Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wasze pomysły na udoskonalenie gry

Go down 
+7
koszolak
ArinStreal
Kikyo22
blueberry.
avrilka
hanka1998
Philipek
11 posters

Czy podoba Ci się gra Doggi?
Tak
Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty60%Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
 60% [ 15 ]
Nie
Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty12%Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
 12% [ 3 ]
Nie mam zdania
Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty24%Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
 24% [ 6 ]
Nie gram w to
Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty4%Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
 4% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 25
 

AutorWiadomość
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 1:30 pm

Jakie są Wasze pomysły na udoskonalenie gry Doggi? Co myślicie o tej grze? Co byście zmienili,a co dodali?
Mi się nie podobają wystawy,ze względu na to iż jest za dużo psów. Jak już wcześniej gdzieś pisałam, wpadłam na pomysł - "wyszukiwarka imion" na wystawie. Czyli wpisuje się w takiej wyszukiwarce imię psa,na którego chcemy zagłosować i gotowe. Ułatwi to szukanie (np.) psa znajomego,jeśli chcemy oddać na niego głos.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 1:44 pm

Ja bym nieco zmieniła grafiki psów i również zrobiła coś z wystawami. Przydałoby się jeszcze jakieś powiadomienie o wiadomości, bo to jest mało widoczne.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 3:35 am

Ja nie mam zdania.
Zmieniłabym psy,zrobiła coś takiego jak CR na howrse i dodała więcej ras Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 4:17 am

Rangi, rangi i jeszcze raz rangi! Smile Gra byłaby o wiele przyjemniejsza, gdyby nie było rang. Chodzi mi o to, że gdy gracz osiągnie np. 5 dni stażu w grze - może kupić/zaadoptować psa. W moim przypadku jest tak, że nie mam jeszcze rangi pozwalającej na kupno, a zadania mam już na rangę numer 3. Rolling Eyes Będę skakać do sufitu jeżeli to zmienią... Wink Na grafikę nie narzekam - zawsze mogło być gorzej. Jak dla mnie coś typu CP nie jest potrzebne - wtedy gra straci tą szczyptę realizmu (przykłady maści z howrse - koń pomidor itd.). Z tego co mi wiadomo to nowe rasy właśnie powstają (laboratorium - próbówka z genami kosztuje 1500$). Wyszukiwarka na wystawach - bardzo dobry pomysł. Smile Ale jak dla mnie powinno być również jakieś maksimum psów w danej kategorii. Moja Amba startuje teraz wśród rasowców na kategorii otwartej - i miała chyba z 5 głosów. Neutral Wiadomo, że w realu na wystawach jest nawet i po 400 psów, ale zwycięzcy są wybierani nie poprzez głosowanie... Także jak dla mnie doGGi ma jeszcze bardzo dużo wad, które trzeba naprawić - bo inaczej nasza wymarzona gra o psach legnie w gruzach tak, jak howrse. Zobaczymy co czas przyniesie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 4:33 am

Mnie się nie podoba to ze każdy musi żebrać o te glosy! W prawdziwy życiu, człowiek nie chodzi od domu do domu i nie blaga innych na kolanach o glosy. No sorry. Jeśli już chcecie realizm, to niech będzie jakiś limit, o.
Druga rzecz, konkursy. Czemu pies który specjalizuje się w jednej dziedzinie, nie daje sobie rady. A natomiast, świetnie mu idzie w innych konkursach. Na początku myślałam, ze charakter ma jakieś znaczenie, ale teraz wiem ze to nie prawda - to zwykła loteria.
Powrót do góry Go down
ArinStreal
Już coś wie
ArinStreal


Liczba postów : 218
Dołączył : 19/11/2011

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 4:38 am

Kikyo22, jak zapiszesz psa na konkurs, który powinien wygrać, a przegra, spróbuj znaleźć kolejność psiaków, które wygrały. Ostatnio badałam swoje i działa prawidłowo Smile W poradniku podana kolejność, które cechy charakteru się liczą i są one podane od najważniejszej do najmniej ważnej. np w agility zwinność jest wyżej punktowana niż inteligencja. Wiec np piesek, który ma 50 zwinności a 20 inteligencji, może wygrać z pieskiem, który ma 40 zwinności, a 60 inteligencji. *w zależności od przelicznika*
Łatwo jest przegrać z mieszańcami, bo one w każdej cesze mają po 30 minimum charakteru Smile
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 4:42 am

Ale co z tego, ze popatrzę w poradniku, jak są psy o lepszych umiejętnościach. A ja nie mogę rozmnażać swoich, bo nie mam zadania :/ Czyli stoję w miejscu.
Moglibyście zrobić takie coś jak w howrse, ze pozwolenie na rozmnażanie dostaje się po ukończeniu danego stażu, a nie w zadaniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 4:45 am

Eee... przepraszam, ale Kikyo, Twoje zachowanie mnie rozbraja. Wściekasz się na grę, bo Ci nie idzie? Gdybyś była w elicie rankingu, pewnie wychwalałabyś grę ponad niebiosa. Co do konkursów i wygrywania - uwierz mi, że to na Howrse jest to gorzej zorganizowane, niż tutaj. Miałam na Howrse luzytana, który mimo iż przecież w skokach się nie specjalizuje, miał prawie 5 000 wygranych...

Nie ma opcji, żebyś stanęła w miejscu i nie mogła się ruszyć - sama wielokrotnie miałam tak, że np. nie mogłam wykonać żadnego zadania, po żadne mi "nie pasowało", ale poczekałam kilka dni i np. zrobiłam zadanie ze stażem - od razu ruszyło...
Powrót do góry Go down
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 4:46 am

Przydałyby się jakieś możliwość zarobku. Niekoniecznie dla gracza. Np. na Howrse są lekcje i jest to pewne źródło zarobku dla każdego zakwaterowanego konia. Tutaj zyski czerpiemy ze zwycięstw w konkursach, wystawach, ewentualnie pokrycia i późniejsze sprzedaże. Niestety są to źródła zarobku tylko dla niektórych psów. Przy większej ilości graczy jeszcze ciężej będzie się sprzedać. Nie chciałabym mieć psa, w którego będę tylko inwestować, a nie przyniesie mi żadnego zysku.

Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 4:50 am

vernille napisał:
Eee... przepraszam, ale Kikyo, Twoje zachowanie mnie rozbraja. Wściekasz się na grę, bo Ci nie idzie? Gdybyś była w elicie rankingu, pewnie wychwalałabyś grę ponad niebiosa. Co do konkursów i wygrywania - uwierz mi, że to na Howrse jest to gorzej zorganizowane, niż tutaj. Miałam na Howrse luzytana, który mimo iż przecież w skokach się nie specjalizuje, miał prawie 5 000 wygranych...

Nie ma opcji, żebyś stanęła w miejscu i nie mogła się ruszyć - sama wielokrotnie miałam tak, że np. nie mogłam wykonać żadnego zadania, po żadne mi "nie pasowało", ale poczekałam kilka dni i np. zrobiłam zadanie ze stażem - od razu ruszyło...

Wybacz vernille, ale ja nie narzekam na to ze mi nie idzie. Każdy z was ma prawo się wypowiadać na temat gry, a ja to już nie? Chce żeby gra została ulepszona, dlatego tutaj się wypowiadam. Jeśli coś się nie podoba, to nie czytaj moich postów - proste.
I nie chce należeć do elity, tylko sobie spokojnie pograć. Może tobie na tym zależy, ja na szczęście nie należe do takich ludzi, co by tylko się ścigali o najlepsze miejsce w rankingu.

Do do konkursów, to może lepiej byłoby gdyby mieszance mieli oddzielne konkursy, a rasowe oddzielne, bo naprawdę trudno jest wygrać z mieszańcem.
Powrót do góry Go down
ArinStreal
Już coś wie
ArinStreal


Liczba postów : 218
Dołączył : 19/11/2011

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 4:55 am

koszolak, jak uzbierasz 20 udziałów i 5 wygranych w danej kategorii, możesz organizować tam konkursy, a tu już jest zarobek, jeśli dobrze dobierzesz poziom Smile
Wydaje mi się, że akurat kwestii zarobku nie można porównywać na howrse. tam mamy Equusy i kupony, a na doGGi są jedynie doglary Wink Na howrse- kupno kuponów zarobek dla gry, a tutaj doglary Smile Jeśli umie się dobrze zarządzać, można wiele zarobić bez inwestowania własnych realnych pieniędzy i kupić to, co się chce.

Kikyo22, ja na początku miałam odmienne zdanie, gdzie wsadzałam Hrabine, tam przegrywała Smile Nie wiem z kim, ale przegrywała Smile Na 139 udziałów mam tylko 22 wygrane. A wsadzałam i tak uparcie, żeby pomóc ruszyć konkursy, bo w końcu na początku mało osób dawało swoje zwierzaki.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 4:56 am

koszolak napisał:
Przydałyby się jakieś możliwość zarobku. Niekoniecznie dla gracza. Np. na Howrse są lekcje i jest to pewne źródło zarobku dla każdego zakwaterowanego konia. Tutaj zyski czerpiemy ze zwycięstw w konkursach, wystawach, ewentualnie pokrycia i późniejsze sprzedaże. Niestety są to źródła zarobku tylko dla niektórych psów. Przy większej ilości graczy jeszcze ciężej będzie się sprzedać. Nie chciałabym mieć psa, w którego będę tylko inwestować, a nie przyniesie mi żadnego zysku.
Właśnie dlatego wpadłam na coś takiego (co już zamieściłam na forum doggi - czy się przyjmie - nie ode mnie to zależy, ale wydaje mi się, że mogłoby to przynieść grze urozmaicenie i korzyść) Smile Cytuję:

"Po głowie kołacze mi się pomysł związany z "zawodem" - pracą dla psów.
Właściciel zapisywałby psa do określonego zawodu zgodnie z predyspozycjami zwierzaka (np. owczarek niemiecki - praca w Policji, nowofundland [o ile rasa się pojawi] - ratownictwo wodne, golden retriever - dogoterapia). Praca dodawałaby określoną ilość $ (większą niż konkursy), a zapis mógłby nastąpić dopiero wtedy, gdy pies wygrałby określoną ilość zawodów (pracowałyby najlepsze psiaki, zawód byłby wyższym szczeblem w psiej "karierze").
Sprawa techniczna to kwestia do sprecyzowania. Czy pracujący pies dodawałby $ na konto właściciela automatycznie, przy logowaniu, czy otrzymanie $ byłoby zależne od zajęcia się pracującym zwierzakiem.

Pomysł rzucony, wydaje mi się, że mógłby się sprawdzić. Psy pracujące byłyby cenne i na sprzedażach mogłyby chodzić niczym świeże bułeczki (o ile ktoś chciałby się ich pozbywać Wink)."


Kolejna kwestia, która od pewnego czasu przewija mi się przez myśl - nie wiem, czy dobrym pomysłem jest możliwość sprzedawania psów dopiero po trzydziestym dniu stażu.
Raz, że do tego czasu gracze będą mieć po kilkanaście (kilkadziesiąt) psów, w których będzie się trudno połapać, dwa - idąc logiką z howrse - mało kto będzie chciał kupić psy o niższym poziomie charakteru. Już teraz 200 to nic takiego, poziom startowy - i psy te, z każdym dniem, będą miały coraz mniejsze szanse na wygrane w zawodach/na wystawach (wiadomo, zwierzaki układane są wg poziomu). Dojdzie do tego, że użytkownicy, jeśli tylko będą mogli, będą hurtowo oddawać psy do schroniska lub cała ich horda będzie walała się na sprzedażach za grosze.
Byłabym za tym, by sprzedawać psy dało się od dwóch, góra trzech tygodni. Miesiąc to zbyt długo.


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Nie Maj 20, 2012 4:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 4:57 am

ArinStreal napisał:
koszolak, jak uzbierasz 20 udziałów i 5 wygranych w danej kategorii, możesz organizować tam konkursy, a tu już jest zarobek, jeśli dobrze dobierzesz poziom Smile
Wydaje mi się, że akurat kwestii zarobku nie można porównywać na howrse. tam mamy Equusy i kupony, a na doGGi są jedynie doglary Wink Na howrse- kupno kuponów zarobek dla gry, a tutaj doglary Smile Jeśli umie się dobrze zarządzać, można wiele zarobić bez inwestowania własnych realnych pieniędzy i kupić to, co się chce.

Kikyo22, ja na początku miałam odmienne zdanie, gdzie wsadzałam Hrabine, tam przegrywała Smile Nie wiem z kim, ale przegrywała Smile Na 139 udziałów mam tylko 22 wygrane. A wsadzałam i tak uparcie, żeby pomóc ruszyć konkursy, bo w końcu na początku mało osób dawało swoje zwierzaki.

No nic. Będę dalej próbowała.
Pisać już nie będę, bo zaraz znowu ktoś się uczepi ze chce być w elicie.
Powrót do góry Go down
ArinStreal
Już coś wie
ArinStreal


Liczba postów : 218
Dołączył : 19/11/2011

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 5:04 am

Malto, esef myślała nad skróceniem tej liczby dni. Tymczasowo, czy całkowicie, nie mam bladego pojęcia. Sama już się dorobiłam sporej gromady psich przyjaciół i zaczynam się wśród nich gubić Smile Hm, pomysł z zawodem dosyć ciekawy. Na pewno bardziej interesujące niż to, że np gracz pracuje gdzieś tam. W końcu gra o psach i byłby większy udział podopiecznych w rozwoju gry.
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 5:09 am

Malto, ciekawy pomysł. Pies mógłby zaczynać od stróżowania aż po gwiazdę telewizji Very Happy
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2811
Dołączył : 18/01/2011

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 4:20 pm

Powinna być wyraźnie napisana strona z pomocą, nie chowana w kawiarni. Ciągle widzę prośby o pomoc. Tam grają młode osoby w większości, nie znajdują szybko wielu rzecy. Gdyby nie pomoc znajomych sam bym się okropnie męczył. Po prostu - brak poprawnej pomocy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 4:55 pm

Mnie wścieklizna wzięła, gdy tuż po zmianie (dopiero za drugim razem skapłam się, gdyż nie zauważyłam ostrzeżenia pod opcją) imienia odebrało mi punkty z posłuszeństwa. Byłam o 2 pkty w plecy. Więcej takiego błędu nie popełnię, ale trochę to irytujące. Co, jeżeli kupię rocznego psa i zechcę zmienić imię, które w ogóle nie podoba mi się?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2811
Dołączył : 18/01/2011

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 8:07 am

Podczas przeglądania psów na wystawie zmiana stron powinna być także na dole.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
sowa38
Raczkujący
sowa38


Nick w grze : sowa38
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/03/2013

Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipostCzw Sie 07, 2014 1:22 pm

Powinny być strony w schronisku i jakiś podział psów np. wybranie ile lat ma mieć pies, jakiej rasy itp. No i żeby na wystawach psy o najniższym harakterze były pierwsze a o najwyższym na końcu ponieważ psy o najlepszym harakterze wygrywają we wszystkim a na wystawach chodzi o wygląd a nie umiejętności. Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze pomysły na udoskonalenie gry Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły na udoskonalenie gry   Wasze pomysły na udoskonalenie gry I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wasze pomysły na udoskonalenie gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wasze plany, wasze cele :)
» pomysły na gre
» Pomysły
» Pomysły na Zagrodę.
» Nasze Pomysły do gry

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: O DoGGi Game-
Skocz do: