Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !

Go down 
+18
LadyArvena
Queen of Wolves
asia98999
natalias143
ana0000000000
Kemishi
Arrin
Philipek
Presence
Nevarra
erreo
hanka1998
Lierre.
Zaplątana
Nefra01
shunra
Estelle
Rooda
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 3:13 am

dobry bajer z rozmrażaniem, dostałam ten śmieszny kocyk (:
zastanawiam się tylko, czy przycisk nazwali wyzwól, bo nie wiedzieli jak wygląda tryb rozkazujący od rozmrozić
muszę skonsultować swoje przemyślenia z wersją międzynarodową (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 5:02 am

Ta już lece po sanki i rękawiczki !
Po pierwsze: jak dla mnie za drogo. Może taj z miejsca walnąć 100 kuponów jak z tym boskim po co się ograniczać? Premie na święta czekają dla pracowników

Po drugie: postawa konia całkiem całkiem, ale mogli postarać się bardziej o wykończenie. Ogon to wyżej już chyba dać nie mogli. Choć z tym Eurosem, czy jak to się tam wabi to coś z promocji, to arcydzieło...

A po trzecie: teoretycznie można ja wygrać za free.
Ja sie pokuszę o 2 wersję za free. choć jeżeli wygram darmowego mroza, odmrażając konia, to sprzedam wszystkie konie z ZJ i SZJ za 500 eq

I musze sie czepić. od kiedy mróz ma rodzaj żeński ? Nie powinien to być ogier ? Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 5:22 am

Ok, to zamawiam te konie jak wygrasz, oki? Very Happy
Właśnie ciutę bez sensu. To już mogli zamienić Snow na Mróz xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 5:26 am

Estelle napisał:
Ok, to zamawiam te konie jak wygrasz, oki? Very Happy
Właśnie ciutę bez sensu. To już mogli zamienić Snow na Mróz xD
Snow na polski to powinien być śnieg ale ja się nie wtrącam w tłumaczenia Owlientu Wink
Powrót do góry Go down
Rooda
W skromnych progach Zagrody
Rooda


Nick w grze : Rooda
Liczba postów : 310
Dołączył : 02/12/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 5:30 am

erreo napisał:
dobry bajer z rozmrażaniem, dostałam ten śmieszny kocyk (:
zastanawiam się tylko, czy przycisk nazwali wyzwól, bo nie wiedzieli jak wygląda tryb rozkazujący od rozmrozić
muszę skonsultować swoje przemyślenia z wersją międzynarodową (:

Interesujące przemyślenie. Znając ich problemy z naszym pięknym językiem jestem skłonna uwierzyć, że jest właśnie tak, jak piszesz.
Daj znać, gdy już podejrzysz jak to wygląda na stronie międzynarodowej. Jestem ciekawa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2451545
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 5:34 am

Ha, Mgła doczekała się synowej i wnuka Smile
Czegoś takiego jeszcze nie było, cóż za oryginalność ;p
A jak to się nazywa? Kolekcja Zimowa, oczywiście.
Niedługo do Gypse, Krezusa, Sleipnira i Baliosa dojdą jakieś, które do nich będą pasować, oczywiście z jedną klaczą.
Obecnie mamy takie zbiory boskich:
-Szlachetne
-Kosmiczne
-Wietrzne
-Zimowe
-Inne

Coś pominęłam? :]

Konika oczywiście nie zdobędę, bo niby skąd?
1. Strajk.
2. Nikt mi nigdy nie pozwoli wywalić takiej kasy...

Mogłaby ta Mroźna być w obecnej promocji, a tak to mamy jakiegoś Eurosa ni z gruszki, ni z pietruszki.
Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 5:38 am

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Z45yeiufye8q
Mnie on się od pierwszego wejrzenia skojarzył z:
Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 11kzjvd
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 6:18 am

Rooda napisał:
erreo napisał:
dobry bajer z rozmrażaniem, dostałam ten śmieszny kocyk (:
zastanawiam się tylko, czy przycisk nazwali wyzwól, bo nie wiedzieli jak wygląda tryb rozkazujący od rozmrozić
muszę skonsultować swoje przemyślenia z wersją międzynarodową (:

Interesujące przemyślenie. Znając ich problemy z naszym pięknym językiem jestem skłonna uwierzyć, że jest właśnie tak, jak piszesz.
Daj znać, gdy już podejrzysz jak to wygląda na stronie międzynarodowej. Jestem ciekawa.

i rzeczywiście inter ma defrost, żadne wyzwól. Z drugiej strony patrząc, rozmrażanie mogłoby brzmieć po polsku dość nieporadnie, ale o tak głębokie refleksje natury tłumaczeniowej nie posądzę osób, które ostrich przetłumaczyły jako ostrygę. Twardo obstawiam, że po prostu nie umieli utworzyć trybu rozkazującego (:

A co do imienia, klacz musiała pozostać Mrozem, niestety, choć na nasze potrzeby mogli ochrzcić ją Gołoledzią albo Zmarzliną Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 7:56 am

Kemishi napisał:
Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Z45yeiufye8q
Mnie on się od pierwszego wejrzenia skojarzył z:
Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 11kzjvd
Haha, no faktycznie - jest troszkę podobieństwa. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 8:00 am

erreo napisał:
defrost
A nie powinno być melt? Suspect
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 11:50 am

Kemishi, nie, bo po akcji melt, to po klaczy zostałaby nam tylko kałuża (; nie roztapiamy jej, tylko ją rozmrażamy ;p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 12:05 pm

Cytat :
Mróz jest boską klaczą potrafiącą zamienić umiejętności. Jej umiejętności zmieniają się codziennie: jednego dnia będzie to galopowanie, następnego wytrzymałość... Potomstwo może mieć tylko raz z Oceanem, przez co na świat przyjdzie tylko jeden źrebak: Śnieżek.
Codziennie możesz rozmrozić Mróz na jej publicznym profilu i próbować odnaleźć Okrycie Hypnosa. 1. każdego miesiąca, gdy strona jest aktualizowana, Mróz zostanie podarowana jednemu z graczy, którzy rozmrozili ją w poprzednim miesiącu.
Znaczy się, czy ja dobrze zrozumiałam, ten, kto rozmrozi Mróz i będzie miał odrobinę szczęścia ma szansę ją wygrać ? Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 3864879675
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 12:07 pm

Vinona napisał:
Cytat :
Mróz jest boską klaczą potrafiącą zamienić umiejętności. Jej umiejętności zmieniają się codziennie: jednego dnia będzie to galopowanie, następnego wytrzymałość... Potomstwo może mieć tylko raz z Oceanem, przez co na świat przyjdzie tylko jeden źrebak: Śnieżek.
Codziennie możesz rozmrozić Mróz na jej publicznym profilu i próbować odnaleźć Okrycie Hypnosa. 1. każdego miesiąca, gdy strona jest aktualizowana, Mróz zostanie podarowana jednemu z graczy, którzy rozmrozili ją w poprzednim miesiącu.
Znaczy się, czy ja dobrze zrozumiałam, ten, kto rozmrozi Mróz i będzie miał odrobinę szczęścia ma szansę ją wygrać ? Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 3864879675
Ten kto ją rozmrozi ma szansę 1 dnia miesiąc ją wygrać tak jak Krezusa Wink
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 24, 2012 12:43 pm

Jakby była za zestaw 10 kuponów, to jeszcze bym się skusiła, bo 30zł. to nie tak dużo, ale 100 to już przesada...

I tak ją zdobędę, bo jest przepiękna.. Chciałam Ziemię ze względu na Księżyca i co? Mam! Tę kobyłę też zdobędę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
natalias143
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : natalias143
Liczba postów : 435
Dołączył : 28/03/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 1:38 am

Kemishi napisał:
Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Z45yeiufye8q
Mnie on się od pierwszego wejrzenia skojarzył z:
Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 11kzjvd
a mnie z małym Granim XD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 2:07 am

Właśnie rozpuściłeś Mróz! Dzięki niej wygrywasz Okrycie Hypnosa! Smile
Powrót do góry Go down
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 1:09 pm

ten dorosły jest śliczny <3
ale nie mam zamiaru wywalać na niego kasy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
Queen of Wolves
Raczkujący
Queen of Wolves


Nick w grze : Queen of Wolves
Liczba postów : 67
Dołączył : 04/10/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 2:27 am

To chyba nici ze Strajku Włoskiego...?
Już 55 Mrozów zostało kupionych i to raczej z wielkim zyskiem dla Owlinetu Neutral
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 26, 2012 3:41 am

Kawał osób nie strajkuje, więc to pewnie oni Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
klasaIVb
Już coś wie
klasaIVb


Nick w grze : klasaIVb
Liczba postów : 189
Dołączył : 27/08/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 1:40 pm

"darmowy"? na jakieś głupie piksele trzeba wydać 96 zł? jak dodam 4 zł to mam prawdziwe markowe buty
Powrót do góry Go down
bunny1
Nowy
bunny1


Nick w grze : bunny1
Liczba postów : 15
Dołączył : 27/08/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 6:14 am

Konik śliczny, ale ja jak, wspomniała Arvena, nie zamierzam wydawać na niego kasy-zresztą nigdy nie wydawałam kasy na promocje i dla tego nie mam żadnego boskiego:lol!:
Powrót do góry Go down
Syjamska
Nowy
Syjamska


Nick w grze : Lela23580
Liczba postów : 49
Dołączył : 28/12/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 12:36 pm

Kupiłabym , ale by mnie nie było stać żeby kupić za jednym razem 30 kuponów Smile
Powrót do góry Go down
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipostNie Gru 30, 2012 10:04 am

Uwaga , bo ktoś to kupi! Rolling Eyes
Dorośli to mają z jednego powodu dobrze:
- mają własną kasę i mogą sobie kupować kupony, a my dzieciaki dostajemy marne kieszonkowe! Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
Sponsored content





Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !   Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów ! - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Darmowy Mróz za paczkę 30 kuponów !
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mróz, Snow i Mgła w Rogach Obwitości
» DARMOWY KONKURS!
» Znowu za 10 kuponów.
» Darmowy konkurs dla grafików - DO ZAMKNIĘCIA
» GRA - darmowy RO dla każdego (server polski)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: