Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Ms.Koniara
Raczkujący
Ms.Koniara


Nick w grze : Vs.
Liczba postów : 95
Dołączył : 10/12/2012

Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! Empty
PisanieTemat: Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!   Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! I_icon_minipostSob Gru 15, 2012 2:35 am

https://2img.net/r/ihimizer/img248/2083/90651986.png

I jak fajna czy nie ? z photoscape
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!   Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! I_icon_minipostSob Gru 15, 2012 2:54 am

Fajna, ale nowy styl to raczej nie jest... Prędzej nazwałabym to po prostu małą prezentacją. =/
Powrót do góry Go down
Ms.Koniara
Raczkujący
Ms.Koniara


Nick w grze : Vs.
Liczba postów : 95
Dołączył : 10/12/2012

Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!   Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! I_icon_minipostSob Gru 15, 2012 4:38 am

Wiem ale "mój" nowy styl
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!   Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! I_icon_minipostSob Gru 15, 2012 5:01 am

No, Twój, bo multum osób takie robi.
Powrót do góry Go down
Ms.Koniara
Raczkujący
Ms.Koniara


Nick w grze : Vs.
Liczba postów : 95
Dołączył : 10/12/2012

Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!   Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 12:33 am

jeju że ja zaczełam takie robić
Powrót do góry Go down
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!   Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 1:06 am

*zaczęłam.

Jak na PhotoScape'a jest dobrze, jednak radziłabym Ci pobrać Gimpa i jeśli nie będziesz mogła go "ogarnąć" to zainwestować czas w przeczytanie poradników, na przykład na dA oraz spędzenie czasu na przyswojenie programu...
Powrót do góry Go down
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!   Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 3:11 am

Tak jak wcześniej mówiłam. Jak na photo scape'a jest bardzo dobrze Very Happy Jednak gimp by się przydał. Nie jest trudno go ogarnąć. Ja jestem samoukiem i dosyć dobrze mi to wychodzi. A do specjalnie mądrych osób nie należę xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!   Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 6:16 am

Ładna, ale napisy pod ramką są u góry rozmazane. Tak miało być? Rzeczywiście Gimp jest genialny i prosty do zrozumienia, więc dobrze by było gdybyś go ściągnęła Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!   Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy styl :)
» Nowy styl prezentacji
» Nowy styl proszony o ocene!
» Prezentacje, nowy styl "Square"
» Prezentacje za darmo u Ms.Koniara niepowtarzalna grafika

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: