Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Moja pierwsza strona internetowa...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Moja pierwsza strona internetowa... Empty
PisanieTemat: Moja pierwsza strona internetowa...   Moja pierwsza strona internetowa... I_icon_minipostCzw Cze 07, 2012 4:43 am

Hej. Dzisiaj rano zaczęłam robić moją pierwszą stronę internetową, tak dla ćwiczenia. Przed sekundą skończyłam. Jak Wam się podoba?
*klik*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Moja pierwsza strona internetowa... Empty
PisanieTemat: Re: Moja pierwsza strona internetowa...   Moja pierwsza strona internetowa... I_icon_minipostCzw Cze 07, 2012 5:59 am

Fajna,aczkolwiek po chwili wyłączyłam gdyż nie cierpię kotów ^^
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Moja pierwsza strona internetowa... Empty
PisanieTemat: Re: Moja pierwsza strona internetowa...   Moja pierwsza strona internetowa... I_icon_minipostCzw Cze 07, 2012 9:03 am

Jak na początek fajna Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Moja pierwsza strona internetowa... Empty
PisanieTemat: Re: Moja pierwsza strona internetowa...   Moja pierwsza strona internetowa... I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 12:29 am

Fajna, ale jednak albo bym deczko przyciemniła tło, albo zmieniła kolor czcioni, jak dal mnie strasznie nieczytelne jest.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

Moja pierwsza strona internetowa... Empty
PisanieTemat: Re: Moja pierwsza strona internetowa...   Moja pierwsza strona internetowa... I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 1:32 am

Ładnie to wygląda, fajny dobór kolorów. Tylko ten tekst na dole jest nieco nieczytelny, jak to EveDallas zauważyła. Dałabym tam zamiast białego niebieski kolor, taki jak na tym tle w nagłówku, ewentualnie można by było dać taką samą ramkę jak przy menu, tylko większą Smile I mogłabyś wyśrodkować ten tekst tak, by był bezpośrednio pod menu. I będzie cudnie ^^ Oczywiście, to tylko drobne sugestie.
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Moja pierwsza strona internetowa... Empty
PisanieTemat: Re: Moja pierwsza strona internetowa...   Moja pierwsza strona internetowa... I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 10:03 am

Czy kod html pisałaś sama? Jeśli tak, mogłaś użyć div'ów i stylu, byłoby o wiele wygodniej Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Gość
Gość
Anonymous



Moja pierwsza strona internetowa... Empty
PisanieTemat: Re: Moja pierwsza strona internetowa...   Moja pierwsza strona internetowa... I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 12:26 pm

Marta04041 napisał:
Czy kod html pisałaś sama? Jeśli tak, mogłaś użyć div'ów i stylu, byłoby o wiele wygodniej Wink
Korzystałam z kursu html dla zielonych, czy jak to się tam nazywa, skopiowałam ramy dokumentu i uzupełniłam, tyle.
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Moja pierwsza strona internetowa... Empty
PisanieTemat: Re: Moja pierwsza strona internetowa...   Moja pierwsza strona internetowa... I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 12:44 pm

Tekst masz na całą szerokość strony, nieprzyjemnie się czyta, dzięki div'om można sprawić, że tekst wyświetla się w jednym bloku, a używając css(styl) możesz wygodnie dostosowywać atrybuty we wszystkich podstronach na raz, jak np. kolor tekstu, obramowanie obrazka, kolor div'a, różne inne ramki, cienie i.t.p. Poczytaj w internecie, chociaż tam jest to wszystko trochę zawile wyjaśnione Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Gość
Gość
Anonymous



Moja pierwsza strona internetowa... Empty
PisanieTemat: Re: Moja pierwsza strona internetowa...   Moja pierwsza strona internetowa... I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 1:52 am

Aaa... To była strona do powiczenia, na kotach to ja się za bardzo nie znam, planuję zrobić inną, w wakacje. Na CSS to się za bardzo nie znam Neutral
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moja pierwsza strona internetowa... Empty
PisanieTemat: Re: Moja pierwsza strona internetowa...   Moja pierwsza strona internetowa... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Moja pierwsza strona internetowa...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Moja pierwsza strona
» Moja pierwsza prezentacja w Gimpie.
» [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza
» Moja pierwsza prezentacja - ładna?
» Moja pierwsza praca na Sierpień

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: