Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !

Go down 
+18
LadyArvena
Queen of Wolves
asia98999
natalias143
ana0000000000
Kemishi
Arrin
Philipek
Presence
Nevarra
erreo
hanka1998
Lierre.
Zaplątana
Nefra01
shunra
Estelle
Rooda
22 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 4:04 pm

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! C1bca532fc21cf71f0256abf49d0e831
Cytat :
Specjalna, świąteczna oferta!

Do 26-go grudnia, godziny 23:59, za zakup 30 Kuponów otrzymasz Mróz za darmo!



Oferta ta działa tylko jeśli kupisz Zestaw 30 Kuponów jako jeden zakup. Zakup 30 Kuponów, jeden po drugim nie będzie działać!



Mróz jest boską klaczą ze zdolnością do wymiany umiejętności.

Jej umiejętności zmieniają się co dzień: jednego dnia będzie wyszkolona w galopie innego w wytrzymałości...

Może zostać pokryta Oceanem, aby urodzić Śnieżka.

Każdego dnia możesz rozmrozić Mróz na jej profilu i spróbować znaleźć koc Hypnosa.

Pierwszego dnia każdego miesiąca, kiedy strona jest aktualizowana,
Mróz będzie oferowana jednemu z graczy, który odmroził ją w poprzednim
miesiącu!

Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z tej specjalnej, świątecznej oferty!

Zespół Howrse

Oto jak się prezentuje: KLIK<


Ostatnio zmieniony przez ApplePie dnia Nie Gru 23, 2012 4:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 4:07 pm

Mróz to klacz? Oo
Powrót do góry Go down
Rooda
W skromnych progach Zagrody
Rooda


Nick w grze : Rooda
Liczba postów : 310
Dołączył : 02/12/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 4:22 pm

Plus jest taki, że koń ładny. Ciekawi mnie również mały Śnieżek. Moje klimaty. (;

Swoją drogą, czy ten tekst: ,,za zakup 30 Kuponów otrzymasz Mróz za darmo!" nie jest Waszym zdaniem... komiczny? Toż to istny paradoks.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2451545
Gość
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 4:34 pm

Rooda, jakby nie patrzeć dostajesz go gratis, bo przecież dostajesz swoje 30 kuponów no i konia. Znaj łaskę owlientu!


ps. Ktoś wyczuł mój sarkazm?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 5:36 pm

Mróz jest boską klaczą potrafiącą zamienić umiejętności. Jej
umiejętności zmieniają się codziennie: jednego dnia będzie to
galopowanie, następnego wytrzymałość... Potomstwo może mieć tylko raz z Oceanem, przez co na świat przyjdzie tylko jeden źrebak: Śnieżek.
Codziennie możesz rozmrozić Mróz na jej publicznym profilu i próbować odnaleźć Okrycie Hypnosa. 1. każdego miesiąca, gdy strona jest aktualizowana, Mróz zostanie podarowana jednemu z graczy, którzy rozmrozili ją w poprzednim miesiącu.

Szkoda że nie pokazuje co to u Diabła to Okrycie Hypnosa.
Powrót do góry Go down
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostNie Gru 23, 2012 10:15 pm

Na incie pisze, że okrycie daje tyle co nic XD
A konkretniej - możliwość położenia konia spać bez potrzeby rejestrowania go w boksie, a do tego nie trzeba wybierać między łąką a boksem.
Hypnos's Blanket

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Couverture-hypnos



With Hypnos' Blanket you can
put your horse to bed even when it isn't boarded in an equestrian
center! What's more, you don't need to chose between meadow or box to
put him to bed.

A tu macie większego konika Very Happy
Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Givre

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 1:01 am

Bardzo mi się ona podoba Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 1:06 am

u... ktoś tu się nam zakochał Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 1:23 am

Mały śnieżek - strasznie słodki Smile
Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Z45yeiufye8q
Duży śnieżek
Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Wf2bui2ke01r
Te koni moim zdaniem im naprawdę dobrze wyszły Very Happy
Powrót do góry Go down
shunra
Raczkujący
shunra


Nick w grze : shunra
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/08/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 1:40 am

W końcu im jakieś boskie konie wyszły porządnie. Te dwa są naprawdę ładne tylko jak na złość nie mogę ich zdobyć, nie mam zamiaru wydawać kasy na kupony nigdy ich nie kupiłam i nie kupię. Nie ważne co owlient by zrobił, prędzej odejdę z Howrse niż zacznę im płacić.
Powrót do góry Go down
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 1:43 am

Oł Maj Gad O.O

Te konie z promocji wyglądają okropnie, ale te za 30 kuponów to już naprawdę cuda, a zwłaszcza Śnieżek (:

I Owlient właśnie pokazał, że jakby im się chciało, to by potrafili zrobić naprawdę piękne konie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 1:47 am

Nefra01 napisał:
Oł Maj Gad O.O

Te konie z promocji wyglądają okropnie, ale te za 30 kuponów to już naprawdę cuda, a zwłaszcza Śnieżek (:

I Owlient właśnie pokazał, że jakby im się chciało, to by potrafili zrobić naprawdę piękne konie...
No właśnie Sad Chcesz coś ładnego - kup go za pieniądze
Ale Śnieżek i Mróz są śliczni Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! 4074547142
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 1:47 am

Duży koń jest faktycznie lepszy, już wczoraj wieczorem tak rozkminiałam, że się zupełnie różni od poprzednich. Znowu zmienili grafika?

Ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że źrebak jest inwalidą. Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 1:50 am

vernille napisał:
Duży koń jest faktycznie lepszy, już wczoraj wieczorem tak rozkminiałam, że się zupełnie różni od poprzednich. Znowu zmienili grafika?

Ale chyba każdy się ze mną zgodzi, że źrebak jest inwalidą. Razz
No wspaniali nie są Rolling Eyes Ale są o niebo lepsze od wiatrów i krzywych planet Wink
Powrót do góry Go down
Zaplątana
W skromnych progach Zagrody
Zaplątana


Nick w grze : Zaplątana
Liczba postów : 346
Dołączył : 20/07/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 1:59 am

Bardzo ładnie im te konie wyszły, to trzeba przyznać. Szkoda tylko, że trzeba głębiej sięgnąć do portfela, żeby zdobyć takie konie...
Powrót do góry Go down
http://tangledunicorns.blogspot.com/
Lierre.
Już coś wie
Lierre.


Nick w grze : Lierre.
Liczba postów : 141
Dołączył : 29/10/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:02 am

Śnieżek i Mróz są śliczne ! Szkoda że sposób żeby je zdobyc jest żałosny...30kuponów to niemal 100zł
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:13 am

Kocham dużego Śnieżka *^*
Mimo wszystko nie wydam kasy na piksele. Ale popatrzeć na koniki u innych mogę ;D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:22 am

Yay ! Howrse się postarało z grafiką koni ! Juhu !
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:29 am

i to są właśnie akcje, których najbardziej u nich nienawidzę o.O i nadal będą tłumaczyć, że każdy ma równe szanse, a kupony jedynie ułatwiają? na tego konia nie ma szans nikt, kto nie wywali realnej kasy.
więc po co się ośmieszać? nie drażniłoby mnie to, gdyby postawili sprawę jasno.

edit:
z ciekawości zajrzałam do katalogów. modzi, jak jeden mąż, po Mrozie już mają (: a ogółem naliczyłam ich 21. czyli opłaca się, opłaca.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:33 am

Pięęęękne. Ale 30 kuponów nie kupię, pozostaje liczyć na cud za to roztapianie czy jak mu tam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:36 am

Śnieżek *.*
Powrót do góry Go down
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:40 am

Śnieżek jest... po prostu piękny ! Najpiękniejszy boski jaki kiedykolwiek był na howrse...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Rooda
W skromnych progach Zagrody
Rooda


Nick w grze : Rooda
Liczba postów : 310
Dołączył : 02/12/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:55 am

O nie, nie, nie, nie! Brak możliwości posiadania tych pikseli mnie zabił. Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! 3340883866
Trafili w mój czuły punkt. Coraz bardziej ich nie lubię. (;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2451545
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 2:58 am

erreo napisał:
z ciekawości zajrzałam do katalogów. modzi, jak jeden mąż, po Mrozie już mają (: a ogółem naliczyłam ich 21. czyli opłaca się, opłaca.
Oni ją dostali od Owlientu jako prezent. Laughing No przecież my dobrze wiemy, że oni są bardzo dobrzy i dają często takie prezenty (jak kupimy kupony) Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 3:00 am

W sumie trzeba mieć jeszcze nadzieję, że odmrażając Mroza dostaniemy takowego za miesiąc XD Ja już jednego odmroziłam haha
A wiecie co daje Śnieżek? Czy jak zwykle dzieci nic nie dają?
Zgadzam się, konie cudne *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 3:01 am

Estelle napisał:
W sumie trzeba mieć jeszcze nadzieję, że odmrażając Mroza dostaniemy takowego za miesiąc XD Ja już jednego odmroziłam haha
A wiecie co daje Śnieżek? Czy jak zwykle dzieci nic nie dają?
Zgadzam się, konie cudne *.*
To jeszcze tajemnica Cool
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 3:03 am

Kamil2010 napisał:
erreo napisał:
z ciekawości zajrzałam do katalogów. modzi, jak jeden mąż, po Mrozie już mają (: a ogółem naliczyłam ich 21. czyli opłaca się, opłaca.
Oni ją dostali od Owlientu jako prezent. Laughing No przecież my dobrze wiemy, że oni są bardzo dobrzy i dają często takie prezenty (jak kupimy kupony) Rolling Eyes

tak samo jak doskonale wiemy, że modzi wybierani są spośród graczy najbardziej pomocnych na forum, czyż nie Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 3:08 am

Kamil2010 napisał:
Estelle napisał:
W sumie trzeba mieć jeszcze nadzieję, że odmrażając Mroza dostaniemy takowego za miesiąc XD Ja już jednego odmroziłam haha
A wiecie co daje Śnieżek? Czy jak zwykle dzieci nic nie dają?
Zgadzam się, konie cudne *.*
To jeszcze tajemnica Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! 351549032
Ty coś wiesz ;>
Zrób prezent na święta i mów! Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 3:08 am

erreo napisał:
Kamil2010 napisał:
erreo napisał:
z ciekawości zajrzałam do katalogów. modzi, jak jeden mąż, po Mrozie już mają (: a ogółem naliczyłam ich 21. czyli opłaca się, opłaca.
Oni ją dostali od Owlientu jako prezent. Laughing No przecież my dobrze wiemy, że oni są bardzo dobrzy i dają często takie prezenty (jak kupimy kupony) Rolling Eyes

tak samo jak doskonale wiemy, że modzi wybierani są spośród graczy najbardziej pomocnych na forum, czyż nie Rolling Eyes
Oczywiście Very Happy
Z innej bajki..
Zauważył ktoś, ze Mróz to odpowiednik Mgły sprzed 2 lat ? Tylko Mróz jest ładniejsza, ma ładniejsze dziecko oraz ma opcję "wyzwól" ale tak samo jak Mgła jest do kupienia teraz w zestawie 30 kuponów Wink
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 3:12 am

Tak,tak - już lecę żeby go kupić bo nie mam co robić z pieniędzmi. ;> ( ironia )
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sponsored content





Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mróz, Snow i Mgła w Rogach Obwitości
» DARMOWY KONKURS!
» Znowu za 10 kuponów.
» Darmowy konkurs dla grafików - DO ZAMKNIĘCIA
» GRA - darmowy RO dla każdego (server polski)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: