Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"

Go down 
+5
Scones
Cosiek
Temperance
AyaKey
Ejli
9 posters
AutorWiadomość
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 4:25 am

Witam.

Zauważyłam, że wiele osób z Zagrody Mgły interesuje się forami Play By Forum. Myślę, że wiele osób zainteresowało by się również Opowiadaniami Grupowymi. Na czym polega Opowiadanie Grupowe? Załóżmy, że taki dział powstał. W dziale mamy wątki pozakładane przez najróżniejszych użytkowników o najróżniejszej tematyce, z czego każdy wątek jest jednym PBFem. W każdym są Karty Postaci innych użytkowników. Jeden wątek jest dwuosobowy, drugi potrzebuje wiele postaci. Często jest podane ile jest potrzebnych aniołów a ile Zombie i czy w ogóle są jacyś potrzebni, czasami nie, wszystko zależy od autora wątku.

Pomysł został zaczerpnięty z for gier firmy Beemov - Słodki Flirt i miss Fashion. Tam takie wątki cieszą się powodzeniem, a jest to ciekawym pomniejszeniem całego forum do jednego wątku.

Myślę że wielu Zagrodowiczom ten pomysł się spodoba. Jeśli nie - trudno. A że wiele użytkowników gra w wyżej podane gry, nie powinno być problemu z przyjrzeniem się temu od kuchni.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 6:13 am

Pomysł dość ciekawy i warty zrealizowania Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:22 am

Jestem na nie. Nie popieram takich pomysłów typu robienie PBF'a na normalnym tematycznym forum. Nie wiem ku czemu ma to zmierzać, jeśli ktoś chce nauczyć się grać na PBF to niech gra na normalnym Smile
Takie sesje strasznie by wyglądały, a już szczególnie tu. No chyba, że raczej na Zagrodzie byłyby one typu jakieś zawody czy coś, a nie zombiaki i inne umarlaki. No ale wiadomo też że wyjadacze położą początkujących na głowę, także będzie większość zawiedziona, a tego chcemy uniknąć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:26 am

Jestem na tak ^^
Powrót do góry Go down
Cosiek
Przyjaciel Zagrody
Cosiek


Nick w grze : versalie
Liczba postów : 135
Dołączył : 30/10/2012

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:28 am

A kot nic nie rozumie,wiec nie ma sie czym wypowiedziec.Itsi,bitsi,baj.:3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:28 am

Jestem na nie. Uważam, że jest to nie potrzebne, zaśmiecałoby forum. Wg mnie wystarczą gry Wink A nie zombie na forum o koniach ;d Takie jest moje zdanie (:
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:30 am

Ale jęczycie, te Zombie to tylko przykład. Na Słodkim Flircie wątków jest kilkanaście stron, z czego tylko kilka jest o Zombie, a i tak nikt w nie nie zagląda.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:32 am

Tak czy siak jestem na nie, duże NIE, napisane wielką literą. Nie. Laughing
Powrót do góry Go down
Scones
Gaduła
Scones


Nick w grze : scon-chan
Liczba postów : 1017
Dołączył : 16/04/2013

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:33 am

Ja jestem na nie... po prostu jest już dużo działów wątków itd. na ZM, już tego wystarczy ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3323246
Gość
Gość
Anonymous



Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 8:37 am

Ja się wstrzymuje od głosu - nie wiem co o tym myśleć :/
Ale - ludzie błagam tylko nie zombi! Wszędzie te głupie zombi! W TV zombi. W internecie zombi. W grach zombi! Amerykanie nawet przygotowują się na atak zombi! Mam już dosyć tych zombi!
Świat opanował już chyba Zombiegeddon! chyba przesadziłem :p
Powrót do góry Go down
Pani_Snow
W skromnych progach Zagrody
Pani_Snow


Nick w grze : Kokoni5
Liczba postów : 375
Dołączył : 26/05/2013

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 9:07 am

Nie wiem co myśleć, na innych forach coś takiego widziałam, a poziom był szokująco załamujący. PBF może się JEDYNIE UDAĆ w formie forum.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=538357
Gość
Gość
Anonymous



Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 9:19 am

Pani_Snow napisał:
Nie wiem co myśleć, na innych forach coś takiego widziałam, a poziom był szokująco załamujący. PBF może się JEDYNIE UDAĆ w formie forum.
Mogę prosić o link do takiego forum? Wink
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 9:30 am

Zagroda Mgły -> Inne Gry -> PBF.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 9:53 am

Tak jak napisała Acinoyx,przecież jest specjalny dział.Po co więc tworzyć AŻ tyle wątków całkowicie niezwiązanych z tematyką forum? Pomysł niezbyt udany.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 10:54 am

Jestem na nie. To jest forum o grze Howrse, a i tak zbyt dużo działów wykracza poza grę i nie są z nią związane. Aci dobrze mówi- jak ktoś chce zagrać w PBF'a, niechaj znajdzie specjalne forum, a nie zaśmieca ZM Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 11:19 am

Są od tego fora PBF, więc nie - jak jeszcze my byśmy dodali forum z PBFami do tematycznego forum, całkowicie nienastawionego na takie gry, byłby tylko bajjzel. Chcecie opowiadania grupowe, to zróbcie sobie forum i na nim dziesiec pbfpow w różnych działach.

Ps. ja tam Zombie lubię. Szczególnie te Cranberries :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 12:40 pm

Tak jak większość osób jestem na nie i tak jak większość osób myślę,ze zaśmiecałoby to forum. Wink ZM to forum o Howrse,nieoficjalne.I tak jest w nim wątek z innymi pogawędkami,o innych grach,według mnie jest tego oszałamiająco dużo.Nie róbmy z Zagrody forum o wszystkim i o niczym Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Gość
Gość
Anonymous



Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipostPon Cze 10, 2013 12:43 pm

Po długim zastanowieniu stwierdzam że chyba jestem na nie - nie wiem co o tym myśleć :/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" Empty
PisanieTemat: Re: Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"   Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe" I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Propozycja nowego działu
» Archiwum postow
» Opowiadania (:
» Opowiadania...
» Inne, gdy brak działu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: