Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Strajk włoski - komentarze część 2

Go down 
+69
Cichutka09
Saladira
Lis23
Corrie
imie
mina stirit1
wierszownik
.........
Dream
Anulka03
SzaraWilczyca
monia071096
Tiamat
Stylowastella
Aglyss
Mika_TLR
ArinStreal
Morfikos14
Cosiek
Natalialol
Dżemik
Avada
wiki0396
Evelynek
Bezkompromisowa
MaryMariaMara
Zmierzch
_pati201_
tuti
Marsh
mari0987
KaVcia
amorkowa
koniara23499
Hurricane
Athi
wercia d
FelixNetNika
Lierre.
wynocha
lala299
Aniś :*
Jedi
Cysia123
Rooda
erreo
Nicka01
Cassidifikation
Blue Sea
hanka1998
rewia12
SandCastle
Horses12
wilczyca1000
claudia_jazz
Mirmil
Malto
anje
klasaIVb
Szarusia16
alisson123
Bambus
Kartagina
LadyArvena
EREIS
Arrin
jullien
Velociяaptoя
Wiki.3541
73 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:08 am

Moja rozmowa z gwiazdka - niezbyt mila, wszystko wysmiewa:
Rozpuszczone dzieciaki powiadasz? Rozpuszczone dzieciaki to te, ktore nalogowo kupuja kupony. Strajkujemy, bo gra jest na poziomie 3-latkow, to taka "klikanka". - Ja
Po co wgl do mnie piszesz? Nie prosiłam cię o opinię. Jak się gra nie podoba to usuń konto, sama napisałaś przecież że to jest poziom 3- latka -_- A ten strajk jest po prostu śmieszny, ale róbcie ci chcecie Poza tym mam prowo do wyrażenia swojego zdania na swojej prezentacji i nie wypisuję dziwnych wiadomości do "graczy", którzy sobie "strajkują". - ona
No, fajnie. Nie kupilam ani jestego kuponu. Jestem rozpuszczonym dzieciakiem. I tak optymistycznie zegnam. Au revoir -,- - Ja, wkurzona jej zachowaniem.
No to po co się spinasz? Jak już pisałam - nie prosiłam o opinię Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 XD - Ona
Powrót do góry Go down
Cassidifikation
Już coś wie
Cassidifikation


Nick w grze : Cassidifikation
Liczba postów : 165
Dołączył : 06/10/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:09 am

Nicka01 napisał:
He he- popatrzcie. Co mi kochane Howrse napisało: Razz

Witaj,

Dnia 05.12.2012, 15:19:58 napisałeś wiadomość naruszającą zasady na jednym z forów :

Powód:
Teraz są takie promocje w,których nie da się wygrać bez użycia (bez dania zarobić tej grze) złotych. Tak mi się wydaje. weźmy na przykład teraźniejszą szklarnię. No dobrze może damy jakoś radę wyhodować te 26 nasionek, ale jak ma nam starczyć czasu na wyhodowanie złotego,który rośnie +1 na dzień i podlewanie +2 na raz? Bez dużej ilości nawozu (która jest dostępna za pomocą RO,które jest dostępne za pomocą Kuponów, które są dostępne za pomocą naszych pieniędzy) nie da rady.
Czyli praktycznie bez wydania naszej kasy nie jesteśmy wstanie wygrać promocji?
Teraźniejsze promocje nie są nagrodą i szczęściem i okazją do wygrania wielu nagród dla nas, tylko okazją do zarobienia kupy gotówki dla zespołu howrse.
A nie zauważyliście, że odstęp między jedną, a drugą promocją dzieli zaledwie 2-3 dni?

Powtarzam pytanie:
Czyli praktycznie bez wydania naszej kasy nie jesteśmy wstanie wygrać promocji?


Strajk włoski

Powód:
Podburzanie graczy do buntu w grze

Wiadomość została sprawdzona przez nasz zespół moderatorów i uznana za łamiącą zasady. Nie zastosowałeś się do zasad obowiązujących w grze i na forum. W konsekwencji, twoją karą jest: * zbanowany z forum na 1 dzień * utrata 1 punkt karmy Zdobędziesz jeden punkt karmy z powrotem po 30 dniach logowania się do gry. Prosimy uważniej przestrzegać regulaminu Howrse. Możesz sprawdzić strone karmy klikając tutaj.

Dziękujemy za zrozumienie

Zespół Howrse

WTF? Dlatego już się na forum nie udzielam. Dostałam -1 pkt karmy za protest na Markach i na prezce. To "prawo" Howrse robi się coraz głupsze....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=589416
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:10 am

Gatta - Hahahha jakaś dziwna. Myśli, że jej zdanie najważniejsze. Pfff poprostu się wywyższa...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:19 am

jullien - ano. Jestem rozpieszczonym dzieciakiem, bo wole kase wydac na porzadna szkole jezykowa i ksztalcic swoje talenty niz na pikselowe koniki? No hahaha, chyba cos tu nie w porzadku :/
Powrót do góry Go down
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:22 am

To jeszcze nic! Przedstawiam państwu rozmowę z pewną graczką...

Tytuł: (Nazwa męskiego narządu rozrodczego) ci w TYŁEK

GRACZKA:co ty robisz ty gupi pomiocie jak ci sie nie podoba to mozesz usunonc konto laski bez debie
JA: ... Czy na prawde sądzisz, że twój głupkowaty przekaz mnie rusza? Na prawdę, dziecko, ogarnij się. Poza tym, wiesz że za przeklinanie moge cię zgłosić?
GRACZKA: ta bo cos mi zrobisz ten wasz gupi strajk nic nie wnosi tylko zasmieca gre
JA: Po co do mnie piszesz? Mam rpawo do włąsnego zdania. Jeśli ci coś nie pasuje, możesz wepchnąć sobie do ust konskie łajno. Siedź ty lepiej cicho.
GRACZKA: IDIOTKAIDIOTKAIDIOTKADOWNIIDIOTKAJAKIZCBDOWN[/

Zablokowała.
Na prawdę, litości... jesteś przeciw, trudno. Nie wyzywaj mnie na poczcie... strasznie mnie kusiło żeby ją zgłosić, ale znając howrse ja też bym dostała karę za "łajno" w treści.
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:24 am

trzeba było zgłosić po pierwszej wiadomości zamiast się z czymś takim w dyskusje wdawać, to bez sensu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:26 am

Wspomniałam wyżej. Dostałabym wiadomość za to łajno... na prawdę, dostałam już kiedyś coś takiego.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:28 am

Gatta napisał:
Moja rozmowa z gwiazdka - niezbyt mila, wszystko wysmiewa:
Rozpuszczone dzieciaki powiadasz? Rozpuszczone dzieciaki to te, ktore nalogowo kupuja kupony. Strajkujemy, bo gra jest na poziomie 3-latkow, to taka "klikanka". - Ja
Po co wgl do mnie piszesz? Nie prosiłam cię o opinię. Jak się gra nie podoba to usuń konto, sama napisałaś przecież że to jest poziom 3- latka -_- A ten strajk jest po prostu śmieszny, ale róbcie ci chcecie Poza tym mam prowo do wyrażenia swojego zdania na swojej prezentacji i nie wypisuję dziwnych wiadomości do "graczy", którzy sobie "strajkują". - ona
No, fajnie. Nie kupilam ani jestego kuponu. Jestem rozpuszczonym dzieciakiem. I tak optymistycznie zegnam. Au revoir -,- - Ja, wkurzona jej zachowaniem.
No to po co się spinasz? Jak już pisałam - nie prosiłam o opinię Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 XD - Ona
Gatta, wymieniłam z tą panienką dwa czy trzy pw. Z mojej strony grzecznie, bez nerwów. W ostateczności stwierdziła, że jej grożę, i mnie zablokowała Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:30 am

chodziło mi o to, że na darmo odpisywałaś, bo za sam tytuł wiadomości poleciałaby jej karma, już o treści nie mówię, więc miałaś powód do zgłoszenia. po co z głupim pisać, przecież od razu widać, że rozumu takim ludziom brakuje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:31 am

Gatta napisał:
jullien - ano. Jestem rozpieszczonym dzieciakiem, bo wole kase wydac na porzadna szkole jezykowa i ksztalcic swoje talenty niz na pikselowe koniki? No hahaha, chyba cos tu nie w porzadku :/



Gatta - Pfff. Piksele ważniejsze tak tak tak.Czy ludzie umieją życ bez kumputera? wydawać tyle kasy na to by sobie poprostu boskiego konika kupić hahaha.
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:32 am

Horses12 napisał:
To jeszcze nic! Przedstawiam państwu rozmowę z pewną graczką...

Tytuł: (Nazwa męskiego narządu rozrodczego) ci w TYŁEK

GRACZKA:co ty robisz ty gupi pomiocie jak ci sie nie podoba to mozesz usunonc konto laski bez debie
JA: ... Czy na prawde sądzisz, że twój głupkowaty przekaz mnie rusza? Na prawdę, dziecko, ogarnij się. Poza tym, wiesz że za przeklinanie moge cię zgłosić?
GRACZKA: ta bo cos mi zrobisz ten wasz gupi strajk nic nie wnosi tylko zasmieca gre
JA: Po co do mnie piszesz? Mam rpawo do włąsnego zdania. Jeśli ci coś nie pasuje, możesz wepchnąć sobie do ust konskie łajno. Siedź ty lepiej cicho.
GRACZKA: IDIOTKAIDIOTKAIDIOTKADOWNIIDIOTKAJAKIZCBDOWN[/

Zablokowała.
Na prawdę, litości... jesteś przeciw, trudno. Nie wyzywaj mnie na poczcie... strasznie mnie kusiło żeby ją zgłosić, ale znając howrse ja też bym dostała karę za "łajno" w treści.





Ujęła mnie twa historia Exclamation. Co za graczka. No ale wiecie każda akcje będzie miała wrogów.
Powrót do góry Go down
Rooda
W skromnych progach Zagrody
Rooda


Nick w grze : Rooda
Liczba postów : 310
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:32 am

Dlaczego do mnie nikt takich wiadomości nie pisze?
Nie zasłużyłam na wiadomości od dzieciaków? Nie zasłużyłam...? Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 3340883866
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2451545
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:33 am

O hey erreo, dwano cie nie widziłam Wink
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:34 am

Rooda napisał:
Dlaczego do mnie nikt takich wiadomości nie pisze?
Nie zasłużyłam na wiadomości od dzieciaków? Nie zasłużyłam...? Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 3340883866



Nie zasłużyłaś Exclamation Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 4074547142I się lepiej ciesz... Mi tez nikt takich nie wysyła i tak ma pozostać.Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 1256729911
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:38 am

Malto napisał:
Gatta napisał:
Moja rozmowa z gwiazdka - niezbyt mila, wszystko wysmiewa:
Rozpuszczone dzieciaki powiadasz? Rozpuszczone dzieciaki to te, ktore nalogowo kupuja kupony. Strajkujemy, bo gra jest na poziomie 3-latkow, to taka "klikanka". - Ja
Po co wgl do mnie piszesz? Nie prosiłam cię o opinię. Jak się gra nie podoba to usuń konto, sama napisałaś przecież że to jest poziom 3- latka -_- A ten strajk jest po prostu śmieszny, ale róbcie ci chcecie Poza tym mam prowo do wyrażenia swojego zdania na swojej prezentacji i nie wypisuję dziwnych wiadomości do "graczy", którzy sobie "strajkują". - ona
No, fajnie. Nie kupilam ani jestego kuponu. Jestem rozpuszczonym dzieciakiem. I tak optymistycznie zegnam. Au revoir -,- - Ja, wkurzona jej zachowaniem.
No to po co się spinasz? Jak już pisałam - nie prosiłam o opinię Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 XD - Ona
Gatta, wymieniłam z tą panienką dwa czy trzy pw. Z mojej strony grzecznie, bez nerwów. W ostateczności stwierdziła, że jej grożę, i mnie zablokowała Laughing

Ahahahaha. Laughing no to niezle... nie wyglada na to, zeby byla urodzona w 1995 jak w nicku, bo ja mam 11 lat i wiem co to szacunek do innych.

A teraz, wymysly ary czyli Gatty
***
*khy khy* uwaga, przemowienie.

SZANOWNI GRACZE
gra schodzi na psy, nie obrazajac tych czworonogow.
Kiedys myslalam, ze karma to wyznacznik tego, czy dany gracz jest oszustem, lecz jednak okazuje sie, ze za zlamanie glupich OZDF, ktore zabraniaja ogloszen itp. mozna ja stracic. Przepraszam bardzo, ale gracz, nie wiedzac co jest w tych OZDF - mysli, ze zabraniaja przeklenstw, religijnych dyskusji itp. - zaklada watek "Hej, co tam u was". Karma w dol. Ban na forum (nawet 30 dni, jak w przypadku Koteczki77). Co nie podoba sie wielu graczom. Owlient idzie TYLKO NA ZYSK. To samo, nowe rasy jednorozcow za pakiet 10 kuponow - to tylko ZDZIERSTWO i NAWOLYWANIE "KUPUJCIE KUPONY!". Za te slowa na pewno obraza sie podlizujacy sie administracji gracze, w tym pewna graczka, z ktora zamienilam dosc ostre slowa. Ale mnie to nie obchodzi. Wazniejszy jest honor moj i graczy, w imieniu ktorych teraz pisze. Pozdrawiam,
Kotka ~


Ostatnio zmieniony przez Gatta dnia Sro Gru 05, 2012 11:40 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Cysia123
Nowy
Cysia123


Nick w grze : Cysia123
Liczba postów : 11
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:39 am

Skoro jest już tekst na kontakt, to zgodnie z planem zasypujemy wiadomościami 8 grudnia?
Powrót do góry Go down
SandCastle
Już coś wie
SandCastle


Nick w grze : SandCastle
Liczba postów : 180
Dołączył : 26/10/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:40 am

Najbardziej mnie śmieszy, że w strajku biorą udział osoby pełnoletnie i to właśnie taka osoba go rozpoczęła. Pomysł krytykują dzieci zapatrzone w grze jakby zakochane i nawet nie chcą spojrzeć na to z innej strony wychwalając wspaniałomyślność administracji. Wiadomo, że są zwyczajnie niedojrzali. Tylko czemu piszą, że ten strajk to wymysł jakiś dzieci? To mnie strasznie bawi, gdyż wkopują sami siebie nie wiedząc kto to wszystko rozpoczął i jaki jest średni wiek strajkujących Very Happy
Powrót do góry Go down
Jedi
Nowy
Jedi


Liczba postów : 8
Dołączył : 06/02/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:41 am

A ja oczywiście dopiero od dzisiaj w temacie. Przyłączam się do strajku, tzn, już dawno się przyłączyłam, tylko bezwiednie. Czy muszę zmienić awatar na taki ze strajkiem?
Powrót do góry Go down
http://www.jaskowe-kozy.pl
rewia12
Nowy
rewia12


Nick w grze : rewia12
Liczba postów : 17
Dołączył : 25/11/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:41 am

na to wygląda ciekawe jaki będzie odruch Ow
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:44 am

SandCastle napisał:
Najbardziej mnie śmieszy, że w strajku biorą udział osoby pełnoletnie i to właśnie taka osoba go rozpoczęła. Pomysł krytykują dzieci zapatrzone w grze jakby zakochane i nawet nie chcą spojrzeć na to z innej strony wychwalając wspaniałomyślność administracji. Wiadomo, że są zwyczajnie niedojrzali. Tylko czemu piszą, że ten strajk to wymysł jakiś dzieci? To mnie strasznie bawi, gdyż wkopują sami siebie nie wiedząc kto to wszystko rozpoczął i jaki jest średni wiek strajkujących Very Happy



spodziewałam się tego. Ja nie jestem pełnoletnia czy dorosła ale jestem graczem doświadczonym. Jestem prawie od początku gry. A dzieci cóż one nie znają starego howsre i nie wiedzą w co sie wkopuja...
Powrót do góry Go down
rewia12
Nowy
rewia12


Nick w grze : rewia12
Liczba postów : 17
Dołączył : 25/11/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:45 am

SandCastle napisał:
Najbardziej mnie śmieszy, że w strajku biorą udział osoby pełnoletnie i to właśnie taka osoba go rozpoczęła. Pomysł krytykują dzieci zapatrzone w grze jakby zakochane i nawet nie chcą spojrzeć na to z innej strony wychwalając wspaniałomyślność administracji. Wiadomo, że są zwyczajnie niedojrzali. Tylko czemu piszą, że ten strajk to wymysł jakiś dzieci? To mnie strasznie bawi, gdyż wkopują sami siebie nie wiedząc kto to wszystko rozpoczął i jaki jest średni wiek strajkujących Very Happy


ja nie jestem dorosła ale chodzę do szóstej klasy i przyłączam się do strajku bo włoski strajk to legalny strajk ale znam tą grę od początku i była całkiem inna


Ostatnio zmieniony przez rewia12 dnia Sro Gru 05, 2012 11:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:45 am

Jedi nie musisz ale dobrze by było jak byś na howsre zmieniła. Wink póki co to jedyna forma reklamy ...
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:46 am

rewia - Nie za bardzo zrozumiałam twojej wypowiedzi więc nie wiem czy cię witać czy pogadać czy co? Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 2937254162
Powrót do góry Go down
Cysia123
Nowy
Cysia123


Nick w grze : Cysia123
Liczba postów : 11
Dołączył : 02/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:47 am

Avatar dobrze zmienić Wink Jak udzielasz się na forum, to może ktoś wejdzie i się dowie o strajku...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:48 am

A przeczyta ktos moje przemowienie ?>.<
Moge cos w wolnym czasie jeszcze napisac. Hmm, i mozecie wklejac na prezentacje, i wszedzie ten tekst ~
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:48 am

cysia - wytłumacz mi bo kiepsko to zrozumiałąm kogo zasypujemy wiadomościami?
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:48 am

KLIK - jestem ciekawa, czy Administracja skasuje mi prezentację, a jeśli tak, co będzie powodem - prawda zawarta w elaboracie, czy zamieszczony na dole gif Laughing Może uznają go za obraźliwy, albo, co gorsza, nawiązujący do przemocy Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:49 am

Malto juz sprawdzam ;p
Powrót do góry Go down
rewia12
Nowy
rewia12


Nick w grze : rewia12
Liczba postów : 17
Dołączył : 25/11/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:50 am

jestem tu od niedawna na zagrodzie i jeszcze się nie połapałam ale howrse gram już bardzo długo miałam 3 konta ale los chciał że mi je ukradli Very Happy
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 11:50 am

Malciak - Jak zamkną to i ja to wstawię na prezentacje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Strajk włoski - komentarze część 2   Strajk włoski - komentarze część 2 - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Strajk włoski - komentarze część 2
Powrót do góry 
Strona 3 z 34Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3
» Strajk włoski - komentarze
» Strajk Włoski
» Strajk włoski?
» Strajk Włoski

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: