Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 "Rusz Głową" etap DRUGI

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Estelle
ZAGRODZIANIN
Estelle


Nick w grze : Estelle
Liczba postów : 642
Dołączył : 06/06/2012

"Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Rusz Głową" etap DRUGI   "Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 24, 2013 12:05 pm

Matko nie mówię że to poprawna odpowiedź, tylko że to najbliższa prawdzie! Nie prawdziwe jest twierdzenie że widzą 5 lub dwa kolory, bo nie jest to jednoznacznie stwierdzone...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=181364
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

"Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Rusz Głową" etap DRUGI   "Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 24, 2013 12:20 pm

Matką nie jestem Smile
Skąd ta pewność że to nieprawidłowe stwierdzenie, i skąd ten nagły atak złości? Znalazłoby się pewnie jeszcze 10 źródeł z innymi twierdzeniami, i mogłybyśmy się kłócić do upadłego.
Na pozostałe pytania również pewnie znalazłyby się jakieś źródła które negują poprawne odpowiedzi, na internecie jest teraz dużo, bardzo dużo informacji bardzo często sprzecznych.

Załóżmy jednak że ignorantką totalną nie jestem, i sprawdziłam jakie odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania są poprawne, jednak całego internetu nie jestem w stanie zgłębić, więc jako że to konkurs organizowany i sponsorowany przeze mnie, to ja ustalę które odpowiedzi są w/g mnie bliżej prawdy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

"Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Rusz Głową" etap DRUGI   "Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 I_icon_minipostPon Cze 24, 2013 10:10 pm

Co do 7 faktycznie często odpowiedzi są sprzeczne XD
A ja myślałam że te dwa mam dobrze :c Szczególnie że to sprawdzałam :c Szkoda :c
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

"Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Rusz Głową" etap DRUGI   "Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 I_icon_minipostWto Cze 25, 2013 12:33 am

EveDallas - kto wie czy za jakiś czas znowu nie powtórzę takiego konkursu i w nim będziesz miała szansę się popisać Smile.
Jednak pytania będą zupełnie inne, bo w tym przypadku mi wymyślenie ich zajmuje więcej czasu i pracy (i nerwów) niż wam rozwiązanie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Gość
Gość
Anonymous



"Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Rusz Głową" etap DRUGI   "Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 I_icon_minipostWto Cze 25, 2013 6:20 am

Ja z pytaniem z kolorami nie miałam problemu ~ w nie jednej stajni byłam i tak mówili ;d Oczywiście, nie musiała być to prawda, ale tak myślałam (:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: "Rusz Głową" etap DRUGI   "Rusz Głową" etap DRUGI - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
"Rusz Głową" etap DRUGI
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» "Rusz Głową" etap PIERWSZY
» "Rusz Głową" etap TRZECI - ostatni
» Konkurs "Rusz głową" :)
» Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!
» Danonkowy Końkurs Etap 2 C:

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: