Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)

Go down 
+10
Donvessa
Ejli
Nevarra
MrsKopytko
shunra
avrilka
EREIS
LadyArvena
erreo
AyaKey
14 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 7:35 am

W dniu 12.06.2013, 10:00, Howrse będzie przechodzić konserwację, która może trwać od jednej do dwóch godzin.
Po konserwacji będziesz miał przyjemność odkryć niektóre z nowych funkcji wprowadzonych w Howrse!

Spośród których, odkryjesz następujące nowości:
- Premia Konika Morskiego zostanie połączona z Powiewem Eola
- Bicz i Czaprak, które możesz znaleźć w polu zostały przemianowane na szczotkę do kopyt i zgrzebło, ich korzyści zostają takie same.
- Możliwość polubienia komentarzy i tematów na forum!
Należy pamiętać, że będziemy również wprowadzenie pewne zmiany w sposobie wgrywania awatarów do gry, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć odpowiedni obraz. Oznacza to, że w trakcie wprowadzania najnowszej wersji Howrse mogą wystąpić niektóre błędy przy awatarach.

Jeśli chcesz mieć pewność utrzymania ulubionego awataru nienaruszonego, zalecamy zapisanie go na komputerze w przypadku, gdy będzie trzeba wgrać go ponownie po konserwacji.
Długość konserwacji i dokładny czas jej rozpoczęcia może ulec zmianie, stąd też zalecamy powstrzymanie się od używania podstawowych funkcji z dziennych aktualizacji do momentu, aż wiadomość na temat nowych funkcji zostanie opublikowana.
W ten sposób masz pewność, że wszystkie operacje przeprowadzane w tle są zakończone i możesz jeszcze bezpieczniej korzystać z wszystkich funkcji gry.
Oczywiście w trakcie konserwacji będziesz miał możliwość gry w Accrowbat i Tomatow!
Dołącz do nas na forum w dniu 12.06.2013, 12:00, aby odkryć wszystkie nowe funkcje i poprawić zabawę na Howrse!

Teks został skopiowany z Wiadomości w Grze
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 7:53 am

Hmm... kolejne zmiany.
1) Konik z Powiewem ? A zostanie obrazek Konika Morskiego czy Powiewu. ? Może niech zrobią Koński Powiew xD
2) Ale te polubienia to takie Howrsowskie czy z FB ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Gość
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 7:59 am

AyaKey napisał:
Hmm... kolejne zmiany.
1) Konik z Powiewem ? A zostanie obrazek Konika Morskiego czy Powiewu. ? Może niech zrobią Koński Powiew xD
2) Ale te polubienia to takie Howrsowskie czy z FB ?
1. Wydaje mi się że w tej premii będzie i Powiew i Konik
2. Nie mam pojęcia scratch
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:09 am

A macie grafikę zgrzebła i tego tam(Razz)... ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:14 am

Kamil2010 napisał:
A macie grafikę zgrzebła i tego tam(Razz)... ?
Ty je masz Razz
Niby skąd mam je zdobyć jak nie wgrali ich jeszcze na serwer? Rolling Eyes nie mam tego twojego kodu
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:20 am

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Ib3n8swpefpv
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:27 am

Skąd ja kojarzę tą grafikę? scratch
A masz może grafikę tego bicza? Bo pierwszy raz o tym słyszę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:37 am

Bicz to palcat
Powrót do góry Go down
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 10:01 am

O nie, nie, nie, oślizgła łapa fejsbukowa położyła swój cień również na howrse. Lubujmy swe komentarze! Jakże konieczna to wszystkim rzecz!
Nowy wysyp troli na forum przepowiadam Wam, a każdy ich wątek zakończony będzie słowami tymi: jeśli się zgadzasz, łapka w górę!
Lepsze byłyby plusy i minusy, gdzie nadmiar tych ostatnich chowałby te uciążliwe wyznania młodocianych erotomanów Wink
Zobaczymy, co to będzie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 10:04 am

Bonus dla KP - ok Wink
Zmiany przedmiotów - nie widzę większego sensu.
Polubienie postów i tematów? Przecież to nie FB. Tematy po kilku dniach się kasują, jest zakaz zwykłych rozmów... Jakby można był jakieś propozycje pisać i tam lubię/nie lubię to ok, ale tak to nie widzę większego sensu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 10:36 am

AyaKey napisał:
Hmm... kolejne zmiany.
1) Konik z Powiewem ? A zostanie obrazek Konika Morskiego czy Powiewu. ? Może niech zrobią Koński Powiew xD
obawiam się iż może im być ciężko ująć końska bździnę ( bąka czy jak to tam inaczej gazy nazywa ) lol!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Gość
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 11:01 am

kolejne zmiany...no zobaczymy Razz
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 12:28 pm

Powiew+Konik morski - w sumie mi to wisi i powiewa,ale jeśli chodzi o tzw. 'lubię to' to idźcie z tym do diabła.W stu procentach popieram słowa erreo,nic dodać,nic ująć. Ahh,fajne będzie popatrzeć jak trolle,srolle i inne tego typu nabijają sobie aktywność z proszeniem o 'łapkę' - jakby za to dostawali kupony.Głupota,głupota i jeszcze raz głupota,zwłaszcza,że nie jestem fankom fejsbuka Wink

EDIT: Kamil,myślę,ze wszyscy wiedza jak wyglądają te urządzenia Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Go??
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 12:44 pm

Koszatka napisał:
Powiew+Konik morski - w sumie mi to wisi i powiewa,ale jeśli chodzi o tzw. 'lubię to' to idźcie z tym do diabła.W stu procentach popieram słowa erreo,nic dodać,nic ująć. Ahh,fajne będzie popatrzeć jak trolle,srolle i inne tego typu nabijają sobie aktywność z proszeniem o 'łapkę' - jakby za to dostawali kupony.Głupota,głupota i jeszcze raz głupota,zwłaszcza,że nie jestem fankom fejsbuka Wink

EDIT: Kamil,myślę,ze wszyscy wiedza jak wyglądają te urządzenia Wink
No może nie wszyscy są tak utalentowani jak ty i widzą wcześniej grafikę howrse Wink
Powrót do góry Go down
shunra
Raczkujący
shunra


Nick w grze : shunra
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/08/2012

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostWto Cze 11, 2013 12:06 pm

A ja mam pytania:
1. Czy teraz mając KP będę mogła dać swoim koniom powiew/konika czy zostanie wycofany darmowy bonus?
2. Jeśli mam 24 Koniki morskie i 4 powiewy Eola to po konserwacji zostanie mi 28 nowych bonusów czy tylko 4?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostSro Cze 12, 2013 5:42 am

- konie które miały koniki morskie miały dostać powiew. Niestety przez błąd nie dostały go. Zgodnie z sugestią Kowelana sprawa zgłoszona na kontakt
- kontrolę rodzicielską można włączyć mając co najmniej 25 lat. Ma się wtedy dodatkową zakładkę w "moim koncie" - wpisuje się ksywkę dziecka, jego datę urodzenia i wysyła. Dziecko musi potwierdzić. Rodzic ma wtedy możliwość:
rodzic ma możliwość:
* kontrolowania skrzynki pocztowej dziecka
* ogranicznenia jej tylko do znajomych
* blokowania kupowania kuponów bądź nałożenie limitu
* przesyłania zakupionych kuponów
* usunięcia konta dziecka
- ktoś spytał, jaki jest sens zmiany przedmiotów z boksu skoro dają to samo. Odpowiedź Kowelana:
Kowelan napisał:

Być może potrzebowaliśmy te nazwy - derka i palcat - aby stworzyć nowe przedmioty... kto to może wiedzieć Wink
Czyli coś w tym musi być.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostSro Cze 12, 2013 5:50 am

Kowelan.... =.=" GADAJŻE co będzie z tym biczem i palcatem =.="
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostSro Cze 12, 2013 6:20 am

Uduszę. Wszystkie koniki morskie szlag trafił. I ja mam teraz każdemu znów dawać? Pogięło ich?!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostSro Cze 12, 2013 7:44 am

Nevarra - jak zamierzasz je dać skoro ich już nie ma :/
Najgorsza zmiana (wedłu mnie) - Zniknięcie gwiazdek aktywności Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostSro Cze 12, 2013 9:44 am

Ogier12 napisał:
Nevarra - jak zamierzasz je dać skoro ich już nie ma :/
Najgorsza zmiana (wedłu mnie) - Zniknięcie gwiazdek aktywności Evil or Very Mad

Akurat gwiazdki są w tym przypadku jedną z najlepszych zmian jakich można dokonać na forum. Skończy się nabijanie aktywności bezsensownymi postami, skończy spam, a przynajmniej powinien.

Koników specjalnie mi nie szkoda, parę punktów bonusu różnicy mi nie robi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Gość
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostSro Cze 12, 2013 9:47 am

Ejli - ja się zastanowić to w sumie racja
A jak dodali serduszka to mogli by dodać opcje cofnięcia "lubię to" i dodać takie anty-serduszka czyli "nie lubię tego"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostSro Cze 12, 2013 9:51 am

Ż A Ł O S N A jest ta opcja z lubieniem postów. Zacznie się spam "Dlaczego nikt nie polubił mojego posta ! Sad" lub "Dostałem/am xx lajków. Jupi ! : ))" itp. No głupota GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) 3864879675
Jakaś zmiana na ZM się wkradła bez ogłoszenia tego ? o.O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostSro Cze 12, 2013 9:53 am

Kamil2010 napisał:
Jakaś zmiana na ZM się wkradła bez ogłoszenia tego ? o.O

A wkradła się, jakoś trudniej pisać mi teraz posty :/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostSro Cze 12, 2013 9:57 am

Ogier12 napisał:
Kamil2010 napisał:
Jakaś zmiana na ZM się wkradła bez ogłoszenia tego ? o.O





A wkradła się o to - GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Beztytuubfi


To - GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) 71z4q1ugx0ml
Przez agool, dnia 12 czerwca 2013, 12:09:49 (Zgłoś naruszenie)
2

[th][/th][th][/th][th][/th][th][/th][th][/th]
Opcja "lubie to" jest najlepsza, lajkuje wszystkie posty GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) XD
HAHAHAHAHA

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) 3864879675
Powrót do góry Go down
Donvessa
Przyjaciel Zagrody
Donvessa


Nick w grze : Donvessa
Liczba postów : 184
Dołączył : 06/04/2013

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostSro Cze 12, 2013 10:45 am

Macie też bombardowanie UFO, które po złapaniu uprzejmie informuje: " Może i coś tu było, ale zdążyło uciec.. " ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2778043
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPią Cze 14, 2013 4:47 am

UFO już naprawione. Koniki też naprawili w miarę szybko Smile

Co do zmiany tutaj - za to akurat odpowiada forumotion ;)KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPią Cze 14, 2013 5:00 am

Dzie moje stare BBcode, no dzie? 

Btw. Współczuję wszystkim dzieciom, których rodzice grają w Howrse. A przy okazji - wiecie że każdy  przy rejestracji może podać fałszywą datę urodzenia? Trololololololololo~
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPią Cze 14, 2013 5:07 am

Wiecie, bo ja na obecnym koncie mam fałszywe dane Very Happy
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPią Cze 14, 2013 5:09 am

No ja też, ale jednak haczyk jest - wymagana znajomość daty urodzin dziecięcia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipostPią Cze 14, 2013 11:05 am

A co to są za nowe przywileje dla rodzica? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Sponsored content





GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK
» Zmiany w howrse!
» Zmiany w Howrse
» Zmiany w Howrse
» Nowości i zmiany - Howrse PL

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: