Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Strajk włoski - komentarze część 2

Go down 
+69
Cichutka09
Saladira
Lis23
Corrie
imie
mina stirit1
wierszownik
.........
Dream
Anulka03
SzaraWilczyca
monia071096
Tiamat
Stylowastella
Aglyss
Mika_TLR
ArinStreal
Morfikos14
Cosiek
Natalialol
Dżemik
Avada
wiki0396
Evelynek
Bezkompromisowa
MaryMariaMara
Zmierzch
_pati201_
tuti
Marsh
mari0987
KaVcia
amorkowa
koniara23499
Hurricane
Athi
wercia d
FelixNetNika
Lierre.
wynocha
lala299
Aniś :*
Jedi
Cysia123
Rooda
erreo
Nicka01
Cassidifikation
Blue Sea
hanka1998
rewia12
SandCastle
Horses12
wilczyca1000
claudia_jazz
Mirmil
Malto
anje
klasaIVb
Szarusia16
alisson123
Bambus
Kartagina
LadyArvena
EREIS
Arrin
jullien
Velociяaptoя
Wiki.3541
73 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
AutorWiadomość
Wiki.3541
Nowy
Wiki.3541


Nick w grze : Wiki.3541
Liczba postów : 16
Dołączył : 08/07/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:41 pm

Nie wiem czy nie jest za późno dlatego się pytam.Czy mogę jeszcze dołączyć do strajku?
Powrót do góry Go down
Velociяaptoя
Nowy
Velociяaptoя


Nick w grze : Pani Diana
Liczba postów : 7
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:44 pm

Wiki.3541 napisał:
Nie wiem czy nie jest za późno dlatego się pytam.Czy mogę jeszcze dołączyć do strajku?
Jasne że możesz.
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:50 pm

Już jestem (Musiałam wziąć prysznic ^^) A więc co sądzilibyście aby znów wróciły ogłoszenia?
Powrót do góry Go down
Velociяaptoя
Nowy
Velociяaptoя


Nick w grze : Pani Diana
Liczba postów : 7
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:54 pm

jullien napisał:
A więc co sądzilibyście aby znów wróciły ogłoszenia?
Dobry pomysł, były przydatne ; D
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:54 pm

jullien napisał:
Już jestem (Musiałam wziąć prysznic ^^) A więc co sądzilibyście aby znów wróciły ogłoszenia?

Ciężko bez ogłoszeń wiec jestem za. Dzialłz pomysłami też by się przydał.

a co myślicie o jakiś ulgach na weta powiedzmy po wyblupowaniu konia? 100% blup-50% u weta. Wytrenowanie i wyblupowanie -70% u weta.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 1:55 pm

Stylowastella napisał:
Odpisali mi na kontakcie. Surprised
Cytuje ich słowa:
Dziękujemy za komentarz, przekażemy go właściwym osobom. Twój komentarz pomoże nam ulepszać grę.
Dziękujemy
Załoga Howrse

Mało w to wierze że wcielą w to w życie...

to jest odpowiedź z automatu
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:00 pm

Arrin napisał:
jullien napisał:
Już jestem (Musiałam wziąć prysznic ^^) A więc co sądzilibyście aby znów wróciły ogłoszenia?

Ciężko bez ogłoszeń wiec jestem za. Dzialłz pomysłami też by się przydał.

a co myślicie o jakiś ulgach na weta powiedzmy po wyblupowaniu konia? 100% blup-50% u weta. Wytrenowanie i wyblupowanie -70% u weta.

ogłoszenia - ostatnio na forum padł taki pomysł, żeby do ogłoszeń zrobić osobnych modów, którzy mogliby je kasować. Kawał osób chętnie by się zgłosiło, byle tylko zmienić kolor nicku (oczywiście inny niż mod standardowy). Nie byłoby problemów z trollami, wiek niekonieczny (w końcu wypowiadać by się tam nie musieli, tylko kasować), byle osoba odpowiedzialna... Wszyscy zadowoleni Smile

Ulgi - pewnie. O ile nie przy tych najtańszych XD Bo 100 to i tak jest śmieszna suma. I wciąż uważam, ze to Strajk włoski - komentarze część 2 2195938138, by wet brał od jednych więcej, a od innych grosze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:07 pm

Lady (Jeśli mogę tak to Ciebie mówić) - Według mnie to był by świetny pomysł.
Ogłoszenia to była dla mnie jedyna forma szukania, że tak to ujmę "Okazji"... Osobni moderatorzy to byłby świetny pomysł, chodź jak to ty stwierdziłaś niektórym zależy na "Kolorze" - żałosne. Powiem tylko tyle według mnie to, że usunęli ogłoszenia to był ich największy błąd. Teraz więcej ludzi przez to forum spamuję.
Powrót do góry Go down
Kartagina
Raczkujący
Kartagina


Nick w grze : Neman
Liczba postów : 73
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:09 pm

Właśnie udało mi się dołączyć do zagrody mgły i chciałam wyrazić swoje pozytywne zdanie o strajku w którym biorę udział.

Wiele pomysłów można wcielić w życie, ale musimy się jakoś zorganizować, czego na razie nam brak. To znaczy jest nas dużo i wgl, ale nie mamy tego jakoś logicznie rozpisanego (poza dodatkową stroną), a wiele linków na stronach graczy odsyła właśnie do tego wątku.

No cóż w grupie siła, a my zawsze mieliśmy wojenny naród.

A tak btw. mój nick na howrse: Neman oznacza celtycką boginię wojny, więc tym bardziej się na tą formę wojny piszę. W końcu w pewnym sensie się nazwą zobowiązałam.
Powrót do góry Go down
http://www.wyrwana-smierci.blogspot.com
Bambus
Przyjaciel Zagrody
Bambus


Nick w grze : ConnemaraAnette
Liczba postów : 38
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:10 pm

O ta ja poproszę o przysyłanie tego co wam brakuje i to co chcecie zmienić do mnie na PW i ja tak to wszystko pięknie rozpiszę i wyślę takie wypracowanie do "odgórnych".
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:13 pm

jullien napisał:
Lady (Jeśli mogę tak to Ciebie mówić).
Lady, Arv, Arven, Arvena, LA... Jak chcesz Smile



Co do koloru - to i tak jedyna zapłata, więc jak ktoś za nią będzie pracował, to niech ma tą radość Wink Byle dobrze wykonywał robotę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:26 pm

LA- raczej przy tych wartościowych konikach. A nowi/niedoświadczeni/leniwi niech płacą po 100% Inaczej by tyłka nie ruszyli i rozmnażali konie jak leci. a potem na forum płacze i lementy, ze lichy konik przegrywa zawody.
Co do bycia modem niech zrobią jakieś testy spardzające IQ czy coś problem z głowy ;]

Bambus:zaraz Ci podrzucę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
alisson123
Raczkujący
alisson123


Nick w grze : alisson123
Liczba postów : 96
Dołączył : 16/06/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:27 pm

jullien napisał:
Już jestem (Musiałam wziąć prysznic ^^) A więc co sądzilibyście aby znów wróciły ogłoszenia?

Ej! To moj avek, prawda?
Powrót do góry Go down
Kartagina
Raczkujący
Kartagina


Nick w grze : Neman
Liczba postów : 73
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:29 pm

To z ogłoszeniami to dobry pomysł. Tylko trzeba to ładnie w słowa ubrać.
Dobra ja będę jutro, pa
Powrót do góry Go down
http://www.wyrwana-smierci.blogspot.com
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:35 pm

hanka1998 napisał:
Szarusiu, tak mnie autorka banneru z kilku powodów zdenerwowała, że aż zaczęłam kłótnię na priv. Nie dość, że obraża wszystkich strajkujących, to jeszcze niecenzuralnie wyraża się na forum. >C
Ja odpisałam jej na ta wiadomość, wyśmiałam ją i mnie zablokowała, brak jej argumentów buu :C
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:39 pm

allison - Ojj strasznie przepraszam znalazłam go w grafice nie wiedziałam, e to twój już zmieniam.
Powrót do góry Go down
klasaIVb
Już coś wie
klasaIVb


Nick w grze : klasaIVb
Liczba postów : 189
Dołączył : 27/08/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:45 pm

Strajk włoski - komentarze część 2 1158266608tyle co do zmian
Powrót do góry Go down
Bambus
Przyjaciel Zagrody
Bambus


Nick w grze : ConnemaraAnette
Liczba postów : 38
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:49 pm

Dobra, jak na razie dostałam tylko wiadomość od jednej osoby. Bambus ładnie prosi... wysyłajcie. Jak nie tu to na howrse. <3 Twisted Evil

Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 2:54 pm

I love you Ludzie piszcie do znajomych o pomoc. Starsi gracze na pewno sami tego chcą... I love you
Powrót do góry Go down
Kartagina
Raczkujący
Kartagina


Nick w grze : Neman
Liczba postów : 73
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 3:00 pm

Jak powiedział sam Hitler (w podpisie cytat) jesteśmy Polakami i damy radę.
Powrót do góry Go down
http://www.wyrwana-smierci.blogspot.com
Bambus
Przyjaciel Zagrody
Bambus


Nick w grze : ConnemaraAnette
Liczba postów : 38
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 3:15 pm

Kartagina napisał:
Jak powiedział sam Hitler (w podpisie cytat) jesteśmy Polakami i damy radę.

Plus za wujcia Tankiana.

Właśnie brak nam organizacji. Dodałam jakiś tam post na 'dyskusji' który 'może pomoże' nam się ustatkować.
I czekam na hejty w sprawie gry.
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 3:16 pm

W weekend pewnie dopadnę znajomą na gadu, bo za bardzo nie ma czasu grać.Mogła by sie zainteresować, ale nie obiecuję.

Propo zmian opis profesjonalnego trenera (z czeskiego ):

Cytat :
Pomocą profesjonalnego trenera może ukończyć szkolenie konia w jednej chwili. Tak będzie konia w dobrej kondycji do wyścigu.
To wzmocnienie może być stosowane do dorosłych koni z potencjału genetycznego jest mniej niż 80% potencjał genetyczny najlepszych koni w grze.
Profesjonalnym trenerem będzie działać tylko z końmi, które urodziły się po dniu 24 kwietnia 2012 roku.

Czyli dobrze rozumiejąc: po treningu za jeden kupon i tak bedzie gorszy o 20% gdyby lecieć ręcznie? Tak czy owak życze im powodzenia w wygrywaniu zawodów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 3:21 pm

Mamy coś takiego też na polskim servie, ale nie pamiętam jak się zwie... Do 30 dnia stażu można to coś kupić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 3:24 pm

Słuchajcie ! Co dalej wysyłamy wiadomości na kontakt a co jak to nie zadziała? dobranoc
Powrót do góry Go down
Bambus
Przyjaciel Zagrody
Bambus


Nick w grze : ConnemaraAnette
Liczba postów : 38
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 3:27 pm

Ehhh Bambus już pisał że zbiera zażalenia, wszelkie pomysły poprawy itd... i w formie długiego jak równik wypracowania wysyła to do Odgórnych. Pomagam jak mogę.

I tu wyżej widać brak naszej organizacji. ;_;
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostWto Gru 04, 2012 3:30 pm

Wiem ze jest u nas, tylko że juz tego nie widzę, a tam nie wiem czy mam całe 10 dni Smile
Z tego co pamiętam to wczesniej był ciąg DNA o identycznej funkcji. Mam wrażenie, ze to kolejna kosmetyczna zmiana by wyciągnąć kase od nowych. Bo "Profesjonalny trener" jakoś ładniej brzmi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 1:43 am


dzisiaj nie spamuję im kontaktu.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 1:48 am

Gdzieś mignęła mi taka strona naszym strajku włoskim. Kolorystyka niebieskawa, bodajże... kojarzy ktoś? Bo za Chiny Ludowe nie mogę sobie przypomnieć adresu. Chętnie wrzuciłabym link do tej strony na profil howrse, może dzieciaki ogarną, o co chodzi, bo aktualnie krew mnie zalewa, jak widzę hasła w stylu "bezsensowny strajk!!!", a jak pytam, czy wiedzą, o co w strajku w ogóle chodzi, maluchy nabierają wody w usta. Normalnie jakbym widziała Ow w wątku o jakiejś tam aktualizacji, gdy ma się do niej jakieś "ale" lub pytanie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 2:08 am

Malto w "merytorycznej dyskusji" jest link do tej strony.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 3:29 am

No tak, co ślepej po oczach... Dzięki, Mirmil, właśnie o tę stronę mi chodziło Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sponsored content





Strajk włoski - komentarze część 2 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Strajk włoski - komentarze część 2
Powrót do góry 
Strona 1 z 34Idź do strony : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
 Similar topics
-
» FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3
» Strajk włoski - komentarze
» Strajk Włoski
» Strajk włoski?
» Strajk Włoski

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: