Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Sugestia- nowy temat

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Trafia
Nowy
Trafia


Liczba postów : 39
Dołączył : 12/04/2011

Sugestia- nowy temat Empty
PisanieTemat: Sugestia- nowy temat   Sugestia- nowy temat I_icon_minipostSro Kwi 13, 2011 12:52 pm

Hej. Smile
Tak sobie myślę, że możnaby założyć nowy tytuł w dziale "Gra" o nazwie "Petycje i bannery".
Nie zauważyłam czegoś takiego na forum. (może po prostu już ślepnę? Razz)
Gracze mogliby tam wstawiać swoje bannery żeby więcej osób je zobaczyło, bo na prezentacjach niewiele osób je zauważa. Gracze mogliby też tworzyć petycje np. z prośbą o ponowne wprodzenie CP i zbierali podpisy graczy, a potem pisali o tym do administracji gry. Ja właśnie jestem w trakcie szykowania banneru o co tygodniowym losowaniu boskich koni oddawanych do schroniska, ale to jeszcze top secret. Cool
Pozdro.
Powrót do góry Go down
Volkovia
W skromnych progach Zagrody
Volkovia


Nick w grze : Volkovia
Liczba postów : 304
Dołączył : 28/02/2011

Sugestia- nowy temat Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia- nowy temat   Sugestia- nowy temat I_icon_minipostCzw Kwi 21, 2011 12:54 pm

Szczerze mówiąc, administracja gry ma gdzieś wszystkie petycje. Dużo ich już było.

Ale pomysł z bannerami może przejść. Sama bym może coś zrobiła.

Ale wspólny temat "Petycje i bannery" a pewno nie, bo to dwie skraje rzeczy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3187635
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Sugestia- nowy temat Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia- nowy temat   Sugestia- nowy temat I_icon_minipostCzw Kwi 21, 2011 1:47 pm

Według życzenia temat założony, choć wg mnie mija to się z celem. Szefostwo Howrse nas olewa, robią co chcą i nie oglądają się na graczy. Te konie wędrowne to przykrywka do paskudnych zmian na naszą niekorzyść. Mam już pomału tego dosyć. Sugestia- nowy temat 4109607445
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Trafia
Nowy
Trafia


Liczba postów : 39
Dołączył : 12/04/2011

Sugestia- nowy temat Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia- nowy temat   Sugestia- nowy temat I_icon_minipostPią Kwi 22, 2011 3:46 am

Co do petycji to nieprawda, że administratorzy to olewają.
Powstała petycja o założenie wątku na forum wydarzenia o jednorożcach- został założony.
Była petycja o łatwiejszym rozmnażaniu jednorożców- jest szansa 1:5.
Niektóre pomysły (jak np. zdobywanie boskich koni w UFO) rzeczywiście mają małe prawdopodobieństwo rozważenia ich.
Ale spróbować nie zaszkodzi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Sugestia- nowy temat Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia- nowy temat   Sugestia- nowy temat I_icon_minipostPią Kwi 22, 2011 5:25 am

Petycja w sprawie zwiększenia PG startówek też została wzięta pod uwagę czyli jednak głos większości ma jakieś znaczenie
Powrót do góry Go down
Volkovia
W skromnych progach Zagrody
Volkovia


Nick w grze : Volkovia
Liczba postów : 304
Dołączył : 28/02/2011

Sugestia- nowy temat Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia- nowy temat   Sugestia- nowy temat I_icon_minipostPią Kwi 22, 2011 12:22 pm

lisiczka napisał:
Petycja w sprawie zwiększenia PG startówek też została wzięta pod uwagę czyli jednak głos większości ma jakieś znaczenie

Ale to jest nie fair wobec starych graczy. Niestety. Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3187635
Go??
Gość
Anonymous



Sugestia- nowy temat Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia- nowy temat   Sugestia- nowy temat I_icon_minipostPią Kwi 22, 2011 1:39 pm

zgadzam się z tym całkowicie jednak, gdyby nie sprzeciw ogółu to wprowadziliby te zmiany
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sugestia- nowy temat Empty
PisanieTemat: Re: Sugestia- nowy temat   Sugestia- nowy temat I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Sugestia- nowy temat
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» nowy temat - Wolne pogaduszki
» Kosz - sugestia :)
» Dodatek do forum - sugestia
» TEMAT DO ZAMKNIĘCIA...
» Temat do zamknięcia.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: