Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Dagonhic
Nowy
Dagonhic


Liczba postów : 32
Dołączył : 04/03/2012

Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie Empty
PisanieTemat: Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie   Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie I_icon_minipostPon Lip 23, 2012 2:48 am

Hej!
Właśnie od 3 września będę szła do Technikum Hodowli Koni w Janowie Podlaskim! Very Happy
Bardzo się z tego cieszę! Smile
Jestem ciekawa, kto z Was idzie to tej szkoły w tym roku od 3 września? Smile
Czy jazdy konnej podczas praktyk będą się uczyć niezbyt doświadczeni jeźdźcy, którzy dopiero rozpoczynali jazdę konno w wakacje ?- to pytanie kieruję do osób które są lub były w tej szkole.
Jeśli ktoś z Was mieszka lub mieszkał w internacie, prosiła bym by podzielił się ze mną swoimi wrażeniami i ewentualnie powiedział czego trzeba się strzec najbardziej, a na co przymykają oko itd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie   Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie I_icon_minipostPon Lip 23, 2012 3:51 am

Świetnie,będziesz niedaleko mnie!Smile Ja wybieram się za 3 lata do liceum w kierunku Hodowla Koni,Jeździectwo ,ale do Pszczelej Woli..
Powrót do góry Go down
Dagonhic
Nowy
Dagonhic


Liczba postów : 32
Dołączył : 04/03/2012

Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie   Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 9:13 am

o, to fajnie Smile
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie   Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 9:59 am

Właśnie,też chciałabym wiedzieć czy w takich szkołach mają szanse ludzie którzy prawie nigdy nie jeździli?
Opowiesz nam jak wyglądało twoje podanie? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Go??
Gość
Anonymous



Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie   Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 10:02 am

Somfy,ja mam jeszcze 3 lata na to xD
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie   Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 10:04 am

A ja wątpię,że też przez 3 lata nadrobię xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Egoistka.
Nowy
Egoistka.


Liczba postów : 23
Dołączył : 01/08/2012

Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie   Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 9:41 am

Podobno Technikum W Janowie w środowisku osób ,które je skończyły nie ma najlepszej opinii ... Podobno jest mało jazd i mało ma wspólnego z końmi ... Większość jest z ekonomii Very Happy Ale zależy co kogo interesuje Razz
pysia .. - Możliwe ,że się spotkamy Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie   Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie I_icon_minipostSro Sie 01, 2012 10:06 am

Egoisto,bardzo możliwe.. Wink
Powrót do góry Go down
natalias143
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : natalias143
Liczba postów : 435
Dołączył : 28/03/2012

Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie   Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie I_icon_minipostPon Sie 13, 2012 1:25 am

pysia.. napisał:
Ja wybieram się za 3 lata do liceum w kierunku Hodowla Koni,Jeździectwo ,ale do Pszczelej Woli..
ja też, też za 3 lata Very Happy
do internatu, chociaż dojeżdżać też bym mogła XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie   Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Technikum Hodowli Koni - pytania!
» Technikum Hodowli Koni - pytania!
» Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?
» Wybór technikum
» "Kup konia w wieku powyżej 25 lat o zerowych umiejętnościach" - kolejka!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: