Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 strefa.pl PILNIE

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Fleur
Nowy
Fleur


Liczba postów : 24
Dołączył : 06/02/2012

strefa.pl PILNIE Empty
PisanieTemat: strefa.pl PILNIE   strefa.pl PILNIE I_icon_minipostPon Cze 18, 2012 7:11 am

Pilnie poszukuję grafików,którzy nauczą mnie wykonywać prezentacje na strefa.pl.Zapłacę
1 kupon oraz jednorożca z znikniętym złotym jabłkiem.Piszcie już teraz,podam nick na którym powinniście się kierować Razz
PEŁNA INSTRUKCJA.
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

strefa.pl PILNIE Empty
PisanieTemat: Re: strefa.pl PILNIE   strefa.pl PILNIE I_icon_minipostPią Cze 22, 2012 12:47 pm

Szczerze nie polecam ci prezentacji na Strefie. Dużo wygodniej robi się na Wix.pl Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Go??
Gość
Anonymous



strefa.pl PILNIE Empty
PisanieTemat: Re: strefa.pl PILNIE   strefa.pl PILNIE I_icon_minipostPią Cze 22, 2012 2:07 pm



Trzeba znać HTML, a wytłumaczenia tego się raczej nie podejmę.

Linea2010 napisał:
Szczerze nie polecam ci prezentacji na Strefie. Dużo wygodniej robi się na Wix.pl Smile

To nie jest prawdziwa HTML'ka, na niektórych komputerach nie działa, np. u mnie . Za to strefa działa na wszelkich komputerach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



strefa.pl PILNIE Empty
PisanieTemat: Re: strefa.pl PILNIE   strefa.pl PILNIE I_icon_minipostSob Cze 23, 2012 1:55 am

Wix jest badziewny, czeka się długo aż załaduje się, ja np. omijam takie prezentacje. Na strefie szybciej się edytuje.
Powrót do góry Go down
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

strefa.pl PILNIE Empty
PisanieTemat: Re: strefa.pl PILNIE   strefa.pl PILNIE I_icon_minipostSob Cze 23, 2012 3:10 am

Znaczy no wszystko zależy jaką się chce zrobić. Ja nie jestem najlepsza w HTMLu ale jakąś prezkę zrobić potrafię Smile. Mi się wygodnie robi na wixie z podstronami, bez nie ma sensu robić akurat tam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

strefa.pl PILNIE Empty
PisanieTemat: Re: strefa.pl PILNIE   strefa.pl PILNIE I_icon_minipostPon Cze 25, 2012 8:42 am

mogę cie nauczyć
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



strefa.pl PILNIE Empty
PisanieTemat: Re: strefa.pl PILNIE   strefa.pl PILNIE I_icon_minipostPon Cze 25, 2012 9:01 am

Linea2010 napisał:
Szczerze nie polecam ci prezentacji na Strefie. Dużo wygodniej robi się na Wix.pl Smile
Nie zgadzam się!Wix oferuje tylko kilka możliwości,zaś na strefie nie mamy ograniczeń.Wix to tylko flash website buildier,który oferuje tylko kilka z zakresu opcji,jakie mamy na strefie..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





strefa.pl PILNIE Empty
PisanieTemat: Re: strefa.pl PILNIE   strefa.pl PILNIE I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
strefa.pl PILNIE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Strony na strefa.pl
» Prezentacja na strefa.pl
» Strefa.pl problem
» Co się dzieje? (strefa.pl)
» Prezentacje strefa.pl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: