Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK

Go down 
+6
erreo
kaprysab
Minoo
Mikim7
Arrin
Malto
10 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 6:30 am

Dajcie mi minutkę, już tłumaczę większość tekstu, zaraz wstawię pierwsze informacje wraz ze skrinami. Z racji tego, że zalogowałam się tam tylko aby dostarczyć Wam te informacje, niektórych rzeczy nie mogę sprawdzić przez mój staż.


Nowy wystrój:
Cytat :
Zwiększona rozdzielczość od 856px do 960px. Zapewnia to interfejs, który jest bardziej wygodny i przyjemny.

Liczne strony zostały przerobione, dzięki czemu gra jest bardziej przyjemna dla oka:

-Inwentaryzacji w sklepie- teraz wyświetlany w dwóch kolumnach
-Pastwiska i pola stron OJ są bardziej czytelne
-Możliwe jest teraz kupić konia szybciej bezpośrednio ze strony sprzedaży
-Strony koni zostały całkowicie przerobione
I wiele innych usprawnień do odkrycia!

Zwiększył się rozmiarów ikon wyświetlanych w grze, aby poprawić ich czytelność.
Okienko logowania w stylu howrse cup.
Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Skrin1d
Pasek po zalogowaniu się do strony":
Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Skrin2s
Sklep:
Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Sklepe
Wybór tła dla źrebaka podczas rejestracji, do wyboru jest masa różnych:
Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK 34596119
Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK 98839585

Cytat :
Nowy wygląd strony konia:
Zmieniona strona dla wygody przeglądania na tablecie.

Nowy projekt dał nam możliwość zaoferowania Państwu lepszej strony Waszego konia. Miał stać się bardziej przyjazny i wygodniejszy do użytkowania.

Oto cechy nowego wyglądu strony:

-Większe guziki akcji konia umieszczone w tabelce.
-Szybkie sprawdzenie jakie umiejętności ćwiczymy.
-Strona rejestracji do zawodów jest bardziej czytelna.
-Strzałki używane do przeglądania koni są znacznie większe.
-Otoczenia Waszych koni są również większe.

Jeżeli masz problem z nowym interfejsem i wolałeś stary, możesz go zmienić w swoich ustawieniach.
W nowszych wersjach stary interfejs nie będzie utrzymywany, więc lepiej abyś nauczył się nowego.

Nowy wygląd strony konia:
Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Gdsgs
Nowy wygląd akcji konia:
Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Console-old->Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Console-new

Cytat :
Poprawiono bezpieczeństwo:
Oferujemy Państwu nowe narzędzia, aby poprawić bezpieczeństwo konta

Oto lista dodatkowych zabezpieczeń, które zostały utworzone:

-Po wyłączeniu konta, jest 5 dni zanim zostanie ono skasowane. Więc jeśli ktoś ukradł Ci konto nie zostanie ono od razu skasowane.
-Od teraz gdy klikniesz w obcy link na stronie howrse, zostaniesz powiadomiony o tym.
-Masz dostęp do historii logowania, więc będziesz mógł upewnić się, że jesteś jedyną osobą która loguje się na konto.

Aby uniknąć kradzieży konta, nie zapomnij o przestrzegania kilku podstawowych zasad:
-Nigdy nie dawaj swojego hasła, nawet zespół howrse Cie o to nie poprosi!
-Wybieraj hasła które są trudne do odgadnięcia.
-Nigdy nie podawaj hasła na stronach, które oferują Ci coś darmowego do zdobycia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 7:05 am

Nie chcę dawać Wam notki z tłumacza ale tego nie potrafię logicznie scalić nawet po wyjęciu z translatora. Jeżeli ktoś wie/rozumie o co chodzi niech powie i pomoże mi uzupełnić cały post dotyczący zmian na howrse.

Cytat :
There was uncertainty about the actual time when the horses leave the equestrian center once their boarding is completed.
In order to avoid misunderstandings, the departure time is now displayed in your equestrian center.
This is an approximate time and horses have up to 10 minutes after to
leave, according to the amount horses to take out in the whole game!
Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Heure
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 7:14 am

Na mój chłopski rozum - gracze mieli problemy ze zorientowaniem się, kiedy koniowi zakwaterowanemu w ośrodku kończy się pobyt. Aby uniknąć nieporozumień, czas opuszczenia ośrodka zostanie ustalony/wyświetlony na stronie tegoż przybytku. Jeśli koń przekroczy wspomniany czas o dziesięć minut, zostaje automatycznie usunięty z ośrodka(?), jednak...

Cytat :
(...) according to the amount horses to take out in the whole game!

tego nie ogarniam, więc całe ostatnie zdanie jest zgaduj-zgadulą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 7:54 am

Cytat :
lista dodatkowych zabezpieczeń, które zostały utworzone:

-Po wyłączeniu konta, jest 5 dni zanim zostanie ono skasowane. Więc
jeśli ktoś ukradł Ci konto nie zostanie ono od razu skasowane.

Nasze "modły" w czasie strajku zostały wysłuchane czy to przypadek ? Very Happy

Powiem tak:
tło,interfejs wygląd konika mogli sobie darować. zbędne dziadostwo. Pewnie bedzie jak z tym paskiem energi: w nagrodę zacznie zamulać.

Historia logowania, opóźnienie z kasacja konta i ewentualnie to coś z zegarem nawet mi sie podoba. Zobaczymy co wyjdzie w praniu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 7:56 am

heh, na pewno przypadek. Gdyż prace nad nowym interfejsem zostały zaczęte miesiąc temu Smile Jeszcze dojdzie kilka zmian, ale to później Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 7:57 am

A u nas (howrse.pl) wejdą te zmiany?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 8:04 am

to fajnie ze dostosowali do tabletow, mam nadzieje ze na naszej pl wersji tez to wejdzie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 8:05 am

Ale czy ktokolwiek wie kiedy? Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK 2238782717
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 8:15 am

ApplePie napisał:
Nie chcę dawać Wam notki z tłumacza ale tego nie potrafię logicznie scalić nawet po wyjęciu z translatora. Jeżeli ktoś wie/rozumie o co chodzi niech powie i pomoże mi uzupełnić cały post dotyczący zmian na howrse.

Cytat :
There was uncertainty about the actual time when the horses leave the equestrian center once their boarding is completed.
In order to avoid misunderstandings, the departure time is now displayed in your equestrian center.
This is an approximate time and horses have up to 10 minutes after to
leave, according to the amount horses to take out in the whole game!
Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Heure

hm, ciekawe, wydawało mi się, że konie opuszczają OJ zawsze podczas aktualizacji serwera i nie ma z tym problemów? Wiadomość tę wyżej rozumiem w ten sposób, że jednak tak nie jest, bo istnieje nieścisłość jeżeli chodzi o czas opuszczenia ośrodka po upływie czasu zakwaterowania. Aby uniknąć nieporozumień, czas ten - w przybliżeniu oczywiście - zostanie wyświetlony na stronie twojego ośrodka. A przybliżony jest z tego względu, że koni jest sporawo, przez co mogą się z opuszczeniem ośrodka ociągać nawet do 10 minut.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 8:55 am

Arrin napisał:
Cytat :
lista dodatkowych zabezpieczeń, które zostały utworzone:

-Po wyłączeniu konta, jest 5 dni zanim zostanie ono skasowane. Więc
jeśli ktoś ukradł Ci konto nie zostanie ono od razu skasowane.

Nasze "modły" w czasie strajku zostały wysłuchane czy to przypadek ? Very Happy

Mikim7 napisał:
heh, na pewno przypadek. Gdyż prace nad nowym interfejsem zostały zaczęte miesiąc temu Smile Jeszcze dojdzie kilka zmian, ale to później Wink

Prace nad interfejsem może i weszły wcześniej, ale kiedy akurat to dodali nie wiadomo Wink Może akurat podeszła im ta propozycja spośród naszych? Kto wie... Raczej wątpię, żeby sami na to wpadli i wolę zaliczyć to na plus dla nas. I plus do Owlientu. Mały, ale jednak.


Co do reszty - zmiany w wyglądzie nijak nie potrzebne. Co to za różnica, jakiego koloru jest belka?
Energia, zdrowie itp - nie wiem po co skwadratowili, ale to też bez różnicy.
Poszerzenie całości - a po co? Jak ktoś chciał mieć większe wystarczyło przytrzymać CTRL i pokręcić kółkiem myszki.
Te murki/linie między marchewką, głaskaniem itp - nie widzę sensu, ale też mnie ani to ziębi, ani grzeje.

"Szybkie sprawdzenie jakie umiejętności ćwiczymy." - nie rozumiem, jak to w praktyce wygląda


Co do czasu wypisywania z OJ - mi też się wydawało, że przy resecie się to dzieje. Dlatego nawet z rana można było najlepsze OJ dorwać w niskiej cenie, natomiast wieczorem już same przebrane. Ale może to jakoś ostatnio weszlo bez zapowiedzi? Dawno się nie zajmowałam końmi na porządnie, więc się nie orientuję.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 10:57 am

O co chodzi z tym: Po wyłączeniu konta, jest 5 dni zanim zostanie ono skasowane. Czy to znaczy że jak pięć dni nie będziemy się logować to tracimy konto?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 11:05 am

nie, to znaczy że jak dasz usuń konto to masz jeszcze 5 dni żeby się rozmyślić i wrócić do grania Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostPon Sty 07, 2013 11:15 am

Spoko, dzięki...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 3:56 am

U nas własnie przegląd techniczny co wiąże sie ze zmianami
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
safie
Już coś wie
safie


Nick w grze : safie
Liczba postów : 122
Dołączył : 25/12/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 4:01 am

Właśnie miałam pisać xD

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Vr8xfd
Powrót do góry Go down
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 6:09 am

I weszły zmiany.... Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 9:26 am

Nie podoba mi się nowy wygląd. Ja chcę stary Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 10:49 am

Jedni chcą tak a inni tak!
Zwariować można!!!
P.S. Nie chcę nikogo obrazić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipostWto Sty 08, 2013 11:06 am

nie, nie trzeba wariować Smile zmiany graficzne - czy tego chcesz, czy nie - podpadają trochę pod kwestię gustu, a ten każdy ma inny, więc jednym się podoba, innym nie

teraz właściwie nie wiem, co myśleć, bo nie chce mi się wierzyć, że administracja jest ciemna jak tabaka w rogu, zawsze wydawało mi się, że plan jakiś, choć pokrętny, mają. Ale chyba jednak robią nas w konia. Duże ikony mają ułatwić korzystanie z gry na smartfonie - no okej, ale dlaczego w takim razie te maleńkie rozwijane rameczki jak ilość owsa na przykład pozostały takie jak dawniej? A to z nimi miałam zawsze najwięcej problemów na komórce, nie z kwadracikiem "pogłaszcz" czy jakimkolwiek innym.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Sponsored content





Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK Empty
PisanieTemat: Re: Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK   Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowe zmiany (int). - wygrane w GP, karma, nowy zestaw, western i inne.
» Zmiany w howrse!
» Zmiany w Howrse
» GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)
» Nowości i zmiany - Howrse PL

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: