Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowe opcje

Go down 
+19
Suzan
AyaKey
Farabolxd
Szron
Minoo
oooliwcia10
avrilka
Sabula
lala299
LadyArvena
shunra
Uśmieszek
EREIS
XX_lero
Malto
Mirmil
Tiamat
Evelynek
Mikim7
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 13, 2013 9:26 am

Malto napisał:
Devilek napisał:
Ja tam do wątku o nowościach się nie wtrącam, za dużo bym powiedział Razz

I Devilek na Howrse:

Devilek napisał:
Malciak po prostu odpowiadają mi zmiany Nowe opcje - Page 2 ;%29

Odpuść sobie, naprawdę, bo aż się przykro na to patrzy. Nie musisz lizać tyłka ani nam, ani Administratorom Howrse, więc nie zachowuj się, jakbyś cierpiał na schizofrenię.
Nikomu nic nie liżę, wyraziłem tutaj taką samą opinię jak i na forum hwr, tylko jedna zmiana mi nie odpowiada (którą napisałem też na forum hwr) więc nie wiem w czym problem. Wink
Powrót do góry Go down
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 13, 2013 9:49 am

Nie jest tak źle.
Chyba.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 13, 2013 11:13 am

lala299 napisał:
Ja powiem tylko tyle:
Owlinet, zjedz Snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć
Rozwaliłaś mnie xd
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 13, 2013 12:43 pm

Za tę jakże prostą wiadomość otrzymałem ostrzeżenie. Seriously??
Nowe opcje - Page 2 347xitu
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Farabolxd
Już coś wie
Farabolxd


Nick w grze : Farabolxd
Liczba postów : 292
Dołączył : 03/12/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 13, 2013 1:32 pm

najbardziej mnie razi teraz estetyka gry..
często wchodzę na howrse przez tablet/telefon i nigdy nie miałam problemów z obsługą gry, bo ikonki były za małe..
ech, jak bardzo można uprościć grę? -_-
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 13, 2013 1:44 pm

Teraz dadzą jeszcze żeby konie nie musiały być rejestrowane w ośrodkach,żeby same się bawiły,szanse na roga będą 2/3 itp. x.o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 13, 2013 1:49 pm

Szron napisał:
Za tę jakże prostą wiadomość otrzymałem ostrzeżenie. Seriously??
Nowe opcje - Page 2 347xitu
Za to dostałeś ostrzeżenie? Jaki powód podano?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 13, 2013 1:59 pm

Mi kiedyś podano w powodzie za to że wyraziłam swoją opinię była obraźliwa reklama tak więc nie zdziwiłabym się jakby powód był jakiś z tyłka xD!
A z takich perełek. Kiedyś napisałam dla jaj, jeszcze na początku kiedy howrse było jako-takie i dało się żyć że 'idę się ciąć' czy coś w tym stylu... Jakie upomnienie dostałam? "Niestosowne odwołania do samobójstwa na forum" XD!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 7:37 am

Cytat :
Przez Kowelan, 14 lutego 2013, 15:29:26 (Zgłoś naruszenie)
@Larunia,

Diamentowe Jabłko zostało wycofane bardzo, bardzo dawno temu. W jego miejsce wprowadziliśmy przestrzeń twórczą, gdyż było widoczne, iż gracze chcą mieć większą możliwość personalizacji swoich koni. Nie muszę chyba mówić, jak wielką popularnością cieszy się ta funkcja gry.

Lira Apolla została tylko usunięta jako pojedynczy przedmiot z czarnego rynku, m.in dlatego iż praktycznie nikt go nie kupował. Lira Apolla NIE została usunięta z gry, nadal jest dostępna jako część Zestawu Harmonii oraz będzie dostępna w konkursach, również pozostaje aktywna dla graczy, którzy wygrali karte jej nieskończoności w jednej z promocji. Przedmiot dołączył po prostu do wielu innych przedmiotów z Czarnego Rynku, które nie są na nim dostępne w stałej sprzedaży.

@descarado,

Staramy się czytać wszystkie opinie umieszczane w tym temacie. Osobiście wolałbym czytać bardziej konstruktywną krytykę zmian od osób, którym poszczególne zmiany się nie podobają. W tej chwili czytamy głównie, iż za chwile usuniemy pół opcji w Howrse jest co najmniej dziwne, szczególnie, iż opcje w Howrse są stale rozwijane i dodawane. Jednocześnie znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji i opinii, które postaramy się dokładniej zbadać i rozważyć.

Dodatkowo chcę też zwrócić uwagę, iż ułatwienia w jednym miejscu jak np. brak wyboru łąki/boksu, pozwolą zaplanować i wprowadzić do gry inne funkcje/utrudnienia.

Dla osób, które twierdzą, iż Howrse jest zbyt proste, zapraszamy do pierwszej 20stki rankingu ogólnego Przypominam, że to właśnie hodowanie jak najlepszych konii jest podstawowym założeniem i celem w Howrse.

- Kowelan

ostatnie parę akapitów szczerze mnie ubawiło lol!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 7:56 am

"Dodatkowo chcę też zwrócić uwagę, iż ułatwienia w jednym miejscu jak np. brak wyboru łąki/boksu, pozwolą zaplanować i wprowadzić do gry inne funkcje/utrudnienia."

Ciekawe...


Nowe opcje - Page 2 6077664411
XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 7:59 am

Moja odpowiedź na bzdury szacownego pana
Cytat :
Kowelan pisze
Staramy się czytać wszystkie opinie umieszczane w tym temacie.
- Wy wiecznie czytacie, czy tu czy na kontakcie ale co z tego skoro nie działacie w kierunku rzeczy jakie są poruszane jako istotne tylko same !cenzura!ły są zmieniane czy wprowadzane

Dodatkowo chcę też zwrócić uwagę, iż ułatwienia w jednym miejscu jak np. brak wyboru łąki/boksu, pozwolą zaplanować i wprowadzić do gry inne funkcje/utrudnienia.
- Na tyle ułatwień jakie już siłą wepchnęliście w grę jakoś nie dostrzegam ani jednego utrudnienia

Dla osób, które twierdzą, iż Howrse jest zbyt proste, zapraszamy do pierwszej 20stki rankingu ogólnego Przypominam, że to właśnie hodowanie jak najlepszych koni jest podstawowym założeniem i celem w Howrse.
- Pierwsza 20 to ściśle hermetyczna grupa utrzymująca się ze sprzedaży kuponowej, a Wy przecież jak mantrę powtarzacie, że można grać bez kuponów co jest wierutną bzdurą

obstawiamy będzie:
1) milczonko
2) zbywanko
3) baniątko
lol!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 8:46 am

Milczonko XD Pisał wcześniej, że nie karzą za komentarze, więc nie może się ośmieszyć
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 9:08 am

Malto napisał:
Szron napisał:
Za tę jakże prostą wiadomość otrzymałem ostrzeżenie. Seriously??
Nowe opcje - Page 2 347xitu
Za to dostałeś ostrzeżenie? Jaki powód podano?
Powodem jest naruszenie zasad netykiety. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 10:00 am

LadyArvena napisał:
"Dodatkowo chcę też zwrócić uwagę, iż ułatwienia w jednym miejscu jak np. brak wyboru łąki/boksu, pozwolą zaplanować i wprowadzić do gry inne funkcje/utrudnienia."

Ciekawe...


Nowe opcje - Page 2 6077664411
XD

? xD
Coś ostatnio Kowelanowi humor dopisuje xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 10:02 am

O, mamy wskazówkę od Kowelana - żeby coś zdziałać na temat wielgachnych
napisów na górze, mamy podać konkretne powody, dlaczego nam nie pasują. XD Czyli wysilcie się i napiszcie coś kreatywnego na forum, bez obrażania. I tak samo na inne rzeczy podawajcie argumenty. Bez spamu, wyzwisk, wulgaryzmów, żeby nie polecieli wam po karmie.


Tak w ogóle - Kowelan już dłuższy czas jest na forum i udziela odpowiedzi Oo I nawet takich niekoniecznie związanych z zmianami. Ow już dawno by bany powlepiała.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 10:35 am

Miałaś rację Arvena - milczonko pełne, na wszystkich innych odpisane a mnie olano ciepłym moczem
Z racji też że można im powiedzieć czemu mi się nie podoba to powiedziałam to:


Cytat :
MERYTORYCZNIE odpowiadając na pytanie co mam do tych wielgachnych napisów:

1) są nieestetyczne - czcionka ma "zaszarpane" krawędzie
2) po niżej znajduję się pasek stanowiący cień dla o ile się nie mylę tej samej paskudnej czcionki, który to nadaje jej już nieco bardziej przyjemny dla oka wygląd
3) wielkość napisów i ich kolor odciąga wzrok od dużo istotniejszych informacji zawartych pod tym paskudztwem
4) gwoździem do trumny jest już fakt tego, że jak przejdziemy na dział OJ to informacja o tym ( napis nad ilością EQ w OJ ) jest tak maciupka i do tego niemal nawiązująca w całości swym odcieniem do tła na jakim się znajduje

A teraz bonusik odnośnie reklamacji na kontakt: to jest kpina i paranoja pisanie jakichkolwiek odwołań, czemu tak uważam a temu, że zostałam niesłusznie ukarana (usunięto mi prezentację i nałożono upomnienie) co kontakt w swojej odpowiedzi do mnie wyraźnie napisał ale upomnienia i tak mi nie cofnięto a powód dlaczego tego nie zrobiono- NIE BO NIE, więc proszę bez głodnych gadek na temat reklamacji na kontakt. Tam nawet jak masz rację i przyznają ci że ją masz i tak mają cie głęboko w czeluściach.

Spodziewam się milczonka lub olanka Wink



no to pogadali

Cytat :
@EREIS,

Jeśli upomnienie nie zostało cofnięte po złożeniu reklamacji, oznacza to, iż zdaniem całej obsługi gry zostało nałożone prawidłowo. Normalnym więc jest fakt, iż nie zostaje zdjęte. Przypominam, iż upomnienie może być przez nas używane jako pouczenie, gdyż upomnienia nie pociągają za sobą bezpośrednich konsekwencji.

Teraz pragnę upomnieć wszystkich, iż wątek ten służy komentowaniu nowości w Howrse, a nie otrzymanych upomnień/odjętej karmy czy też innych blokad forum. Dalsze rozmowy nie na temat będę musiał moderować.

- Kowelan

przynajmniej wiemy, jedna rzecz w tej grze się nie zmieni upór maniaka w twierdzeniu "jak administracja mówi, że coś jest różowe to mimo, że jest to czarne to i tak jest różowe" lol!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 12:09 pm

A mnie Kowelan cały czas ignorował, chociaż pisałem posty bezpośrednio do niego. Nie dostałem ani jednej odpowiedzi, ani nawet upomnienia Very Happy
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostCzw Lut 14, 2013 1:01 pm

Karola211 na oficjalnym forum napisał:
Większość z tych zmian jest mi obojętna. Są takie, co mi pasują, np. możliwość zablokowania wiadomości z OJ, ale i takie co mi wadzą - te wielkie napisy na górze.
Moja argumentacja? Proszę bardzo:
Przeszkadzają mi. Często korzystam z howrse z urządzenia o malutkim ekranie i to, że napisy były małe mi nie przeszkadzało. Ale jeszcze częściej korzystam z laptopa o piętnastocalowym ekranie i tutaj ilość Equus i Kuponów, a także znajdujące się obok zegar i pogoda były w idealnym rozmiarze. Teraz...
Teraz z mojego telefonu widzę lepiej, choć i tak z reguły powiększam treść, żeby móc kliknąć dokładnie tam, gdzie chcę i przy powiększeniu te wielkie napisy są za wielkie. Natomiast z komputera wadzą jeszcze bardziej - wyróżniają się ponad wszystko, rzucają się w oczy bardziej niż powinny. Do tego teraz informacja, że nadeszła nowa wiadomość jest mniej widoczna niż kiedyś. Czemu? Rozmiar czcionki, którą jest wyświetlana ta informacja jest MNIEJSZY niż ilość Equus, Kuponów czy promocja!
Dlatego też moja propozycja brzmi następująco: jeśli już to ma być duże to może nie aż tak? Myślę, że tak 3-6 pikseli mniejsze też byłoby dobre, o ile nie lepsze.

+ to chciałam zauważyć, że nowa grafika UFO z pieniędzmi jest nieco gorsza od poprzedniej i nie tylko ja tak twierdzę, ale również 3 graczy mi znajomych; rozumiem, że nowy wygląd ikonki Equus sprawił, że to UFO zmieniło swój image, ale tamten był o wiele ładniejszy XD

Takie jest moje stanowisko wobec wielkich napisów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 8:00 am

Mirmil napisał:
A mnie Kowelan cały czas ignorował, chociaż pisałem posty bezpośrednio do niego. Nie dostałem ani jednej odpowiedzi, ani nawet upomnienia Very Happy

Jeśli wiedzą, że to ty, to wolą udawać, że są ślepi, niż udzielić ci odpowiedzi na którą i tak znajdziesz kontrargumenty. I dodatkowo ich ośmieszysz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 10:21 am

Napisałem post apropo odsyłania na Kontakt. Ciekawe czy odpiszą czy też wkroczy cenzura Very Happy
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 10:30 am

Spoiler:

Szczera prawda Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Go??
Gość
Anonymous



Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 10:46 am

Kemishi napisał:
Zegar obok godziny jest potrzebny jak dziura w moście, kto normalny patrzy na mikroskopijne wskazówki, gdy obok ma godzinę w liczbach?
Ten zegar nie działa. Cały czas pokazuje 11:00 ;]
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 11:27 am

kopanie się z koniem


Cytat :
Przez EREIS, 15 lutego 2013, 19:18:52 (Zgłoś naruszenie)
a jakie nadużycia spowodowałaby opcja cytowania czyjegoś posta - bo też o nią wiele razy proszono i co i nico

Cytat :
Przez Kowelan, 15 lutego 2013, 19:23:13 (Zgłoś naruszenie)
@EREIS,

Wprowadzenie opcji cytowania mogłoby spowodować problemy z przejrzystością forum, podaje to tylko jako przykład, iż każdy pomysł, musi zostać bardzo dokładnie przez nas zanalizowany, nie wykluczamy żadnej opcji, ale nie możemy również gwarantować, iż dana propozycja zostanie wprowadzona w życie.

- Kowelan
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 11:49 am

No i uciszyli mnie ... upomnienie i ban na tydzien Sad
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 11:58 am

Chyba przegapiłam jakąś twoją wypowiedź, bo nie wiem za co... Co ci wpisali jako powód? Podali jakiś cytat?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 12:05 pm

"Komentowanie pracy obsługi gry na forum wydarzeń pomimo upomnień moderacji."

Zażartowałem sobie, że chyba moderacja strajkuje skoro Administrator siedzi na forum o 19. Ale chyba bardziej chodziło o niewygodne pytanie. Zapytałem się skoro Administracja odsyła Nas z odwołaniami na Kontakt, to gdzie można poskarżyć się na Kontakt i może warto byłoby wprowadzić "książkę Skarg i Zażaleń".
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 12:11 pm

Mirmil ale twojego konta już nie ma na hwr, bynajmniej mi się tak wyswietla O_o
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 15, 2013 12:14 pm

Mirmil gra pod nową ksywką Smile

Mirmil - chyba naprawdę za tobą nie przepadają.

Tak sobie myślę, że przydałoby się podszkolić w perswazji i manipulacji XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 3:37 am

"Wow, Administrator o godzinie 19 na forum ... moderacja strajkuje czy co Wink A wracjąc do tematu. Te Wasze ograniczenia są dobijające. Krytykować nie wolno, a jezeli już to w tematach dotyczących zmian i nie daj Boże krytykować co kolwiek poza nimi. Od decyzji Administracji/Moderacji mamy odwoływać się na Kontakt, a gdzie można poskarżyć się na Kontakt? Przydałaby się w końcu jakaś "książka Skarg i Zażaleń" Smile Może jakby ktoś zmienił obsadę to może i Howrse zaczełoby zmieniać się na lepsze Wink"

I gdzie tu jest komentowanie? No chyba, że siedzi o 19 na forum ale czy za to zasłużyłem na upomnienie i tygodniowego bana? Coraz bardziej te ich decyzje są dla mnie brane z kosmosu Sad
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 3:58 am

To taka słaba forma walki. Uciszają tych, którzy mogliby faktycznie coś zmienić, zachęcić innych graczy do zmian etc.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Sponsored content





Nowe opcje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowe opcje   Nowe opcje - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowe opcje
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nowe opcje! [PL]
» Nowe opcje
» Nowe opcje (24 marca)
» GRA - Nowe opcje w Howrse
» Nowe opcje (20 marca 2013) [GRA PL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: