Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3

Go down 
+89
Suzan
Divide
martika520
Jowiszowy
Saladira
Marley
Niunia1245
Nicka01
XX_lero
Barson1990
safie
CDog
Werona
Styks
Sabula
Lubelak
Minoo
WhiteBerry
oooliwcia10
Julinda010
Lola1221
Ejli
Miya
ott.
Dżemik
juliaw2002
saphira2001
Mika_TLR
Rooda
karina127
AyaKey
Blagier
Szarusia16
koniara23499
Erina100
klasaIVb
monia071096
EveDallas
_pati201_
Athi
imie
justynap
alisson123
Naravi
wiki0396
Aglyss
ZetkaEmka
szemala
kaja98
Blue Sea
asia98999
wynocha
Moon :3
Kemishi
Nevarra
korane
Czarny Kot
Tiamat
Nibiru.
Dream
KaVcia
Hurricane
anteek
Inaczej Perła 20
Arrin
Szron
Lovissa
Inaaa:)
hanka1998
erreo
EREIS
Nika346
Avada
tuti
Evelynek
musta.yötä
Bezkompromisowa
Natalialol
Malto
jullien
Mirmil
Nathaly
asiamar98
Kartagina
Corrie
Cassidifikation
wierszownik
Cosiek
LadyArvena
93 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Next
AutorWiadomość
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostSob Sty 05, 2013 2:50 pm

Strajk byl, jest i bedzie ... ja tam nadal strajkuje, a reszta uczestnikow to ja nie wiem Smile
Powrót do góry Go down
klasaIVb
Już coś wie
klasaIVb


Nick w grze : klasaIVb
Liczba postów : 189
Dołączył : 27/08/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostSob Sty 05, 2013 2:51 pm

chwalmy pana mirmil wrócił cheers FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 1988476332
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostSob Sty 05, 2013 3:27 pm

Witam witam!

Dawno mnie tu nie było! (Wiecie hodowla,trening, szkoła, tańce)

Cały czas jednak strajk u mnie idzie w pare z grą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 1:31 am

Witamy Cię Styks:D Ja też dalej strajkuję,ale nie wiem "jak to mam robić"skoro mi dali wiecznego bana na forum powód"Komentowanie decyzji administracji i moderacji na forum gry"
Powrót do góry Go down
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 2:42 am

Ja jeszcze bana nie mam, ale póki co strajk idzie ze mną koło gry, nie centralnie w środku.

Swoją drogą, czy robię się przewrażliwiona, czy to tylko mnie tak UFA nękają, czy naprawdę jest ich dużo?

Skaczę po stronach howrse i dosłownie na co drugiej znajduję UFO ;3
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 4:47 am

no, kiedyś znajdowałam 1 co kilka dni, a teraz 50 w 2 tygodnie
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 7:16 am

Hey jest ktoś ?
Powrót do góry Go down
Werona
Nowy
Werona


Nick w grze : łilina
Liczba postów : 29
Dołączył : 29/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 8:10 am

Oj , nie prowokujcie tylko za wiele Smile
Nie ma tego złego , co by na dobre nie wyszło , ale administratorzy myślą że gracze lubią te " promocje " , cóż ja w połowie zazwyczaj nie biorę udziału Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 10:26 am

Dalej czekam na odpowiedź z kontaktu
Powrót do góry Go down
alisson123
Raczkujący
alisson123


Nick w grze : alisson123
Liczba postów : 96
Dołączył : 16/06/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 10:32 am

Ja na kontakt wysłałam wiadomość w piątek wieczorem i czekam, czekam, czekam na odpowiedź. Wysłałam 2. Jedną "tradycyjną" i jedną o trojanie z howrse, który mi kompa chciał rozwalić.
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 11:11 am

Czy strajk dalej trwa? Cały czas jestem za ale widzę, że coś nam nie idzie. Czy ktoś się odezwie?
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 11:19 am

no jasne, że trwa
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 12:13 pm

cos nie widac
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 1:16 pm

A co chcesz zobaczyc?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 6:32 am

rafax2 napisał:
Ja też dalej strajkuję,ale nie wiem "jak to mam robić"skoro mi dali wiecznego bana na forum powód"Komentowanie decyzji administracji i moderacji na forum gry"

Odwoływałeś się? Bo podobno nie karają za komentowanie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 7:49 am

mirmil - osoby angażujące się w to! Co się stało czemu tak wszyscy zgaśli?
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 9:01 am

Nie ma co komentowac i dlatego cisza Smile
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 10:20 am

Droga jullien, jak nie mo co komentować to po co pisać? Lepiej aby tak się działo, ludzie tutaj na siebie się krzywo patrzyli i kłócili, nie wiadomo dlaczego. Lepiej trzymać się razem, niż wydłubywać innym oczy palcami Wink
Może przesadzam, ale wyzwiska naprawdę nic dobrego nie wnoszą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
alisson123
Raczkujący
alisson123


Nick w grze : alisson123
Liczba postów : 96
Dołączył : 16/06/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 10:27 am

Odpowiedź na moje zgłoszenie problemu z grą
"Witaj,

Dziekujemy za zgłoszenie. Problem zostanie sprawdzony.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse"
Się wysilili...
Powrót do góry Go down
imie
Nowy
imie


Nick w grze : Ariva
Liczba postów : 23
Dołączył : 01/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 11:09 am

Wszystkie odpowiedzi wysyłane są ręcznie przez obsługę gry. Zespół
Howrse nie podaję informacji dotyczących sposobów działania wewnątrz
firmy Owlient.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse

hahahahahaha bobre nawet to maszyną wysyłają Very Happy
Powrót do góry Go down
Bezkompromisowa
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Bezkompromisowa
Liczba postów : 123
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 12:48 pm

Nie mam ju siły wysyłać wiadomości na kontakt . Zawsze odpisują to samo i mają nas gdzieś ... Sad Ale co poradzić , to chyba jedyny sposób .
Powrót do góry Go down
CDog
Nowy
avatar


Nick w grze : CDog
Liczba postów : 2
Dołączył : 20/09/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 7:58 pm

Hmmmm... Zacznę od tego iż na howrse gram już ponad rok. I od początku pamiętam iż promocje były często, ale były przerwy ok tygodnia między jedną a drugą.
Generalnie nie kupuję kuponów za złotówki (wyjątki stanowi UFO +2, wtedy wyślę tego SMS'a... a sumie kupiłem 3 kupony do tej pory)
Był również okres w którym byłem w pewnej hodowli i nie widziałem potrzeby kupowania kuponów za realną kase. Ale to była tylko jedna hodowla...

Strajk

Co mi nie odpowiada w grze? Są zbyt często. Dzieciaki wolą wydać kupon/y na zdobycie boskiego/dzikiego niż na ''dobrego'' zwykłego konia. Ale to ich wybór.

Druga sprawa, to ta, iż wprowadzili "nagrody" za kupno kuponów (100!)
Od tej chwili, zaczyna liczyć się tylko kasa, nie ma już rozrywki... Kto ma pieniążki ten ma boskie. Kto gra dla przyjemności, niech się pocałuje w czarną dziurę między nogami. Przykre.

Szczerze, to większość promocji mi odpowiada, bo można wygrać coś z CR.
Praktycznie większość przedmiotów mam z różnych promocji. Ale na litość! Troche opanowania. Chwila wytchnienia nie zaszkodzi.

Moje zdanie jest takie, iż nic się nie zmieni, napewno każdy zna osobę która kupuje kupony, jakby tak policzyć ile wydali, uzbierałaby się niezła sumka.
Możemy ewentualnie liczyć na dorosłe osoby, a jak spojrzeć na rankingi, to właśnie dorośli nakręcają cały interes, więc to generalnie błędne koło.
Osobiście znam 2 osoby (dorosłe) które kupiły ostatnio 100 kuponów by uzupełnić kolekcję w jakiegoś konia. Inna natomiast od początku swojej gry kupiła 666 kuponów... ale to nic, w porównaniu z jej koleżankami (już nie grają) to pryszcz... W ciągu 3 czy 4 miesięcy kupiły po ponad 3000 tys. kuponów.
Więc o czym my tu mówimy...?
KASA I TYLKO KASA się już liczy, taka jest już mentalność ludzka. Tego, uważam, nie zmienimy.
Powrót do góry Go down
safie
Już coś wie
safie


Nick w grze : safie
Liczba postów : 122
Dołączył : 25/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 3:49 am

CDog napisał:



Osobiście znam 2 osoby (dorosłe) które kupiły ostatnio 100 kuponów by uzupełnić kolekcję w jakiegoś konia. Inna natomiast od początku swojej gry kupiła 666 kuponów... ale to nic, w porównaniu z jej koleżankami (już nie grają) to pryszcz... W ciągu 3 czy 4 miesięcy kupiły po ponad 3000 tys. kuponów.
Więc o czym my tu mówimy...?

Coś mi się w te 3000 tys. kuponów nie chce wierzyć. 3 tys. może, ale 3000 tys. niezbyt Wink.
Kurcze chciałabym taką pracę, żeby zarabiać tyle, żeby miesięcznie prze*** prawie 3 tys. zł na pikselowe koniki xD ( znając mnie i tak wydałabym to na buty).
Nie podobają mi się realia gry, gdzie liczy sie wydawanie realnej kasy, ale nie wydaje mi się, żeby strajk coś zmienił. Niestety. Gdyby rozszedł się po innych serwerach to może, ale w samej Polsce? Wątpię. Sad
Powrót do góry Go down
CDog
Nowy
avatar


Nick w grze : CDog
Liczba postów : 2
Dołączył : 20/09/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 7:47 am

Wiesz safie, na własne oczy oczywiście nie widziałem czy to było 3000 kuponów, ale to info mam od osoby, która współdzieliła konta i nie miałaby po co głupot wygadywać. Mogę zdradzić, iż były to osoby innej narodowości, które prowadziły hodowle.
Mniejsza o większość. Przed nami kolejne zmiany, z którymi jeszcze się nie oswoiłem. Oczywiście zakładki mi pomieszali, a tego nie lubie. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Bezkompromisowa
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Bezkompromisowa
Liczba postów : 123
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 9:54 am

Widzieliście zmiany ? Koszmar ! Wszystko zrobiło się taki wielkie Sad Jedyne nowości które jestem w stanie zaakceptować to te związane z zabezpieczeniami konta , ale reszta... szkoda słów. W ogóle nie potrzebne .
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 10:30 am

Takie wielkie, zeby male dzieci latwo mogly trafic w ikonke Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 11:01 am

Te zmiany są okropne...napisałem im na kontakt czy mam zwrócić to co zjadłem prosto na monitor xD
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 11:02 am

nie wiem czy mam coś z oczami, ale mi się wydaje, że wszystko jest dużo mniejsze od 2 tygodni
Powrót do góry Go down
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 11:16 am

Te zmiany rozwalają. XD
Co oni, do diabęła, zrobili? Jakieś ikonki, kółeczka, kwadraciki...

Rafax, przystopuj z tym zarzucaniem kontaktu "śmiesznymi, ciętymi" wiadomościami, bo niedługo cały strajk będą traktować jak jedno wielkie zjednoczenie trolli. Kultury.
Powrót do góry Go down
alisson123
Raczkujący
alisson123


Nick w grze : alisson123
Liczba postów : 96
Dołączył : 16/06/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 11:47 am

Mirmil napisał:
Takie wielkie, zeby male dzieci latwo mogly trafic w ikonke Very Happy
Zgadzam się! Te nowe zmiany to jedno wielkie g****. Ten nowy wygląd zakładek i strony konia jest straszny. Ok są nowe zabezpieczenia i historia logowania. I tyle. Im się musi bardzo nudzić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 19 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3
Powrót do góry 
Strona 19 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 22 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Strajk włoski - komentarze część 2
» Strajk włoski - komentarze
» Strajk WŁOSKI?!
» Strajk Włoski
» FORUM - Aukcje na forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: