Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Muzyczne przygody

Go down 
+22
monsoon
Presence
ewww4
EveDallas
KaVcia
Katrina123
Nefumi
koniara5842
-Eruina-
XX_lero
Temperance
PlaybackJunkie8
AyaKey
anteek
Basia
Vium
Ayame
mina stirit1
Layzy
Cassidifikation
wercia d
hanka1998
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 20, 2013 6:38 am

Bb? Jeżeli się nie mylę, to to jest zwykłe H z bemolem, żaden podwójny dźwięk Very Happy Trzymasz jak do F, ale z drugą dziurką od góry odkrytą. Voila!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostSro Lip 10, 2013 2:09 pm

Ja odkąd się przeprowadziłam dokąd się przeprowadziłam (czyli od dwóch lat) i odkąd chodzę do kościoła do którego chodzę, chcę śpiewać w chórze. Po prostu w naszej parafii mamy genialny chór. Kiedy słucham pieśni w jego wykonaniu, też chciałabym śpiewać razem z nimi, razem z nimi tworzyć tę sztukę. No ale nic z tego! Kiedy śpiewam przed publicznością fałszuję jak zarzynany kot, no i mam zbyt słabe płuca, aby śpiewać na tyle głośno, żeby ktoś mnie usłyszał.

Sorry za błędy, już poprawiłam.


Ostatnio zmieniony przez Wild_Horse dnia Pią Sty 09, 2015 11:14 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostCzw Lip 11, 2013 4:40 am

chórze, chór
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostWto Sty 07, 2014 3:13 am

Odgrzeje troche kotleta.
Ostatnio sie wzielam za swoj glos porzadnie, znaczy probuje ogarjiac skale, ale niestety, wychodzi mi z tego jedno wielkie nic. Probowal.ktos sobie kiedys rozcoagac skale w dol, i ma jakis dobry sposob? Bo moje buczenie mnie osobiscie wpienia, strasznie, kilka nizszych dzwiekow i soprany mnie zagluszaja przy ich niziutkich nutkach, na pp XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 18, 2014 4:30 am

Grałam jakieś... pół roku na gitarze (pudło), później mi przeszło cx Gitara wciąż mnie pociąga, ale chyba jednak wolę jak ktoś na niej gra. Wiem, że to trochę dziwne, ale nie potrafię tego wytłumaczyć O_O
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Gość
Gość
Anonymous



Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 18, 2014 5:40 am

Ogłuszam ludzi na flecie i niby potrafię śpiewać... Według niektórych ludzi potrafię, dla mnie fałszuję niemiłosiernie.
Dasz mi nuty do My Heart will go on?
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 05, 2014 4:36 am

Presence napisał:
Grałam jakieś... pół roku na gitarze (pudło), później mi przeszło cx Gitara wciąż mnie pociąga, ale chyba jednak wolę jak ktoś na niej gra. Wiem, że to trochę dziwne, ale nie potrafię tego wytłumaczyć O_O


A ja właśnie uczę się grać na gitarze. Trzeci dzień i w sumie jest lepiej niż pierwszego, ale palce, zwłaszcza wskazujący u lewej ręki bolą niemiłosiernie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 05, 2014 5:56 am

Wild_Horse napisał:
Presence napisał:
Grałam jakieś... pół roku na gitarze (pudło), później mi przeszło cx Gitara wciąż mnie pociąga, ale chyba jednak wolę jak ktoś na niej gra. Wiem, że to trochę dziwne, ale nie potrafię tego wytłumaczyć O_O


A ja właśnie uczę się grać na gitarze. Trzeci dzień i w sumie jest lepiej niż pierwszego, ale palce, zwłaszcza wskazujący u lewej ręki bolą niemiłosiernie.
Będą boleć przez ok. miesiąc regularnej gry, mogą się pojawić odciski i pęcherze. Jednakże najlepiej nie robić sobie przerw- podczas ćwiczeń jak się o tym nie myśli to się nie odczuwa bólu. No a po tym czasie skóra na opuszkach zdecydowanie stwardnieje i stanie się mniej podatna na uszkodzenia gitarowo-strunowe.
Powrót do góry Go down
monsoon
Nowy
monsoon


Nick w grze : Cashflow
Liczba postów : 7
Dołączył : 02/07/2014

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 05, 2014 1:39 pm

Ja od dwóch lat gram na bębnach... idzie jako tako, ale w sumie jestem zadowolona z postępów Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 05, 2014 2:52 pm

Chciałabym grać na... ukulele ;-;
Tak, serio.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 06, 2014 3:05 am

Caitlyn napisał:
Chciałabym grać na... ukulele ;-;
Tak, serio.
Ukulele wbrew pozorom nie jest takie trudne do nauki, osobiście uważam, że trudniej jest nauczyć się grać na zwykłym klasyku albo akustyku. Zachęcam żebyś próbowała!  Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 06, 2014 6:10 am

Próbuję powoli przekonywać rodziców c;
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostPią Sty 09, 2015 11:19 am

Uczyć się na gitarze, uczę dalej. Tylko jakoś tak bez entuzjazmu bo postępów ni ma. Przydały by mi się jakieś lekcje ale to kosztuje. Przełamałam się i zaczęłam uczęszczać na spotkania ruchu Światło-życie i śpiewać w diakoni muzycznej w każdą niedzielę o dziesiątej (kompletnie mnie nie słychać ale robię postępy). Smile Marzy mi się jeszcze nauka gry na skrzypcach ale to chyba zbyt wysokie progi.
Powrót do góry Go down
Joshephine
Nowy
Joshephine


Nick w grze : joshephine
Liczba postów : 26
Dołączył : 01/02/2015

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 05, 2015 9:25 am

Gram na gitarze akustycznej i uczęszczam do Szkoły Muzycznej w Łodzi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4073066
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostSob Lis 14, 2015 9:06 am

Witam! Pilnie potrzebuję hostingu, gdzie mogę przesłać plik dźwiękowy (nagranie dyktafonem w telefonie (XD)). Byłoby idealnie gdyby osoba otrzymująca ode mnie lin nie musiała tego pobierać tylko mogła odsłuchać bezpośrednio na stronie. Nie wiem czy to możliwe, nie znam się.
Powrót do góry Go down
bowiec
Nowy
bowiec


Liczba postów : 1
Dołączył : 09/06/2016

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 09, 2016 6:43 am

monsoon napisał:
Ja od dwóch lat gram na bębnach... idzie jako tako, ale w sumie jestem zadowolona z postępów Smile
Ja też! Bębny są super sprawą, bo gdziekolwiek się wybieram ze znajomymi zawsze je zabieram i nie trzeba innych instrumentów, żeby coś pośpiewać Very Happy a poza tym wszyscy inni chcę spróbować jak gra się na bębnach Very Happy
Powrót do góry Go down
lisek65
Raczkujący
lisek65


Nick w grze : lisek65
Liczba postów : 63
Dołączył : 15/09/2015

Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 09, 2016 2:33 pm

Jak ja chciałabym w ogóle mieć słuch do muzyki
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4806249
Sponsored content





Muzyczne przygody - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyczne przygody   Muzyczne przygody - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Muzyczne przygody
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Przygody papierowego królika
» Przygody w siodle - The Saddle Club
» Paranormalne przygody - czy zdarzyły Ci się kiedyś?
» Prezentacje muzyczne od Marchelitty
» "MJUZIK", czili zagadki muzyczne! (3)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki :: Hobby-
Skocz do: