Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)

Go down 
+10
Donvessa
Ejli
Nevarra
MrsKopytko
shunra
avrilka
EREIS
LadyArvena
erreo
AyaKey
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 14, 2013 2:11 pm

Nic nikomu nigdy nie dogodzi, serduszka się pojawiły bo w propozycjach gracze o to prosili, by było coś w stylu fejsowskiego "lubię to", aczkolwiek nie wiem po co to komu.

Zniknęła aktywność? Super, niech jeszcze zniknie licznik postów.

Nie wiem czemu usuneli konika morskiego, mega bezsensu!!!
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 15, 2013 1:11 am

A ja ostatnio stwierdziłam, że te serduszka są nawet ok ;)Nie żeby mi do czegoś się przydały albo coś odzwierciedlały, ale zauważcie, że prawie nikt się nie buntuje na usunięcie aktywności. A wcześniej jak tylko zmienili procenty na gwiazdki, to jak się oburzali.
Czyli chwyt z ich strony dobry - zabrali aktywność jak prosiliśmy, a dali dzieciarni nową zabawkę, która i tak szybko im się znudzi. Bo gdyby jeszcze te like coś dawały np. temat w górę to by się zaczęła walka. A tak, jak otrzymane giną... Chociaż dla równowagi przydałyby się jednak "no like".

Poza tym te serduszka i usunięcie aktywności świadczą o tym, że wzieli sobie do serca nasz protest z grudnia - wzmianki o zabraniu aktywności oraz o pytaniu graczy o zmianę. W styczniu dali wątek co chcemy zmienić i wreszcie zaczęli coś realizować.
Może po wakacjach możemy też spodziewać się pozytywnych zmian w OJ...

Nie tyle usunęli, co powiew go wchłonął ;)Dla użytkowników KP - pozytywnie. Lepszy darmowy bonus. Wygrany w promocjach też teraz jest dzięki temu więcej wart. Ale jeśli ktoś kupował tylko koniki za diamenty... To teraz ma gorzej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
ardnasak
Przyjaciel Zagrody
ardnasak


Nick w grze : ardnasak.
Liczba postów : 671
Dołączył : 22/01/2012

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 16, 2013 5:50 am

Dla mnie serduszka to nie zmiana, i tak z nich nie korzystam xD
Rzeczywiście, zmiany w końcu na lepsze, Powiew Eola plus Konik Morski = większe bonusy i ogromny plus dla użytkowników KP (w których gronie mieszczę się ja Very Happy ).
Ale też szkoda, że zmian w Ośrodkach Jeździeckich, o które prosiliśmy w wątku jeszcze nie zrealizowali, byłoby to ogromne pocieszenie dla graczy, ale nic, jak jest tak jest. Dobrze, że howrse zaczęło w końcu interesować się opiniami użytkowników Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2197396
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 16, 2013 12:05 pm

O,nie no super,kontrolka rodzicielska.Wreszcie rodzice będą mogli zobaczyć czy ich dzieci ze zboczeńcami nie piszą,świetnie:)

Kamil,pozwól,że nie skomentuję twojego komentarza odnośnie zgrzebła i czegoś tam jeszcze...Ale swoją drogą ostatnio zauważyłam,że lubisz mi dopiekać.Serio,dziękuję i pozdrawiam :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sponsored content





GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)   GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL) - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - zmiany na Howrse! (serwer PL)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zmiany na nowy rok!- Howrse US/UK
» Zmiany w howrse!
» Zmiany w Howrse
» Zmiany w Howrse
» Nowości i zmiany - Howrse PL

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: