonej dziewczynki. Położyła jej rękę na głowie poczym szybkim ruchem skręciła jej kark. Gdy chłopak poszedł szukać swojej siostry znalazł jej ciało na łóżku na ścianie pisało ludzką krwią "Niech rodzice lepiej uwierzą"

Pewnego razu Sandra pojechała z rodzicami w góry. Jednego dnia została sama w hotelu, ponieważ bolała ją głowa. Pospała 4 godziny. Śniła mu się piękna łąka na której było pełno zwierząt... bawiły się z nią. Jednak nagle ze snu wyrwał ją okropny zapach. Coś strasznie śmierdziało jakąś padliną. Wyszła, by to sprawdzić. Zapach dobiegał z pokoju obok. Pomyślała, że może to lokator tamtego pokoju coś gotował na śniadanie i niedokładnie zmył naczynia... Zapukała raz. NIC. Zapukała drugi. NIC. Zapukała trzeci. NIC!!!. Chciała zapukać czwarty raz ale drzwi same się otworzyły, a w nich stał pół żywy mężczyzna z podrapaną twarzą. Sandra szybko wbiegła do jego pokoju żeby zadzwonić do rodziców. Podbiegła do telefonu, wykręcił numer ale nagle usłyszała jakieś piski z szafy. Bała się otworzyć, ale podeszła żeby rozpoznać po głosie zwierze, nagle drzwi same się troche otworzyły. Sandra nie chciała wiedzieć co tam jest więc je zamknęła. Lecz znowu się otworzyły ale tym razem z trzeskiem że aż odskoczyła na bok. W szafie siedział mały, biały królik. Po chwili usłyszał jakieś ryknięcie a kiedy się odwróciła zauważyła tylko jakieś pazury i poczuł straszny ból w nodze okazało się że w ułamku sekundy już jej niemiała. Umarła. Rodzice Sandry od razu gdy usłyszeli dziwny ryk w słuchawce postanowili wrócić. Ale gdy jechali mieli wypadek. Umarli. Niektórzy przechodnie mówili że wpadli w poślizg. Lecz jedna staruszka ciągle się sprzeczała i mówiła że na drodze widziała białego królika...
Powrót do góry Go down
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 5:20 am

Ja polecam ''za niebieskimi drzwiami''.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 5:21 am

Ta z różą taka sobie.Nic strasznego. Te następne... Też takie sobie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 1:21 pm

Eee.. nie były straszne w podstawówce na matmie były gorsze historie o duchach ;d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 1:23 pm

Kikyo22 napisał:
koniara25000 napisał:
Ja znam chistorię o tym że małej dziewczynce kupili psa. Gdy rodzice wyszli wieczorem dziewczynka poszła spać. W środku nocy obudziło ją kapanie, wsadziła rękę pod łóżko i piesek polizał. Poszła do łazienki sprawdzić czy to nie tam kapie, nic nie kapało. Znów poszła spać, ale sie znowu obudziła bo usłyszała kapanie. Znów wsadziła rękę pod łużko, piesek polizał i dziewczynka poszła do kuchni. Ku jej przerażeniu pies leżał martwy na blacie i z pyska kapała mu krew a na ścianie było napisane krwią ,,Nie tylko pieski potrafią lizać....".

Musiałaś to napisać? Tak mnie to wystraszyło, ze poszłam sprawdzić czy pies żyje...
Shocked Serio ? Shocked
Powrót do góry Go down
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Sie 05, 2012 12:59 pm

Ja większość z tych historii już gdzieś czytałam. Smile Kiedyś z koleżanką spisywałyśmy takie historie i opowiadałyśmy sobie w nocy. Laughing

wiola9786 napisał:
Coś strasznie śmierdziało jakąś padliną. (...) Pomyślała, że może to lokator tamtego pokoju coś gotował na śniadanie i niedokładnie zmył naczynia...

Czytając to, z niewiadomego powodu nagle zachciało mi się śmiać... Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Sie 05, 2012 11:30 pm

Moja ulubiona, z gazety, ale lekko przeze mnie obrobiona, żeby straszniej sie opowiadało:3

Wszystko miało miejsce w górach. Pewna dziewczyna, taka jak Ty albo ja, wędrowała z małą grupką znajomych ludzi. Byli na obozie wędrownym, z bezczelnym przewodnikiem. Miał może 18 lat, a wywyższał się jak nigdy. Wielki pan, był straszy od większościo o dwa czy trzy lata, ale wyzywał ich od dzieciarni i poniżał...
Razu pewnego doszli do małej dolinki. Jej ściany były jednak stratowane, rośliny połamane, a drzewka wyrwane z korzeniami. Wszędzie było widać jedynie ślady kopyt.
Przewodnik tylko wzruszył ramionami, i poszedł dalej. Jednak dziewczyna, Kinga, bo tak miała na imię, nie chciała tam wejść. Obejrzała się - tak samo postąpiły jeszcze trzy znajome jej osoby.
Całą czwórką zaczeli skakać po kamieniach, a nie iść piachem i połamanymi roślinami.Może i groziło to zwichnięciem nogi, czy co gorsza jakimś i nnym urazem, ale nie zważali na to.
Wkrótce doszli do schroniska. Przewodnik, Bartek, poszedł załatwkić jakieś sprawy, a własciciel, na widok grupy, zaczał panikować. Twierdził, ze tabun, że zły czas.Pozwolił Kindze skorzystać z komputera, aby ta dowiedziała sie więcej o tabunie.
Była to klątwa, którą kiedyś rzucono na próżnego Mieszczana, który budował dom na szczycie góry. Wiele koni padło tam z wysiłku, gdy musiały ciągnąć pod góre wielkie kłody. Mieszczanin jednak byył bezlitosny. doczasu...
Gdy zamęczył jadną z klaczy, która spodziewała się źrebaków, własciciel kilku męczonych koni zdenerwował się. Kłócił się długo z mieszczaninem, ale on sprawę bagatelizował. Wtedy mężczyzna rzucił klątwe, a po dolinie zbiegł tabun. Zginęli wszyscy.
Kiedy wyszła z pokoiku, usłyszała sygnał karetki pogotowia. DJedna z dziewczynz obozu upadła na ziemię i już nie wstała. Wszystko stało sięw pokoju obok. Stwierdzono, że to jakieś dziwne zatrucie - i o sprawie zapomniano. Mimo wysiłków zmarła w szpitalu.
Bartek postanowił przerwać obóz. Wrócili do domów. Miesiąc później Kinga dostała pod Oliwi, dzieczyny, która razem z nią przechodziła po kamieniach przez dolinę, meil z krótkim linkiem. Natychmiast go otworzyła. Był to spis treści.
Na pierwszym miejscu widniało tylko imię - Ewa. Był to króciutki artykół o śmierci dziewczyny. Kolejne, zawierały coraz więcej imion. Brakowało czterech... czyli tych, którzy skakali po kamieniach. Ostatnim, było imię Bartka.
"Młody przewodnik, Bartosz K., zginął wczorajszego wieczoru w górach. Osunął się ze zbocza góry. Mimo poczatkowo dobrego stanu, zmarł w szpitalu. Akcja reanimacyjna nie powiodła się"
Pod spodem maila było tylko jedno zdanie - "Czy myślisz, że kamienie uchronią nas od działania klątwy...?"
THE END.
Nudne, smętne, jak opowiadam w nocy, jest lepiej, bo to teraz to tak przepisywane na szybko bez ubarwień, ze względu n młody wiek niektórych (byoby krwawo i brzydiwie, dlatego wolałam nie tutaj)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 6:00 am

Sorki że odświeżam temat z września :3
Osobiście polecam temat creepy pasty na forum paranormalne. Tam to dopiero są konkretne historyjki z dreszczykiem po których niejedną noc spędziłam z poduszką na głowie ;D jak ktoś chce linka niech się odezwie na priv bo nie wiem czy można na tym forum dawać odnośniki do innych stron :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 6:03 am

A odswieżaj, w offtopicu mozna:P
creepy są genialne, szkoda ze potem boję się odwrócićRazz

Ale linka podaj, nie wiem czy te czytałam:) można, spokojnie:)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 6:11 am

EveDallas napisał:
A odswieżaj, w offtopicu mozna:P
creepy są genialne, szkoda ze potem boję się odwrócićRazz

Ale linka podaj, nie wiem czy te czytałam:) można, spokojnie:)
http://www.paranormalne.pl/topic/22907-creepypasta-urban-legends-itp/ Proszę całe 56 stron strasznych historyjek Very Happy najbardziej lubię te o Slendermanie, smile.jpg i te o duchach xD polecam w ogóle przewertować forum bo bardzo ciekawe artykuły można znaleźć ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Gość
Gość
Anonymous



Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostPią Wrz 21, 2012 7:46 am

A może być do słuchania? Wpisz na YouTube "Creepypasta pl", niektóre opowieści są mega straszne, niektóre nie. Zależy. Jeśli ktoś nie lubi horrorów - nie słuchajcie. Mogą nieźle nawalić w psychice, naprawdę. Słuchamy tego z dziewczynami w szkole, ja zatykam sobie uszy bo nie chcę się bać Laughing Ale 2 słuchałam i cały dzień się bałam Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostSob Paź 06, 2012 6:44 am

Te są mocne. Very Happy
NIEODEBRANE POŁĄCZENIE
Słyszysz swoją komórkę, ale dzwonek jest jakiś dziwny, inny niż ustawiałeś. Ktokolwiek to jest, natychmiast się rozłącza. Pewnie pomyłka. Spoglądasz na ekran telefonu. Wyświetla się na nim wiadomość o nieodebranym połączeniu i wiadomości zostawionej na poczcie głosowej. Naciskasz przycisk chcąc odsłuchać tą wiadomość, przykładasz telefon do ucha. Nagle słyszysz w słuchawce przerażający krzyk, krzyk bólu. Odrzucasz telefon na drugą stronę pokoju, ale nadal słyszysz ten krzyk.

Kiedy w końcu podnosisz telefon, żeby sprawdzić od kogo przyszła wiadomość, nagle rozpoznajesz czyj głos tak przeraźliwie krzyczał,

To twój głos.

Rzeźba

To stało się kilka lat temu. Rodzice postanowili spędzić noc poza miastem. Zadzwonili więc po swoją zaufaną opiekunkę i poprosili, aby zajęła się ich dwójką dzieci. Kiedy dziewczyna przyszła, dzieciaki już spały, wystarczyło więc, aby była w domu i co jakiś czas zaglądała, czy z maluchami wszystko w porządku.
Zbliżała się północ i znudzona opiekunka postanowiła obejrzeć telewizję. Niestety w salonie na parterze nie było kablówki (rodzicie nie chcieli, aby ich pociechy miały dostęp do nieodpowiednich dla dzieci kanałów). W tej sytuacji dziewczyna zadzwoniła do gospodarzy i spytała, czy może skorzystać z telewizora w ich sypialni. Rodzice oczywiście się zgodzili, jednak opiekunka miała jeszcze jedną prośbę - zapytała czy może czymś przykryć znajdującą się w tym pokoju rzeźbę przedstawiającą anioła, ponieważ twarz tej postaci ją przeraża.
W tym momencie w słuchawce zapadła cisza, dopiero po chwili ojciec rozmawiający z dziewczyną powiedział "...Zabierz dzieci i uciekajcie z domu... wezwiemy policję. Nie mamy w domu takiej rzeźby."

Policja przybyła już trzy minuty później, w domu znajdowały się trzy zmasakrowane ciała. Rzeźby nie odnaleziono.


12 Rzeczy o mnie



1. Kocham zapach starych domów.
2. Nienawidzę zapachu mokrej ziemi
3. Lubie jeździć nocą z radiem włączonym na max.
4. Gdy miałem ledwo 2 lata upadłem, nadal mam bliznę poniżej linii włosów na czole.
5. Dawno temu zgubiłem płaszcz–niebieski płaszcz–nadal za nim tęsknie.
6. Gdy miałem 6 lat mój rower wjechał na kamień a ja przeleciałem przez kierownicę. Trzymam kawałek gipsy z ręki za moją starą szafą.
7. Ludzie mówią mi że powinienem opuścić to miejsce w poszukiwaniu nowego domu, ale ja nie mogę.
8. Wypadek który miałem w wieku 18 lat buł dosyć ciężki, i został zanotowany w moich papierach.
9. Kierowca drugiego pojazdu przeżył.
10. Spędziłem noc w najzimniejszym pokoju w całym szpitalu.
11. Kiedyś bałem się ciemności.
12. Stoję w rogu pokoju, patrząc jak czytasz moje słowa.


Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostSob Paź 06, 2012 6:56 am

Nowy Telefon

Kilka miesięcy temu, kuzynka mojej koleżanki (samotna matka) dostała
nowy telefon. Pewnego dnia gdy wróciła po całym dniu ciężkiej pracy do
domu, rozłożyła się na fotelu i relaksowała się przed telewizorem. Swoją
komórkę położyła na biurku koło fotela by nie tracić jej z oczu. Jej
syn który uwielbia wszystkie techniczne nowinki zapytał czy może pobawić
się jej nowym telefonem. Przystała na jego propozycje lecz przestrzegła
go by nie dzwonił do nikogo i żeby nie czytał jej smsów. Około 23.20
kiedy zmęczenie wzięło górę, postanowiła utulić swojego synka przed
snem, sama też chciała już położyć się do łóżka. Udała się do jego
pokoju ale ku jej zdziwieniu nie znalazła go tam, okazało się spał w
najlepsze w jej łóżku trzymając w rączce jej komórkę. Przeglądając
telefon nie zastała żadnych większych zmian poza zmienioną tapetą i
motywem. Jako że jej syn uwielbiał robić zdjęcia postanowiła przejrzeć
też sekcję ze zdjęciami. Usuwała wszystkie po kolei, aż doszła do
ostatniego zdjęcia na karcie... Gdy pierwszy raz je zobaczyła nie mogła
uwierzyć własnym oczom. Zdjęcie przedstawia jej synka śpiącego na łóżku a
nad nim część twarzy nieznanej starszej kobiety, która musiała wykonać
tą fotografie....

*W SPOILERZE COŚ DO PASTY*

Spoiler:
Powrót do góry Go down
kucykwyrwij
Przyjaciel Zagrody
kucykwyrwij


Nick w grze : kucykwyrwij
Liczba postów : 384
Dołączył : 22/04/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Paź 07, 2012 6:29 am

Dama Kier...

W hotelu na przedmieściach mieszkały matka z dwoma małymi córeczkami.Pewnego dnia w środku nocy dostała ważny telefon.
Poprosiła dzieci, żeby nikomu nie otwierały drzwi.Dziewczynki obiecały.
Gdy mama wyszła, siadły przy stole i zaczęły grać w karty.W pewnym
momencie usłyszały pukanie.Otworzyły drzwi, za którymi stał mężczyzna.
Na pytanie kim jest odpowiedział, że hydraulikiem.Zaczął grać z dziećmi w karty.
Nagle młodszej dziewczynce wypadła karta. Schyliła się po nią, tą kartą była Dama Kier.
Zobaczyła, że "hydraulik" ma... kopyta! Z krzykiem wybiegła z pokoju , szukając pomocy u sąsiadów.
Przy drzwiach się odwróciła i zobaczyła, że mężczyzna zmienił się w kozła ( kozioł oznacza Szatana )...
Nikogo z sąsiadów nie było.
Gdy wróciła do pokoju, zobaczył martwą, zmasakrowaną siostrę.
Na ścianie jej krwią napisane było : Dama Kier cię uratowała!
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Paź 07, 2012 7:10 am

koniara25000 napisał:
Ja znam chistorię o tym że małej dziewczynce kupili psa. Gdy rodzice wyszli wieczorem dziewczynka poszła spać. W środku nocy obudziło ją kapanie, wsadziła rękę pod łóżko i piesek polizał. Poszła do łazienki sprawdzić czy to nie tam kapie, nic nie kapało. Znów poszła spać, ale sie znowu obudziła bo usłyszała kapanie. Znów wsadziła rękę pod łużko, piesek polizał i dziewczynka poszła do kuchni. Ku jej przerażeniu pies leżał martwy na blacie i z pyska kapała mu krew a na ścianie było napisane krwią ,,Nie tylko pieski potrafią lizać....".

Szczerze mówiąc, jest to najstraszniejsza historia jaką czytałam Laughing Ale ja szczerze mówię, aż dreszcze po mnie przeleciały.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipostNie Paź 07, 2012 7:24 am

Jedna z moich ulubionych creepypast:

Kilka miesięcy temu, kuzynka mojej koleżanki (samotna matka) dostała nowy telefon. Pewnego dnia gdy wróciła po całym dniu ciężkiej pracy do domu, rozłożyła się na fotelu i relaksowała się przed telewizorem. Swoją komórkę położyła na biurku koło fotela by nie tracić jej z oczu. Jej syn który uwielbia wszystkie techniczne nowinki zapytał czy może pobawić się jej nowym telefonem. Przystała na jego propozycje lecz przestrzegła go by nie dzwonił do nikogo i żeby nie czytał jej smsów. Około 23.20 kiedy zmęczenie wzięło górę, postanowiła utulić swojego synka przed snem, sama też chciała już położyć się do łóżka. Udała się do jego pokoju ale ku jej zdziwieniu nie znalazła go tam, okazało się spał w najlepsze w jej łóżku trzymając w rączce jej komórkę. Przeglądając telefon nie zastała żadnych większych zmian poza zmienioną tapetą i motywem. Jako że jej syn uwielbiał robić zdjęcia postanowiła przejrzeć też sekcję ze zdjęciami. Usuwała wszystkie po kolei, aż doszła do ostatniego zdjęcia na karcie... Gdy pierwszy raz je zobaczyła nie mogła uwierzyć własnym oczom. Zdjęcie przedstawia jej synka śpiącego na łóżku a nad nim część twarzy nieznanej starszej kobiety, która musiała wykonać tą fotografie....

Znacie jakieś straszne histroie? 67137911
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Sponsored content





Znacie jakieś straszne histroie? Empty
PisanieTemat: Re: Znacie jakieś straszne histroie?   Znacie jakieś straszne histroie? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Znacie jakieś straszne histroie?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Znacie jakieś dobre książki fantasy?
» Znacie fajne gry o...?
» Jakieś śmiecie.
» Są jakieś szanse?
» Jakieś cienie od poe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: