Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Opowiadania...

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Opowiadania... Empty
PisanieTemat: Opowiadania...   Opowiadania... I_icon_minipostSob Kwi 06, 2013 4:56 pm

Jak już może wiecie piszę coś w rodzaju książki, która nigdy nie zostanie wydana: [klik]
Chwilowo nie mam weny na dalsze przygody Akuro, więc napisałam coś na wzór opowiadania. Oczywiście nie jest jeszcze dokończone, będzie w częściach, ale chciałam, żebyście ocenili.
KRYTYKOWAĆ

Spoiler:

Także proszę o wasze SZCZERE opinie :3
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Opowiadania... Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadania...   Opowiadania... I_icon_minipostNie Kwi 07, 2013 6:13 am

Podoba mi się pomysł. :3 Hm... Teraz trzeba przejść do tego, co mnie kuje w oczy. :<
"Kiedyś miałam mase przyjaciół" - "masę". "nie daje rady" - "daję".
"To ty zaczęłaś, ja.." - podejrzewam, że ona pisze to na jakimś komunikatorze, telefonie albo coś (nie wspomniałaś, też byłoby przydatne. :3 W opowiadaniach/powieściach musi być dużo szczegółów, dużo opisów), więc nie może ot tak przerwać pisania, to wygląda jak rozmowa. W rozmowie pisemnej nie idzie komuś przerwać. :]
"nie chcę mi się już z tym żyć" - "chce", bo jest "mi się". ;]
"bulimia -> wymoty -> brak normalnego życia -> wyzwiska -> samookaleczanie -> depresja" - nie powinno tak być. To jest opowiadanie, więc trzeba to rozpisać, bez znaków. :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Opowiadania... Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadania...   Opowiadania... I_icon_minipostNie Kwi 07, 2013 8:49 am

Czytając nie zauważyłam żadnych wielkich, okropnych błędów, które psułyby w ogólne wrażenie. Jest ogólnie pozytywnie, tylko te kilka błędów, o których napisała już Playback. Dopowiem tylko, że zabrakło Ci kilku przecinków.

I taki komentarz ode mnie do wypowiedzi Playback. Z tymi szczegółami i opisami to niekoniecznie się zgodzę. Jeśli ktoś pisze mnóstwo takich rzeczy, a nie umie, to lepiej, żeby się za to w ogóle nie zabierał, bo psuje całokształt.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Opowiadania... Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadania...   Opowiadania... I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 11:35 am

Dzięki bardzo. Pisałam to późno i w ogóle nie miałam zamiaru tego publikować (koleżanka chciała przeczytać "Żeby to jeszcze ciekawe było", ale ja nie chciałam jej dać, więc napisałam coś, żeby się 'zaspokoiła' na pewien czas"), ale fakt - powinnam sprawdzić błędy. Poprawię trochę.
A co do tych strzałek - nie miałam pomysły jak to zrobić. To jest coś w rodzaju pamiętnika i nie mam pomysłu jakby to napisać na komputerze.
I jeszcze raz dziękuję :3
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Opowiadania... Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadania...   Opowiadania... I_icon_minipostSob Kwi 13, 2013 8:04 pm

Okej, wiem, że powinnam najpierw poprawić tamtą część, ale coś mnie teraz natchnęło i napisałam kolejny kawałek, z którego jestem naprawdę zadowolona. Zobaczcie sami:
Spoiler:
Myślałam też nad jakąś nazwą (wiem, że to głupie), ale wszystko wydaje mi się takie oklepane. Np. "pamiętnik bulimiczki". Ale wpadło mi do głowy pewne hasło: "Kiedy choroba zawładnie twoim ciałem tak bardzo, że tylko on będzie w stanie ci pomóc". Bo jak (nie)wiecie uwielbiam romanse, ale ta "książka" nie ma być typowym romansem z happy endem. Ale smutnego końca też nie będzie. W sumie nie wiem jeszcze jak się skończy, ale ja nie lubię jak coś jest mocno oklepane.
Pomożecie mi z tytułem? :3
Bo coraz poważniej zaczynam myśleć o pisaniu... naprawdę. Tylko nie wiem czy to się komuś spodoba oprócz mnie samej.
__________
Playback, co do tych tego komunikatora, raz jeszcze, to chodziło o to, że ona nawet nie czytała co Mei pisała. Po prostu wyzywała ją, a Mei sama nie wiedziała co odpisać. Może trochę źle to ujęłam.
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Sponsored content





Opowiadania... Empty
PisanieTemat: Re: Opowiadania...   Opowiadania... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Opowiadania...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Propozycja Działu - "Opowiadania Grupowe"
» Opowiadania (:
» Opowiadania Vanilliowej ^^
» Króciutkie opowiadania ;)
» Linea pisze opowiadania o Akatsuki :3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: