Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?

Go down 
+16
avrilka
Ewelcja00
Magiczna375
irreply
LILIAN
lilkowa123
koniara5842
oooliwcia10
Evelynek
Marsh
Aglyss
AyaKey
Asiaa.
Mika_TLR
hanka1998
-Eruina-
20 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 1:53 am

Zastanawiam się tak, ponieważ jestem wniebowzięta z powodu tego że czwarty dzień z rzędu nie idę do szkoły.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 2:38 am

Mogę napisać całą listę!:
1. Bo można dłużej spać.
2. Bo można ponołlajfić przed kompem lub TV.
3. Bo nikt Ci nie wstawi jedynki za nieprzygotowanie.
4. Bo nikt Ci nie wstawi jedynki za granie w Happy Wheels na lekcji, gdy wchodzi dyrektor (true story)
5. Bo nikt nie każe Ci się uczyć.
6. Bo możesz robić co chcesz.
7. Bo ma się spokój od osób, których nie lubisz, a musisz je widzieć w szkole Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 3:56 am

bo taka jest mentalność polskiego społeczeństwa: najpierw narzekają na naukę, potem za wszelką cenę chcieliby się cofnąć do tych lat. Albo najpierw się nie uczą a jak lądują ze średnim wykształceniem bóg wie gdzie, to żałują i próbują sobie opowiedzieć na pyanie: dlaczego to się nie uczyli Wink
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 4:47 am

Bo uczymy się tam rzeczy niepotrzebnych do życia. Wink (nie wszystkich, ale większości).
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 5:18 am

Asiaa. napisał:
Bo uczymy się tam rzeczy niepotrzebnych do życia. Wink (nie wszystkich, ale większości).

No niestety tak jest. Skok przez kozła. Działania na ułamkach. Analiza wiersza.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 5:43 am

Ułamki to się akurat mogą przydać Wink Ale nie wiem, po co mi znać fizykę. Obczajcie to:

Siedzę pod drzewem. Załóżmy, że to jest jabłoń. Widzę spadające jabłko. W mgnieniu oka obliczam jego energię kinetyczną i jestem dumna z siebie. I tak cały dzień liczę energię kinetyczną spadających jabłek, a później wracam prowadząc rower i obliczając pracę wykonywaną podczas pchania owego roweru.

I gdzie tu jest sens? Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 5:54 am

Eruina - zgadzam się. Po co mi wiedza co grecy jedli na śniadanie? Nosz. Laughing
Hanka - Nie ma. xd Albo jest - duma z siebie, ze cały dzień zmarnowałeś na liczenie energii kinetycznej jabłek. Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 6:04 am

Przede wszystkim dlatego, że jest poniekąd przymusowa. Nie wiem jak wy, ale ja mam teraz ferie i po dłuższy odpoczynku z chęcią z własnej woli siadam do pisania pracy na polski. Gdyby mi ktoś powiedział, że mam to przygotować na już, teraz, do oceny, to coś, co normalnie jest dla mnie przyjemnością przerodziłoby się w przymusowy koszmar. Tym samym nic bym się nie nauczyła, nic bym dla siebie z tego nie miała.

Nie mówię tu rzecz jasna o razu o hmm.. chodzeniu tylko na te lekcje, które nam pasują.
Podobną sytuację miałam w gimnazjum, kiedy babka od fizyki stwierdziła, że "jeśli napiszę ostatni sprawdzian na 4 lub 5, to mi postawi 4 na koniec" - dotychczasowe sprawdziany i kartkówki wypadały na 3, sporadycznie 2, jeszcze bardziej sporadycznie 4. Była to ostatnia klasa gimnazjum, więc jednak kilka punktów do LO by wpadło... mogłam ten sprawdzian dobrze napisać, ale nie musiałam. Przysiadłam, faktycznie poczytałam to i owo, wciągnęło mnie, sprawdzian napisałam na bodajże 5.

Tak samo z fizyką teraz w liceum. Nie jest to mój przedmiot wiodący, więc zgodnie z matką ustaliłyśmy, że nie mam obowiązku nad nim bóg wie ile siedzieć. Ale skoro mam chwilę, to może chociaż odrobinę poczytam o tej fizyce jądrowej? W efekcie pierwsze dwa sprawdziany napisałam na 4 (to jednak coś jak bdb w gimnazjum, jeśli chodzi o moje LO, mamy taki system).. i to tylko z własnej woli. Gdyby mi ktoś powiedział "musisz napisać te prace na 5", to pewnie bym się zwyczajnie zestresowała, albo nie podobałby mi się ten przymus i moje podejście od razy byłoby inne.

Ale każdy człowiek jest inny, więc zapewne nie wszyscy tak mają. Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 6:11 am

Hmm, bo:
1. Bo w mojej klasie jest kilka osób, które cały czas do mnie mruczą, miauczą albo robią różne... dziwne rzeczy,
2. Bo muszę wcześnie wstawać,
3. Bo muszę odrabiać lekcje,
4. Bo trzeba się uczyć,
5. Bo mam głupich nauczycieli.
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 6:29 am

1.Bo nie lubię swoich nauczycieli (tylko 2)
2. Bo nie chce mi się wstawać
3. Bo uczą głupich rzeczy które nigdy się nie przydadzą .
4. Bo zawsze jest strasznie dużo zadane =.=
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 9:41 am

To jest mniej więcej tak, jak z obowiązkiem chodzenia do Kościoła - ludzie nie chodzą, bo im się nie chce, ale kiedyś, gdy Kościół by na cenzurowanem, to nawet największa chołota gnała na potajemne msze. Cała filozofia - jeśli trzeba zrobić coś, co nie jest zakazane, to jest to największa kara.

Ale faktycznie, po ciul nam taka historia, religia, wdż czy Bóg wie co tam jeszcze? Według mnie, uczeń powinien mieć wybór przedmiotów, których chce się uczyć. Załóżmy, że ktoś chce być lekarzem - no to sorry, ale po co mu taka historia czy wos? A humaniście po co chemia? I przykłady można by mnożyć w nieskończoność.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 10:57 am

No fakt faktem, że wszystkie szkoły do LO są obowiązkowe, średniak już nie. A w szkole średniej odchodzą już te przedmioty, które cię nie interesują.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 12:45 pm

Ja chodzę do POOS zwanym plastykiem w Bielsku-Białej ;P
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 3:49 pm

-Eruina- napisał:
Asiaa. napisał:
Bo uczymy się tam rzeczy niepotrzebnych do życia. Wink (nie wszystkich, ale większości).

No niestety tak jest. Skok przez kozła. Działania na ułamkach. Analiza wiersza.

kiedyś zatęsknisz za tymi ułamkami i tymi wierszami które omawia się w podstawówce.
Powrót do góry Go down
-Eruina-
Przyjaciel Zagrody
-Eruina-


Nick w grze : -Eruina-
Liczba postów : 1632
Dołączył : 06/06/2012

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 12:36 am

Mika_TLR napisał:
-Eruina- napisał:
Asiaa. napisał:
Bo uczymy się tam rzeczy niepotrzebnych do życia. Wink (nie wszystkich, ale większości).

No niestety tak jest. Skok przez kozła. Działania na ułamkach. Analiza wiersza.

kiedyś zatęsknisz za tymi ułamkami i tymi wierszami które omawia się w podstawówce.

Wiem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893377
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostPią Lut 08, 2013 12:47 pm

A kto w tych czasach lubi do niej chodzić? ;D oto pytanie
Powrót do góry Go down
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 9:48 am

Ellis napisał:
Hmm, bo:
1. Bo w mojej klasie jest kilka osób, które cały czas do mnie mruczą, miauczą albo robią różne... dziwne rzeczy,
2. Bo muszę wcześnie wstawać,
3. Bo muszę odrabiać lekcje,
4. Bo trzeba się uczyć,
5. Bo mam głupich nauczycieli.

No co ty nie powiesz? xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostSob Lut 09, 2013 9:52 am

nie lubię szkoły bo:
siedzę tam do 16.30
dużo przedmiotów
dużo pisania
i wiele innych..
Powrót do góry Go down
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostNie Lut 10, 2013 11:15 am

Czy tylko ja jestem inna? Bo szkołę lubię *a wakacji, ferii itp. NIE* więc jest spoko.
Dla ciekawskich w szkole jestem codziennie od 8.00 do 15.15 prócz piątku.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 1:56 am

Rysia- wow ; D
Powrót do góry Go down
oooliwcia10
Już coś wie
avatar


Nick w grze : oooliwcia10
Liczba postów : 144
Dołączył : 01/12/2012

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 6:25 am

Ryszarda - Ja nie lubię, ale to dobrze nawet, że lubisz... Przynajmniej się nie męczysz.
Powrót do góry Go down
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 11:08 am

a) Bo jest nuuudna
b) Bo trzeba się uczyć, żeby mieć dobre oceny
c) nie można siedzieć przy kompie i oglądać telewizji
d) nauczyciele są okropni
e) trzeba wcześnie wstawać
f) trzeba tam robić to, czego się nie lubi
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
lilkowa123
Raczkujący
lilkowa123


Nick w grze : lilkowa123
Liczba postów : 71
Dołączył : 28/02/2013

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostPią Mar 01, 2013 2:10 pm

1.Niektóre rzeczy nam się w życiu nie przydadzą.
2.Niktorzy nauczyciele wiedza mniej od uczniów i uwazają że niktorzy uczniowie są ułomnymi ludźmi(moja pani od histori kiedys napisała na tablicy:"tysiąclecie to tysiąc lat")
3.Trzeba robić lekcje.
4.Trzeba siedzieć i udawac ze słucha się nauczyciela:lol!:.
5.Po prostu szkoła taka jest i nic tego nie zmieni.
Powrót do góry Go down
LILIAN
Już coś wie
LILIAN


Nick w grze : ♠lilian 123♠
Liczba postów : 123
Dołączył : 15/03/2013

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostWto Mar 19, 2013 8:34 am

Bo to nudne i monoonne
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3109864
irreply
Nowy
irreply


Nick w grze : FibiSim
Liczba postów : 10
Dołączył : 06/05/2011

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostWto Mar 19, 2013 8:44 am

1. Bo wolą dłużej pospać. (przykładowo dziś nie poszłam do szkoły i jestem z tego powody bardzo szczęśliwa ;D)
2. Bo uczymy się niepotrzebnych rzeczy.
3. Bo niektóre osoby w szkole ich wkurzają.
4. Bo niektórzy nauczyciele są wredni.
5. Bo jak jest zima ja wolałabym zostać w ciepłym łóżeczku i nie ruszać się z niego. ;D
Na razie tyle.
Powrót do góry Go down
lilkowa123
Raczkujący
lilkowa123


Nick w grze : lilkowa123
Liczba postów : 71
Dołączył : 28/02/2013

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 10:22 am

O!I jeszcze dlatego że mój nauczyciel od informatyki jest głu*i(za lekko powiedziane)!Wystawia taką ocene jaki ma humor a nie taką jaka powinna być!...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostSob Maj 11, 2013 10:51 am

Z zasady niektórzy nie lubią chodzić do niej na przymus.. Razz
Powrót do góry Go down
Magiczna375
Już coś wie
Magiczna375


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 179
Dołączył : 14/01/2013

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostSro Cze 26, 2013 1:11 pm

Dlaczego?A dlatego,że musimy siedzieć przez 45 minut w ławce i musimy słuchać tego co mówi nauczyciel/ka,a nie zawsze jest to ciekawe.Słuchamy i słuchamy i nagle przypominamy sobie co nam się wczoraj przydarzyło śmiesznego i po prostu MUSIMY powiedzieć to koleżance siedzącej obok.Ona odpowiada,zaczynamy się śmiać.Nauczyciel nas upomina,później wstawia uwagę.Jesteśmy niezbyt zadowoleni bo rodzice będą dawać kazania.Następnego dni przychodzimy-nie mamy zadania,nie umiemy na kartkówkę.Dostajemy dwie 1.Rodzice znowu ględzą i tak w kółko.Jeszcze w szkole są ludzie,którzy nas denerwują i nie mamy ochoty chodzić do szkoły-proste.
Powrót do góry Go down
Ewelcja00
Nowy
Ewelcja00


Nick w grze : Ewelcja00
Liczba postów : 7
Dołączył : 02/01/2013

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostPon Sie 26, 2013 7:49 am

Nie lubią, bo ( litania mogłaby być xD)
1. Można pospać. 
2. Cały dzień wolny. 
3. Można ponołlajfić wyjść na dwór czy coś. 
4. Można leżeć cały dzień
5. Nie słuchasz gderania nauczycielek jak gadasz na lekcji. 
6. Nie ma kartkówek w domu xD
7. Nie musisz się uczyć 
8. Bo szkoła marnuje czas, można go inaczej spędzić xD
9. Nie dostaniesz pały. 
10. Nie oglądasz ludzi których nie lubisz
mam pisać dalej ? xD
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipostSob Sie 31, 2013 9:57 am

A ja lubię chodzić do szkoły.Dziwnie,nie? Razz A powodem jest to,ze mam fajnych nauczycieli i najlepszą klasę na świecie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sponsored content





Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?   Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dlaczego ludzie nie lubią chodzić do szkoły?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Coś dla tych, którzy lubią smoki
» 1-3 klasa szkoły podstawowej
» Nabór na 1 osobę do Szkoły Jazdy!
» Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?
» Dlaczego ludzie udają

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: