Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prezentacje, nowy styl "Square"

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
horsesbeauty
W skromnych progach Zagrody
horsesbeauty


Nick w grze : Gotye
Liczba postów : 417
Dołączył : 22/07/2012

Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipostNie Kwi 28, 2013 1:19 pm

Nie aktualne ;]


Ostatnio zmieniony przez horsesbeauty dnia Wto Kwi 30, 2013 9:13 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipostNie Kwi 28, 2013 2:37 pm

Widziałam już gdzieś ten styl...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
horsesbeauty
W skromnych progach Zagrody
horsesbeauty


Nick w grze : Gotye
Liczba postów : 417
Dołączył : 22/07/2012

Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipostPon Kwi 29, 2013 1:07 am

Gdzie?
Ja nigdy go nie widziałam..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipostPon Kwi 29, 2013 4:17 am

Myślicie, że jeśli w nieoficjalnej stronce wstawicie grafikę, to styl jest zastrzeżony? Ja widzę tylko inne wykończenie ramki.
Powrót do góry Go down
horsesbeauty
W skromnych progach Zagrody
horsesbeauty


Nick w grze : Gotye
Liczba postów : 417
Dołączył : 22/07/2012

Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipostPon Kwi 29, 2013 9:06 am

Może i to jest tylko inne wykończenie ramki, ale jeśli inni mogą mieć nowy "styl" z innym zakończeniem zdjęcia, to ja też, nieprawdaż? ;>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipostPon Kwi 29, 2013 1:38 pm

Oni nie mają nowych stylów, tylko inne wykończenie zdjęcia. Nie będę tu, w Twoim wątku, wyrażać swojej opinii, jednak.... Cóż c;
Powrót do góry Go down
horsesbeauty
W skromnych progach Zagrody
horsesbeauty


Nick w grze : Gotye
Liczba postów : 417
Dołączył : 22/07/2012

Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipostWto Kwi 30, 2013 12:47 am

No wiem, rozumiem ale także uważają te inne wykończenia jako nowe style ;>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipostWto Kwi 30, 2013 5:19 am

Dobra, no ale to bez sensu. Kiedyś jak ktoś zrobił taką samą prezentację, to nikt nie miał wontów. A teraz to Boshesh, problemy same macie...
Powrót do góry Go down
Zero-chan
Już coś wie
Zero-chan


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 122
Dołączył : 14/04/2013

Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipostWto Kwi 30, 2013 5:47 am

Ładne prezentacje, tyle że widziałam już inną osobę która miała takie wykończenie, także zastrzegła sobie prawa. Very Happy Heh. Równie dobrze ktoś wpadł wcześniej na ten pomysł a teraz go realizuje. Jak '' wzorują '' się na twoich prezentacjach, powinnaś uznać to jako komplement. Ogólnie powodzenia. Wink
Powrót do góry Go down
horsesbeauty
W skromnych progach Zagrody
horsesbeauty


Nick w grze : Gotye
Liczba postów : 417
Dołączył : 22/07/2012

Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipostWto Kwi 30, 2013 9:07 am

No wiem..ale w sumie każdy już wymyśla te "nowe style", wiem że kiedyś nikt nie miał..teraz już prawie każdy ma, zwykła prezentacja z innym ułożeniem ramek, a tu już "nowy" styl..dziękuję (;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prezentacje, nowy styl "Square" Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, nowy styl "Square"   Prezentacje, nowy styl "Square" I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Prezentacje, nowy styl "Square"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prezentacje (+ NOWY STYL !), awki na zamówienie :3 Tanio.
» Nowy styl :)
» Nowy styl prezentacji
» Nowy styl proszony o ocene!
» Nowy styl prezentacjii u Ms.Koniara !!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: