Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 nowy temat - Wolne pogaduszki

Go down 
AutorWiadomość
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

nowy temat - Wolne pogaduszki Empty
PisanieTemat: nowy temat - Wolne pogaduszki   nowy temat - Wolne pogaduszki I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 8:52 am

Czy nie fajnie by było założyć taki nowy temat ,, Wolne Pogaduszki''? Tam każdy mógłby pogadać z innymi. To coś jak Howrsowskie Nocne Marki ale było by otwarte cały czas. Wiem że było by tam dużo spamu, ale chyba moderatorzy mogą tu dawać bany i upomnienia?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Go??
Gość
Anonymous



nowy temat - Wolne pogaduszki Empty
PisanieTemat: Re: nowy temat - Wolne pogaduszki   nowy temat - Wolne pogaduszki I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 9:04 am

JadeXDD napisał:
Czy nie fajnie by było założyć taki nowy temat ,, Wolne Pogaduszki''? Tam każdy mógłby pogadać z innymi. To coś jak Howrsowskie Nocne Marki ale było by otwarte cały czas. Wiem że było by tam dużo spamu, ale chyba moderatorzy mogą tu dawać bany i upomnienia?
Na ZM nie potrzeba raczej robić takiego tematu. Mamy tu chat KLIK. Wink
Powrót do góry Go down
Dżemik
Przyjaciel Zagrody
Dżemik


Nick w grze : JadeXDD
Liczba postów : 2112
Dołączył : 13/10/2012

nowy temat - Wolne pogaduszki Empty
PisanieTemat: Re: nowy temat - Wolne pogaduszki   nowy temat - Wolne pogaduszki I_icon_minipostCzw Lut 07, 2013 9:05 am

Kamil2010 napisał:
JadeXDD napisał:
Czy nie fajnie by było założyć taki nowy temat ,, Wolne Pogaduszki''? Tam każdy mógłby pogadać z innymi. To coś jak Howrsowskie Nocne Marki ale było by otwarte cały czas. Wiem że było by tam dużo spamu, ale chyba moderatorzy mogą tu dawać bany i upomnienia?
Na ZM nie potrzeba raczej robić takiego tematu. Mamy tu chat KLIK. Wink

Nie zauważyłam go jeszcze.
PS: czy jakiś mod może to zamknąć?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1955976
Sponsored content





nowy temat - Wolne pogaduszki Empty
PisanieTemat: Re: nowy temat - Wolne pogaduszki   nowy temat - Wolne pogaduszki I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
nowy temat - Wolne pogaduszki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sugestia- nowy temat
» Wolne boksy !!!
» ★★ QuintaRoo ★★ wolne boksy ! marchewki !
» ~ Wonderland ~ - wolne boksy, mozliwosc rezerwacji!
» TEMAT DO ZAMKNIĘCIA...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: