Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Bezbarwna92 - Usunięcie konta

Go down 
+29
Amadyna
Karolina211
EveDallas
Basia
Kemishi
amorkowa
Alaya
Kirixa
natalias143
Temperance
hanka1998
boniowata
anteek
Sakura
Philipek
chevalier
ZetkaEmka
asiamar98
Anella313
Lubelak
LadyArvena
Bezbarwna92
Aki
avrilka
Malto
mustang_z_filmu
korane
asia98999
wilczyca1000
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostWto Sie 21, 2012 1:58 pm

Koszatka napisał:
Koteczka77 napisał:
Koteczka77 napisał:
Hmm wyskrobie się konika Wink Oczywiście nie skąpię o.O
O, jest Smile Arabek, jeśli może być ^^
KLIK

Mam nadzieję, że przyrostek nie przeszkadza, napisz to zdejmę.
Konik nówka, nie ruszany, 100 ileś um, ale PG tylko 500 ileś... No niestety dość dawno urodzony... Ale lepsze to niż nic.

Pozdrawiam Bezbarwną i życzę powodzenia w grze sunny

EDIT:
Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 2238782717 Ja sprawę włamu widzę tak- było sobie multi które miało dostęp do S. Zarezerwowanych. Multi włamało się Bezbrawnej, ukradło wszystko, sprzedało sobie. Następnie usunęło konto, aby zatrzeć za sobą ślady (byłoby widać, komu sprzedano konie itd.). Potem rzeczone multi sprzedało sobie (konto główne) wszystkie konie, część zachowało o część sprzedało- aby nie budzić podejrzeń (zawsze można powiedzieć: ja tylko kupiłem/am! nie wiedziałam! nie oddam!). Pozostaje sprawa jedynie trzech kont. To wydaje mi się nieco powikłane- albo jest to więcej multi, albo osoby z którymi złodziej się umówił (rzecz prosta- napisać na prezce: sprzedam masowo i tanio konie z zakładki...), albo koledzy/koleżanki złodzieja.
Tak właśnie Sherlock Holmes amator widzi tę sprawę bounce

Postaram się przeprowadzić śledztwo- z wyrazami współczucia, Koteczka77.

EDIT 2:
Zdecydowanie zbiorowe multi. Niestety, jedyne konto, które zostało, jest dobrze zamaskowane-brak znajomych, prezentacji... Zaraz... Jest jeszcze trzeci trop multi. Jeśli brak znajomych... Częstotliwość gratulacji od danej osoby Smile


Gratulacje
aleks2020 otrzymał gratulacje 25 razy, włączając w to ostatnio:
Od... Jest...
Agii4560 2 dni
Erina100 134 dni?
hardcore1234 134 dni
Erina100 296 dni?
Erina100 300 dni?

Hm. Nie jest to pewne...

Kto może poświadczyć za tę graczkę?

KLIK

Śledztwo stoi w miejscu, dopóki ktoś (nie ona sama, ani ,,BBF" -,-) nie poświadczy... Wiem z doświadczenia- moja znajoma z klasy ma multi (co robić...), można często znaleźć na jej koncie te same gratulacje, natomiast moje dwie przyjaciółki nie dają mi gratek ta często...

Nic nie jest pewne. Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 1161369272

W razie, gdyby ktoś coś wiedział, proszę pisać tutaj lub moje PW na Howrse
Erina100?Erina jest bardzo uczciwa i miłą graczką.Wystarczy spojrzeć na hodowle,ranking.Bez przesady co? Nie znam jej dobrze ale pisałam z nią w sprawie cobów i wiem,ze ona akurat by takiego czegoś nie zrobiła,Po prostu wytłumaczenie jest proste-aleks dała gratulację Erinię a ona się odwdzięczyła 300 dni temu,jasne jak słońc.A to ,że nikt nie gratulował aleks to już inna sprawa. Wink Ta dam!


Dziękuję, to ją wyklucza z podejrzeń Very Happy Ale nie wiemy (i pewnie nie dowiemy się...) kto się włamał bounce
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostWto Sie 21, 2012 3:04 pm

OK, ja mogę dać Nyxa. Tak się zastanawiam, skąd ja Cię miałam w znajomych... A już wiem. Smile No dobra, dopisz do kolejki
Powrót do góry Go down
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostWto Sie 21, 2012 3:29 pm

Jeśli kiedyś kupowałaś Zetka kupony to śmiało wystawiaj, jeśli bedzie przy prezencie od Ciebie spinacz to poczekam po prostu z jego akceptacją Smile
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 5:47 am

Bezbarwna - może jak dotrzymam do tych 30 dni (nie usuwając konta) i będę mogła dawać wymiany, to coś przekażę z pewnością. Nie wiem, jakieś PZ czy coś. Skoro i tak ma się zmarnować, to czemu nie Wink
Powrót do góry Go down
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 6:20 am

Jasne Caddie Smile Jak dotrzymasz to z chęcią przyjmę.

Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 22, 2012 7:50 am

OK, wystawiam. Powodzenia. Smile Jednak biorąc udział w dużych hodowlach trzeba się liczyć z ryzykiem...
Powrót do góry Go down
Amadyna
Nowy
Amadyna


Liczba postów : 1
Dołączył : 03/07/2012

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 2:26 pm

I ode mnie coś się znajdzie Smile Przeraża mnie to, co się stało z tą grą ostatnio.
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 3:17 pm

Graczka ktora okradla konto Bezbarwnej - aleks2020 - została zbanowana
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 3:28 pm

Narkotyka napisał:
Graczka ktora okradla konto Bezbarwnej - aleks2020 - została zbanowana

Można zapytać skąd ta informacja lub na jakiej podstawie zostało to ustalone Smile ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 8:32 pm

Sprawdzenia IP powiązanych sprzedażami kont.
Powrót do góry Go down
Bezbarwna92
Przyjaciel Zagrody
Bezbarwna92


Nick w grze : Bezbarwna
Liczba postów : 423
Dołączył : 05/12/2011

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 5:47 am

Zaraz Wam wszystko wyjaśnie bo chyba jestem Wam to winna.

Na wstępie pragnę jeszcze raz wszystkim podziękować za okazane zainteresowanie i pomoc. Gdyby nie Wy na pewno nie byłoby mi łatwo wrócić do gry tak jak teraz ma to ciągle miejsce.


Co do tego kto się włamał na moje konto, historia jest dość długa i może nie każdy wszystko przeczytał więc teraz zacznę od początku.


Podkuszona wiadomością na PW na ZM od mojej sitterki kleusi, w której ujeła czas w jakim wyłączono jej współdzielenie i znając czas skasowania mojego konta postanowiłam wpisać w Katalog imię jednego z moich GPowców. Przecież na logikę jeśli osoba włamuję się a między wyłączeniem współ a usunięciem konta mija 1,5h na pewno coś więcej robiła na moim koncie.
Wpisuję więc imię Wish You Were Here (koń odzyskany, posiadam go na nowym koncie) i pach! Jest u niejakiej graczki aleks2020, weryfikuje zatem czy jest tam moja cała zakładka GP. Pech chce, że nie, więc znowu kieruję się do katalogu i wpisuję imie kolejnego GPowca, którego nie było wśród tamtych u aleks. Keep Calm - pach, znaleziony na innym koncie (nazw już nie pamiętam, ale są nie istotne bowiem konta zostały skasowane przez właścicielkę), jednak do pełnego kompletu brakuje mi jeszcze kilku koni, wpisuje więc imię najlepszego skilllera Pinto. Jest i on na trzecim koncie wraz z resztą koni. Podejrzenie, ale ciche pada na jedną graczkę będącą w mojej hodowli parę miesięcy wcześniej. Jednak po wyjaśnieniu sobie z nią sytuacji okazuje sie, że to konto kuzynki. Proszę ją w takim razie o telefon do kuzynki i zwrot koni. Podczas telefonu kasowane są dwa konta z końmi - 2/3 koni po zestawach chmurek z ZJ i starconym ZJ przepadają na dobre. Jednak wciąż nadzieja w koncie aleks2020. Po odzyskaniu koni na konto zaufanej graczki mustang_z_filmu, postanowiłam, że wrócę do gry, a ona w odpowiednim czasie przekazała mi te konie.

Zostawiłam aleks w spokoju, jednak stwierdziłam, że skoro oszukała mnie i prawdopodobnie się włamała może zrobic to komuś innemu. Zgłosiłam ją więc na kontakt opisując historie i podając odpowiednie załączniki. Po około tygodniu administracja usunęła jej konto. W międzyczasie graczka, która mówiła mi, że aleks to jej kuzynka na rodzinnym grillu potwierdziła przypuszczenia, że to właśnie aleks się włamała.

Tak wygląda ta cała sytuacja i jej rozwikłanie. Stąd też mam pewność, że to graczka aleks2020 była włamywaczem. Nigdy nie miałam z nią styczności a jej staż wynosił około 80 dni.
Powrót do góry Go down
Erina100
Nowy
Erina100


Nick w grze : Erina100
Liczba postów : 9
Dołączył : 12/08/2012

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 10:06 am

Bezbarwna92 napisał:
Zaraz Wam wszystko wyjaśnie bo chyba jestem Wam to winna.

Na wstępie pragnę jeszcze raz wszystkim podziękować za okazane zainteresowanie i pomoc. Gdyby nie Wy na pewno nie byłoby mi łatwo wrócić do gry tak jak teraz ma to ciągle miejsce.


Co do tego kto się włamał na moje konto, historia jest dość długa i może nie każdy wszystko przeczytał więc teraz zacznę od początku.


Podkuszona wiadomością na PW na ZM od mojej sitterki kleusi, w której ujeła czas w jakim wyłączono jej współdzielenie i znając czas skasowania mojego konta postanowiłam wpisać w Katalog imię jednego z moich GPowców. Przecież na logikę jeśli osoba włamuję się a między wyłączeniem współ a usunięciem konta mija 1,5h na pewno coś więcej robiła na moim koncie.
Wpisuję więc imię Wish You Were Here (koń odzyskany, posiadam go na nowym koncie) i pach! Jest u niejakiej graczki aleks2020, weryfikuje zatem czy jest tam moja cała zakładka GP. Pech chce, że nie, więc znowu kieruję się do katalogu i wpisuję imie kolejnego GPowca, którego nie było wśród tamtych u aleks. Keep Calm - pach, znaleziony na innym koncie (nazw już nie pamiętam, ale są nie istotne bowiem konta zostały skasowane przez właścicielkę), jednak do pełnego kompletu brakuje mi jeszcze kilku koni, wpisuje więc imię najlepszego skilllera Pinto. Jest i on na trzecim koncie wraz z resztą koni. Podejrzenie, ale ciche pada na jedną graczkę będącą w mojej hodowli parę miesięcy wcześniej. Jednak po wyjaśnieniu sobie z nią sytuacji okazuje sie, że to konto kuzynki. Proszę ją w takim razie o telefon do kuzynki i zwrot koni. Podczas telefonu kasowane są dwa konta z końmi - 2/3 koni po zestawach chmurek z ZJ i starconym ZJ przepadają na dobre. Jednak wciąż nadzieja w koncie aleks2020. Po odzyskaniu koni na konto zaufanej graczki mustang_z_filmu, postanowiłam, że wrócę do gry, a ona w odpowiednim czasie przekazała mi te konie.

Zostawiłam aleks w spokoju, jednak stwierdziłam, że skoro oszukała mnie i prawdopodobnie się włamała może zrobic to komuś innemu. Zgłosiłam ją więc na kontakt opisując historie i podając odpowiednie załączniki. Po około tygodniu administracja usunęła jej konto. W międzyczasie graczka, która mówiła mi, że aleks to jej kuzynka na rodzinnym grillu potwierdziła przypuszczenia, że to właśnie aleks się włamała.

Tak wygląda ta cała sytuacja i jej rozwikłanie. Stąd też mam pewność, że to graczka aleks2020 była włamywaczem. Nigdy nie miałam z nią styczności a jej staż wynosił około 80 dni.
To ja może dodam od siebie, że aleks ma założoną blokadę na Howrse. A Tobie Bezbarwna życzę powodzenia w dalszej grze, jak odbanują mi Erinę wystawię coś jeszcze Wink
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 26, 2012 12:06 pm

Uj... Embarassed
Erino nie gniewaj się za moje podejrzenia, głupie, niesłuszne... Przepraszam cię Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 2024858757
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Erina100
Nowy
Erina100


Nick w grze : Erina100
Liczba postów : 9
Dołączył : 12/08/2012

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostNie Sie 26, 2012 2:30 pm

Koteczka77 napisał:
Uj... Embarassed
Erino nie gniewaj się za moje podejrzenia, głupie, niesłuszne... Przepraszam cię Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 2024858757
Ne gniewam się, aczkolwiek trochę zabolało Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostNie Lis 04, 2012 3:28 am

A ja mogę coś wystawić?Mam pegazy,Muśnięcie Filotes i Różdżkę Płodności.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostNie Lis 04, 2012 6:52 am

Może i ja coś jeszcze wystawię...
Powrót do góry Go down
sohana
Nowy
sohana


Nick w grze : sohana
Liczba postów : 39
Dołączył : 10/10/2012

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostNie Lis 04, 2012 10:19 am

O ja cię! Tak późno się włączam XD Bezbarwna, a jakie głównie ty konie hodujesz?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=267655
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostNie Lis 04, 2012 10:34 am

Sprawa jak widzę wyjaśniona, tak? Czekam na odpowiedź, jak do jutro nie będzie to przymknęSmile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipostNie Lis 04, 2012 12:13 pm

Eve, zamknij to, bo Beza się już odbudowała i się wyjaśniło Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Sponsored content





Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bezbarwna92 - Usunięcie konta   Bezbarwna92 - Usunięcie konta - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Bezbarwna92 - Usunięcie konta
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Usunięcie konta
» Usunięcie konta
» intrygantka-usunięcie konta.
» Włamanie i usunięcie konta.
» Prosze o usunięcie

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: