Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Krótkie sprostowanie dot. konta 'vernille'

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Krótkie sprostowanie dot. konta 'vernille' Empty
PisanieTemat: Krótkie sprostowanie dot. konta 'vernille'   Krótkie sprostowanie dot. konta 'vernille' I_icon_minipostWto Kwi 30, 2013 11:09 am


Ponieważ parę dni temu pojawiło się na polskiej wersji Howrse konto vernille, ogłaszam oficjalnie, wszem i wobec, że to nie ja. Nie chcę, by ktokolwiek dał się nabrać na cokolwiek, co oferowane będzie z tego konta.
Nie wiem kto to , nie wiem po co, jak i za ile, powiem więcej - zupełnie mnie to nie obchodzi. Konto skasowałam w lipcu zeszłego roku z uwagi na parę ważnych i uciążliwych kwestii związanych ze 'sławą', jakakolwiek by ona nie była. Mogę się założyć, że nowy właściciel konta niebawem pożałuje swojego czynu, chociaż wbrew pozorom wcale mu tego nie życzę. Wręcz przeciwnie, cieszę się, że coś takiego ma miejsce. Ostatnio cieszyłam się tak, kiedy ktoś skopiował i przerobił moją pracę, a następnie wrzucił ją do istniejącego wtedy na Howrse wątku graficznego. Serio, ludzie. To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że to co robię ma sens i znajduje 'fanów', którzy chcą mnie naśladować/być, czy mieć takie umiejętności jak ja. Brutalnie mówiąc, ktoś właśnie nieświadomie mizia moje ego. Razz

To dziwne, owszem, ale... kimkolwiek jesteś, dzięki za stworzenie tego konta. Very Happy
Kwestię sumienia targanego przez wyrzuty związane z nabieraniem ponad 250 tysięcy osób pomijam, bo jak wspomniałam, interesuje mnie to tyle co nic.
Powrót do góry Go down
 
Krótkie sprostowanie dot. konta 'vernille'
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» vernille na lipiec!
» TANIE ŁADNE PREZENTACJE
» Mój dawny konkurs- sprostowanie
» o mój boże vernille foci co popadnie
» Usunięcie konta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: