Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!

Go down 
+2
MrsKopytko
ZetkaEmka
6 posters
AutorWiadomość
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! Empty
PisanieTemat: Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!   Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! I_icon_minipostWto Sty 01, 2013 10:56 am

Witajcie!
Po rezygnacji z dalszej gry w Howrse hanka1998 postanowiła zwolnić swoje miejsce w projekcie „Szkoła Jazdy” (na szczęście na ZM zostaje, ale i tak FOCH FOREVER xD). Dlatego organizujemy nabory, w których może wziąć udział każdy! Warto przeczytać poniższe punkty zanim weźmiecie udział, może znajdziecie jakąś podpowiedź. ^.- Powodzenia!
1. Co bierzemy pod uwagę:
punkty zdobyte w konkursach i akcjach SJ
opinia na CL i BL (udowodnione oszustwo wyklucza!)
Twoje CV (formularz już niebawem)
opinia Zagrody – w głosowaniu
opinia członków SJ
staż, doświadczenie itd. (na Howrse)

2. Co jest wymagane?
10 pkt. Karmy – członek SJ musi świecić przykładem dla swoich podopiecznych!
znajomość wszystkiego, czego uczymy
banner SJ na Twojej prezentacji
czas i poświęcenie

3. Jak zdobyć punkty?
Wbrew pozorom – to wcale nie takie trudne! Wink
Punkty będą przyznawane za zajęcie danego miejsca w konkursach organizowanych przez projekt SJ. Gdy udział biorą członkowie (jak w przypadku Phil i liluse w konkursie na banner) punkty są „przesuwane” o miejsce niżej. Największa liczba punktów nie przesądza jeszcze o członkostwie. Liczą się też pozostałe czynniki. Niemniej warto brać udział, oprócz punktów czekają nagrody! Liczba punktów w zależności od trudności konkursu będzie większa lub mniejsza, indywidualnie podawana w odpowiednim miejscu. Swoją aktualną liczbę punktów możesz zobaczyć tu:
Spoiler:



4. Jakich osób szukamy?
Szukamy kogoś, kto z całym poświęceniem będzie prowadził nowicjuszy ku radości z gry. Ekipa SJ powinna być zgrana i kulturalna, dlatego niestety raczej mniejszą szansę na dostanie się będzie miała osoba pozostająca w stanie kłótni z którymkolwiek obecnym członkiem (zawsze można się szybko pogodzić xD). Doceniamy pomysłowość i kreatywność. Wymagamy uczciwości, obeznania z grą i znajomości ortografii (!). Mile widziane talenty graficzne i nie tylko. Ważna jest umiejętność pracy w grupie, właściwego oceniania własnych możliwości, proszenia o pomoc, gdy taka jest potrzebna.

5. Co warto przygotować?
Zdradzamy kilka wymagających przygotowań punktów CV.
numer gg
konto na Howrse i na Zagrodzie Mgły
ewentualny inny kontakt – np. facebook, nr telefonu, skype, tlen itd.
świadek uczciwości – czyli ktoś, kto mógłby się o wiele założyć, że nikogo nie oszukasz. Najlepiej członek SJ, ale może być też inna osoba – im bardziej znana na ZM/Howrse, im więcej ma punktów na plus na BL tym lepiej

Mamy nadzieję, że do naboru zgłosi się dużo osób. Tymczasem Wy czekajcie na drugi już konkurs, który zostanie ogłoszony już niebawem w dziale „Konkursy”.
Podpisano: ekipa SJ: Arvena, Mikim, Nadia, Philipek, Sev, Zetka, Uśmieszek, Ottawa i Hanka oraz Lubelak - „honorowy członek”
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!   Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! I_icon_minipostWto Sty 01, 2013 11:00 am

Mogę ale czy trzeba dawać eq i przedmioty z CR'u? Mogę pomóc blupować i pogrubiać UM. Pomóc przy zarabianiu itd.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!   Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! I_icon_minipostWto Sty 01, 2013 12:22 pm

Ja również mogę pomóc, ale w teorii Smile
Uczyć BLUPować, trenować na GP, pogrubiać UM, wyjaśnić co nieco w OJ i takie różne sprawy Smile
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!   Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! I_icon_minipostCzw Sty 03, 2013 11:38 am

No dobra zapaleńcy, na razie przygotowywać się do konkursu. Szukamy w tej chwili sponsorów do nagród, bo konkurs na banner sponsorowałam sama i w tej chwili nie mam prawie CR. Mogę zdradzić, że będzie dla osób z wyobraźnią i uzdolnionych graficznie. Mam już wszystko rozpisane, czekam na te nieszczęsne nagrody.
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!   Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! I_icon_minipostCzw Sty 03, 2013 12:56 pm

działalność społeczna zawsze spoko Razz
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!   Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! I_icon_minipostNie Sty 06, 2013 12:20 pm

Ja bym sie nadawała. Moge pomóc w hodowli. Nauczyć BLUP'owac podnosić 60 Um przez zabawy. W zarabianiu pomóc, auczyć robić avki i prezki itp i itd.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!   Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! I_icon_minipostNie Sty 13, 2013 6:11 am

Ja z chęcią bym się załapała - moge uczyć na przykład HTMLa, tłumaczyć sprawy blupu i inne Kontakt macie, więc... jestem jak najbardziej chętna:>
Co do CRów, to hm. Krew Meduzy, Podkowy podjdona, może Pięta, puszka...
I rogatą mogę dac :>


Ostatnio zmieniony przez EveDallas dnia Nie Sty 13, 2013 6:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!   Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! I_icon_minipostNie Sty 13, 2013 6:18 am

BU!
Ja się zgłaszam,niestety blupować zbytnio nie umiem,podnosić um przez towarzyszy też nie(rejestracja wtedy gdy wyrzucili towarzyszy),ale w innych sprawach mogę pomóc.
A,i mogę dać kilka niepotrzebnych rzeczy z CR na konkurs(Muśnięcie/Krezusa/Orchideę)/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!   Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 1-3 klasa szkoły podstawowej
» Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?
» Zatrudnię osobę na stanowisku podobnym do sittera
» Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?
» Zatrudnię osobę na 1 dzień do.. usmiercenia 6 klaczy :) - płacę sporo :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: