Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wielki(mały) konkurs od ApplePie!

Go down 
+5
Philipek
julcia0101
Calma
hanka1998
Zaczarowana.x3
9 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 9:39 am

Więc tak jak mówiłam na czacie, tak też zrobię.


WIELKI(mały) KONKURS APPLEPIE!


Najpierw może to co wszystkich interesuje czyli...NAGRODY!
1 miejsce. Zestaw Harmonii+klacz jednorożca.
2 miejsce. Zestaw Hery+ogier jednorożca.
3 miejsce. Zestaw Bonusowy+15000eq.
+2 nagrody pocieszenia.


Przejdźmy do konkretów..
▪Zgłoszenia kończą się : poniedziałek(09.07.2012) godzina 24.00
Konkurs ma 2 etapy.
▪Etap pierwszy czyli "Mistrzowska prezentacja!", tytuł może straszny ale chodzi o to aby zrobić prezentacje z reprezentacją Hiszpanii. Macie wolną rękę! Oddawanie prac trwa do piątku 13.07. No chyba, że wcześniej wszyscy oddadzą prace.
▪Etap drugi "Zdjęciowa prezentacja". Prezentacja z użyciem zdjęcia mojego autorstwa. Po zdjęcie zgłaszacie się pisząc do mnie wiadomość, daję Wam do wyboru kilka-kilkanaście zdjęć i robicie z nim bądź nawet z kilkoma prezentacje. Trwa do 18.07.
▪W konkursie może wziąć udział każdy prócz tinolandia, ponieważ nie mam o niej dobrej opinii, kradnie prezentacje, oszukuje.
▪Gdy wklejacie prezentacje do tego wątku proszę aby była jak najbardziej zabezpieczona przed złodziejami np. dajcie duży znak wodny a oryginał wyślijcie mi na pocztę na howrse/ZM.
▪Mam tylko jedną prośbę mój nick zapisujcie w postaci "ApplePie♥".


Wszystko wytłumaczone? Jakieś pytania?

No to STARTUJEMY!

PS. Jeżeli zgłoszą się tylko 3 lub mniej osób, konkurs zostaje odwołany...


ZGŁOSZENI:
▪liluse +
▪Pysia2762Pysia2762 +
▪.Lolita. +
▪hanka1998+
▪vernille
▪Calma
▪julcia0101
▪Philipek
▪Alasky
▪poziomka22 +


Ostatnio zmieniony przez ApplePie dnia Pią Lip 06, 2012 9:09 am, w całości zmieniany 14 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 9:41 am

Zgłaszam się, pracę dodam jutro Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 9:42 am

Ja również,także na jutro Very Happy
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 9:43 am

zgłaszam się
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 9:45 am

Zgłaszam się, praca do jutra powinna byc Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 9:57 am

Więc aby nieco jeszcze rozjaśnić:
-Można wysłać 1 grafikę.
-Prezentacja ma być zwykła. Zero podstron itp.
- Wymiary niech będą idealnie wcięte np.
Jeżeli bierzecie dużax700 to nie bierzcie idealnie 700 tylko odejmujcie te 10 pikseli, aby prezentacji nie trzeba było zmniejszać ręcznie bo wtedy się rozmazuje.
Wymiary- mała- 545px, duża-813px.(tak?)
-Można zrobić prezentacje z całą reprezentacją bądź samym Torresem, Fabsem, Pique czy kim tam wolicie: >
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:23 am

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ~
ktoś tu ma fazę na Hiszpanów. ;D

edit: do kiedy w ogóle jest konkurs? wszystkie etapy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:32 am

Verni, faza na hiszpanów od 2008: >

Więc, Zgłoszenia są do poniedziałku. Prace z pierwszego etapu oddajemy do piątku(no chyba, że wszyscy wcześniej oddadzą), a potem zaczyna się następny etap do środy.
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:39 am

zgłaszam się ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 4:28 pm

Czyli że do osiemnastego? Sad No to jednak muszę się wycofać... Sad
Powrót do góry Go down
julcia0101
W skromnych progach Zagrody
julcia0101


Nick w grze : julcia0101
Liczba postów : 478
Dołączył : 23/10/2011

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostCzw Lip 05, 2012 10:05 pm

Zgłaszam się.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=105227
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 1:50 am

Zgłaszam się! Very Happy Prezentacja będzie na niedzielę lub poniedziałek, gdyż dziś wyjeżdżam ;>
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Go??
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:24 am

Moja praca:
Spoiler:
Oryginał idzie na pw, do kiedy trwa drugi etap?
Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:32 am

no ale wesz co też zrobię konkurs i tez ci powiem że nie możesz w nim uczestniczyć
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Go??
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:37 am

tinolandio,sama wyrabiasz sobie opinię(negatywną jak widać..)
Wielki(mały) konkurs od ApplePie! 84fef2d2001260094ff6a396
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:47 am

Powiem Ci moja droga tinocośtam, delikatnie, bo jestem na forum i za takie coś mogłabym dostać osta..
Szczerze mało mnie to obchodzi, wręcz lata i powiewa, bo bym się nawet nie fatygowała robić coś dla zakłamanej osoby która potem może znowu oszukać albo skopiować czyjeś prezentacje jako swoje.
Właśnie dlatego kazałam wszystkim lepiej oznaczać prezentacje abyś nie skopiowała ich, bo znając Ciebie i Twoje przerażające zdolności jesteś w stanie zrobić coś takiego.
Szczerze? Jesteś mi tak obojętna jak ten robak chodzący po chodniku..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:50 am

ApplePie napisał:
Powiem Ci moja droga tinocośtam, delikatnie, bo jestem na forum i za takie coś mogłabym dostać osta..
Szczerze mało mnie to obchodzi, wręcz lata i powiewa, bo bym się nawet nie fatygowała robić coś dla zakłamanej osoby która potem może znowu oszukać albo skopiować czyjeś prezentacje jako swoje.
Właśnie dlatego kazałam wszystkim lepiej oznaczać prezentacje abyś nie skopiowała ich, bo znając Ciebie i Twoje przerażające zdolności jesteś w stanie zrobić coś takiego.
Szczerze? Jesteś mi tak obojętna jak ten robak chodzący po chodniku..
(patrzy na robaka idącego chodnikiem)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:52 am

Ogólnie zgłaszanie trwa do poniedziałku.
Potem zaczyna się I etap do do piątku 13.07, a następny trwa do 18.07.
Jednak jeżeli wszystko pójdzie gładko, znaczy, że wszyscy szybko oddadzą prace, konkurs nie będzie aż tak długo trwał.

Jeżeli ktoś wyjeżdża lub nie będzie mógł oddać pracy, istnieje opcja, aby zrobił wszystko wcześniej i po prostu prace będą czekały na finał.
Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 2:55 am

no ok ale pamioętaj
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Go??
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:01 am

ApplePie napisał:
Ogólnie zgłaszanie trwa do poniedziałku.
Potem zaczyna się I etap do do piątku 13.07, a następny trwa do 18.07.
Jednak jeżeli wszystko pójdzie gładko, znaczy, że wszyscy szybko oddadzą prace, konkurs nie będzie aż tak długo trwał.

Jeżeli ktoś wyjeżdża lub nie będzie mógł oddać pracy, istnieje opcja, aby zrobił wszystko wcześniej i po prostu prace będą czekały na finał.

możesz teraz dać mi swoje zdjęcie do drugiego etapu, tak w razie co?
No bo widzisz wyjeżdżam w niedzielę i wracam dopiero 22 lipca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:08 am

Lil- zaraz doślę: )

Tino- mało mnie to obchodzi, nie muszę pamiętać o takim czymś. Mam ważniejsze sprawy na głowie niż myślenie "Oh, tinia nie chce mnie w konkursie."
W ogóle odejdź i zamknij okno bo mi potrzebna nie jesteś..
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 3:19 am

Zgłosiłam się, to te straszne wypociny muszę dac.. XD
Proszę nie bic, że be, fuj i krzywo.

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Torresapielol
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 4:32 am

Hanka, mogłaś wybrać ładniejsze zdjęcie Torresa. Na tym nie wypadl zbyt korzystnie. Razz
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 5:31 am

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! 70793888124602748449
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 7:41 am

Zgłaszam się.Pracka będzie dzisiaj albo jutro
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 9:07 am

Dziękuję Nadii za otwarcie wątku.
Pozdrawiam moda który go zamknął i zarchiwizował ; x
Powrót do góry Go down
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipostPią Lip 06, 2012 9:09 am

Zgłaszam się Smile

Moja praca:
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielki(mały) konkurs od ApplePie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielki(mały) konkurs od ApplePie!   Wielki(mały) konkurs od ApplePie! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wielki(mały) konkurs od ApplePie!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ApplePie i jej konkurs!
» Wielki konkurs!!!
» WIELKI KONKURS
» Wielki konkurs!!!
» 'Prezentacje' od ApplePie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: