Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wybór technikum

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Wybór technikum Empty
PisanieTemat: Wybór technikum   Wybór technikum I_icon_minipostPią Kwi 26, 2013 5:51 am

Myślałam o technikum organizacji reklamy, ponieważ jest to fajny, kreatywny kierunek. Dobry pomysł?
Jakie znacie inne ciekawe kierunki techników? Najlepiej takie po których będzie można znaleźć pracę, lub pójść dalej i potem na tym zarobić. Nie chcę iść do liceum. Teraz po liceum pracy pewnie nie znajdę a rodzice do końca życia utrzymywać mnie nie będą Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Wybór technikum Empty
PisanieTemat: Re: Wybór technikum   Wybór technikum I_icon_minipostPią Kwi 26, 2013 6:37 am

To wcale nie jest tak, że po LO nie znajdziesz pracy. Ponoć właśnie w technikum mniej się uczy (przeważa dostosowywanie do wybranego zawodu), a jeżeli nie znajdziesz pracy w tej właśnie wymarzonej organizacji reklamy, to może być problem Wink
Ale ja powiem od siebie, że jest dużo ciekawych kierunków. W technikum w moim mieście są takie opcje:

Cytat :
technik spedytor
technik handlowiec
technik ekonomista
technik mechanik
technik informatyk

a z tego co widziałam, to np. w Legnicy jest technikum weterynaryjne, też fajna sprawa Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
boniowata
Już coś wie
boniowata


Nick w grze : boniowata
Liczba postów : 186
Dołączył : 09/07/2011

Wybór technikum Empty
PisanieTemat: Re: Wybór technikum   Wybór technikum I_icon_minipostPią Kwi 26, 2013 7:17 am

Właśnie o to chodzi. W technikum zdobywasz doświadczenie przez praktyki itp. którego nie zdobędziesz w LO a nikt nie chce przyjmować do pracy osób które trzeba szkolić od zera bo na to trzeba wydać pieniądze. Biorą kogoś kto już to potrafi Wink

Po organizacji reklamy można pracować w wielu miejscach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=304802
Sponsored content





Wybór technikum Empty
PisanieTemat: Re: Wybór technikum   Wybór technikum I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wybór technikum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?
» Technikum Hodowli Koni - pytania!
» Technikum Hodowli Koni - pytania!
» Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie
» Trudny wybór :P

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: