Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 otoczenie - lód na wodzie

Go down 
+4
asiamar98
Karolina211
Nevarra
ozzy4401
8 posters
AutorWiadomość
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostNie Sie 19, 2012 3:59 pm

otoczenie - lód na wodzie Ldnawodzie

Co sądzicie, co proponowalibyście zmienić/ulepszyć?
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 12:28 am

wyostrzyć, wyostrzyć
póki co to taka biało-niebieska maziaja i nic ponadto
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 2:24 am

ładna abstrakcja, ale nic poza tym. widzę tylko białe i niebieskie plamy, że tak powiem. jeśli to ma być lód na wodzie to jeszcze popracuj nad tym, a oprócz lodu i wody machnęłabym tutaj jeszcze jakieś niebo czy coś.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 7:01 am

Nevarra napisał:
wyostrzyć, wyostrzyć
póki co to taka biało-niebieska maziaja i nic ponadto
Coś wyostrzyłam, lecz niewiele bo się zaczynały robić się kolorowe piksele.
Karolina211 napisał:
ładna abstrakcja, ale nic poza tym. widzę tylko białe i niebieskie plamy, że tak powiem. jeśli to ma być lód na wodzie to jeszcze popracuj nad tym, a oprócz lodu i wody machnęłabym tutaj jeszcze jakieś niebo czy coś.
Niebo się robi, ale coś nie idzie.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 8:42 am

Wyostrzyć nie Filtr -> Wyostrzanie, ale jeszcze raz od początku rysować tak, by było widac ostre krawędzie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 9:00 am

A ja powiem tylko tyle, że od tego zabolały mnie oczęta O.o
Wszystko od początku musisz zrobić i żeby lód wyglądał jak lód i w ogóle, no.
Powrót do góry Go down
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 9:30 am

Jak dla mnie, to wygląda bardziej jak chmury na niebie, niż lód na wodzie. Wink Przede wszystkim musisz to wyostrzyć, bo na razie to po prostu niebieskie i białe paćki. A najlepiej spróbuj od początku, jak radzi Nevarra. A koń, jak będzie tam stał? Na takich małych odłamkach lodu? Może narysujesz na środku jakiś większy kawałek lodu?

Myślę, że coś z tego będzie, ale jeśli narysujesz jeszcze raz, ostrzejsze. Bo pomysł jest całkiem fajny. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 11:19 am

otoczenie - lód na wodzie Scaled.php?server=9&filename=ldnawodzie1

To wyszło jak trochę z waszych rad użyłam. Może trochę przypomina chmury, bo to początkowo miały być chmury, tylko tak jakoś w tym czasie zobaczyłam że wygląda to podobnie jak kra, że trochę zmieniłam pomysł. Teraz to jakoś na "topiące się kry" wygląda.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 12:10 pm

Chmury wyszły niezbyt, poszukaj na Gimpuj.info, tam są chmury i kry może też. Słońce... No comment Wink
Powrót do góry Go down
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 12:30 pm

Kojarzę tą stronę, chyba jak próbowałam coś gimpa jeszcze się poduczyć, to tam bywałam, lecz zostałam na photoshop`ie. Popatrzę tam.
Powrót do góry Go down
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 1:25 pm

Brak komentarza - zanim zaczniesz próbować z CP naucz się obsługi edytorów grafiki, Na razie wygląda jak byle co nabazgrane w paincie. otoczenie - lód na wodzie 2994774608 mniej więcej takiego konia musisz umieć rysować.
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPon Sie 20, 2012 2:15 pm

nie obraź się, ale moja 8 letnia siostra umie mniej więcej tak samo, a korzysta z painta Oo

dobra rada padła wyżej - potrenuj jeszcze, rozeznaj się w PSie czy tam GIMPie, nie wiem, w czym maziasz...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostWto Sie 21, 2012 4:38 am

Coś jeszcze za radą wujka zmieniłam w chmurach i słońcu i kry troszeczkę zmieniłam.
otoczenie - lód na wodzie Ldnawodzie2

To że kiepsko maziam to wiem, nie jestem zbyt utalentowana graficznie, ale się staram.
Powrót do góry Go down
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostWto Sie 21, 2012 7:33 am

Jeżeli dopiero się uczysz to radziłabym zacząć od prostszych programów a nie od razu PS, który jest płatny. Ściągnij sobie GIMPa, popracuj i rozpoznaj się w nim. On prawie niczym się nie różni niż PS. Jest dość prosty w obsłudze.
Co do pracy to moim zdaniem, jakbym już miała coś wybierać... to najlepiej Ci wyszło słońce. Choć ja i tak bym zaczęła to od nowa i tyle :/
Powrót do góry Go down
ozzy4401
Już coś wie
ozzy4401


Nick w grze : ozzy4401
Liczba postów : 110
Dołączył : 28/02/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostWto Sie 21, 2012 10:16 am

Mam też gimpa, ale w nim się nie łapię (wszystko jest całkiem inne w ułożeniu), a PS używam też do tworzenia sygnaturek i avatarów na innym forum. Raczej nie że nie potrafię obsługiwać, tylko nie umiem malować. Według mnie też słońce wyszło najlepiej.
Powrót do góry Go down
we-runcia
Raczkujący
we-runcia


Nick w grze : we-runcia
Liczba postów : 58
Dołączył : 12/01/2012

otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 3:40 am

Oj musisz popracować nad "głębią" pracy bo wydaje się płaska :>
Powrót do góry Go down
Sponsored content





otoczenie - lód na wodzie Empty
PisanieTemat: Re: otoczenie - lód na wodzie   otoczenie - lód na wodzie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
otoczenie - lód na wodzie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Otoczenie
» Wrześniowe otoczenie od arche
» Otoczenie- Świat Dysku
» [Otoczenie] początki Lemon Tree.
» Otoczenie julci0101 - niebo nocą+księżyc

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: