Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!

Go down 
5 posters

Która z prac, według Ciebie, najlepiej oddaje temat "Zamiłowanie koni do życia na wolności" "
Nefra01 (rysunek)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty20%Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
 20% [ 9 ]
Alicred (fotomontaż)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty26%Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
 26% [ 12 ]
Kinia_Ka (wiersz)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty24%Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
 24% [ 11 ]
Ellis (opowiadanie)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty7%Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
 7% [ 3 ]
koziorożec (wiersz)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty7%Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
 7% [ 3 ]
Alaya (fotomontaż)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty11%Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
 11% [ 5 ]
Julietta35 (fotomontaż)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty7%Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
 7% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 46
 
Poll closed

AutorWiadomość
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostPon Lip 01, 2013 12:59 am

Czas nadsyłania prac przez finalistów minął. Pozbierałam wszystkie prace i oto ankieta!
Można wybrać tylko jedną odpowiedź, więc zastanówcie się dobrze Smile
Głosowanie trwa od 1 lipca od 9:00 i potrwa trzy dni.

Bardzo was proszę, by przed głosowaniem zapoznać się z każdą pracą, gdyż każda zasługuje na poświęcenie jej uwagi!



---------------------------------- Nefra01 ------------------------------------

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Wun7



---------------------------------- Alicred -------------------------------------

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Viv6



---------------------------------- Kinia_Ka ------------------------------------

Na imię było mi Set, Czarny Set
W mojej okolicy rósł tylko oset ,
Żadnej kończyny, mleczyka ani zboża,
Żyłem sam,  chodziłem od naroża, do naroża,
Czekając na szelest, gest lub cud,
Nie miałem domu, me ciało pokrywał brud,
Zapomniany, samotny, zagubiony i umierający
Na dziesięciu metrach kwadratowych prawie gnijący,
Czułem gdzieś głęboko iskrę nadziei na lepsze czasy,
Wyobrażałem sobie szaleńcze biegi przez lasy,
Tarzanie się w trawie, pogoń za ptakami i stadem,
Cudowne łąki, zachody i wschody słońca pokonywane pędem,
I ta jedna myśl-WOLNOŚĆ- trzymała mnie przy życiu,
Wytrwałem tak wiele miesięcy, nagle w ostatnim dniu,
Usłyszałem ciche głosy gdzieś w oddali ,
Leżąc bez sił  czułem, że się zbliżali,
W końcu, nadszedł ratunek, radość wypełniła me wnętrze,
Zbliżyli się, spojrzeli, stwierdzili że nie mam szans,
I trach, wybuch strzelby, wpadłem w trans…
Nareszcie jestem wolny,
Biegam duchem po łąkach, jestem cudowny,
Tyle miesięcy czekałem, człowiek nie dał mi szansy….
 
Jednak dopiero teraz czuję się naprawdę wolny,
Spełniam marzenia, radosny i spełniony,
To co trzymało mnie przy życiu,
Teraz dzieje się naprawdę dzień po dniu,
Mój duch nigdy nie zapomni co jest moim przeznaczeniem…
~Set-koń, który żył by odzyskać wolność…



---------------------------------- Ellis ----------------------------------------


Człowiek nigdy nie zrozumie, jak to jest. Nie jest przecież koniem. Nie jest mną. Nie zrozumie, jak to jest żyć w zamknięciu. Myśli, że jeśli stoję w, według nich, najpiękniejszym i najnowocześniejszym budynku, mam jedzenie i wodę, codziennie mnie czyszczą, mam kilka godzin dziennie do biegania, to jestem szczęśliwa. A tak nie jest. Jestem klaczką maści myszatej, rasy koń huculski. Ale to tak na wstępie.
Kiedyś żyłam w Green Land, stajni mojej ukochanej właścicielki, czternastoletniej Devon. Żyłam. Tfu, ja się tam urodziłam! Byłam bardzo szczęśliwa. Szczęśliwa jak na konia, którego matka zmarła zaraz po porodzie. Zajęli się mną ludzie, jednak nie przyzwyczajona do nich, byłam bardzo płochliwa. W końcu jednak musiałam się zadomowić. Od źrebaka dawano mi dużo szacunku. Devon bawiła się ze mną, do niczego nie zmuszała. Niestety, kiedy miałam dwa lata, Devon miała wypadek samochodowy. Leżała kilka miesięcy w szpitalu, ale ja zastanawiałam się, gdzie jest, co się z nią dzieje. W końcu wróciła. Ale nie była taka sama. Była blada, nie poruszała się sama. Siedziała na wózku. Nigdy nie zaczęła na mnie jeździć, chociaż przed wypadkiem opowiadała mi dużo o swoich planach. Na szczęście wózek nie zrujnował jej życia. Dużo jej pomagałam. Niestety, jej rodzice mnie sprzedali. Bardzo rozpaczałam. Nie rozumiałam, że zabrakło im pieniędzy. Nie wiedziałam nawet, co to są 'pieniądze'.
Teraz żyję w Island Stable. Stoję zawsze w boksie, choć kiedy ktoś otwiera drzwi, próbuję uciec. Chcę znowu wolności. Pragnę jej. Czekam, aż Devon po mnie wróci. Wciąż mam nadzieję. Nikomu nie daję na mnie jeździć. Nie biją mnie tu za to, choć chcą mnie sprzedać. Nie pasuję nikomu poza Devon. Potrzebuję wolności, możliwości życia tak, jak chcę. Teraz stoją skulona w czterech przerażających ścianach. Chcę wracać do domu. Gdzie miałam swobodę. Gdzie ludzie mi nie przeszkadzali. Przychodziłam do nich kiedy chciałam. Nie musiałam grzecznie chodzić w kantarku, jak konie tutaj.
Wolność, to coś, czego koń pragnie najbardziej. Ale człowiek tego nie zrozumie.






---------------------------------- koziorożec ----------------------------------


Dookoła trawa,
Zieleń mnie otacza.
Biegnę póki tchu mi starcza
I wciąż czuję radość.

Radość z wolności,
Radość z szybkości,
Radość z życia
I radość z bycia.

Szybkość to mój żywioł,
A wolność to siła.
Bez siły nie ma wolności,
A bez wolności życia.

I tak ciągle biegając
Będąc wciąż na wolności
Nie mogę myśleć o życiu
Życiu w niedoskonałości.

Życiu gdzieś tam w zamknięciu,
Życiu pełnego smutku.
Je żyję tu na wolności
W życiu jak kwiat doskonałym.

Jestem zwykłym koniem,
Jestem mustangiem szalonym,
A życie jest wspaniałe,
Gdy biegnę przed siebie
Hen dalej!

A wiatr rozwiewa mą grzywę,
A nogi me gnają wciąż dalej
I ja się cieszę z wolności
I biegnę wciąż dalej i dalej.



---------------------------------- Alaya ---------------------------------------

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Yl1o



---------------------------------- Julietta35 -----------------------------------


Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! 7wt2
 
Powodzenia życzę finalistom!
(w wypadku gdy liczba głosów przy dwóch lub więcej pracach będzie taka sama - trzeba będzie zrobić dogrywkę...)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostPon Lip 01, 2013 1:04 am

Kolejność prac wynika z terminu nadesłania :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostPon Lip 01, 2013 2:52 am

O jejuśku... teraz to się upewniłam że nie mam szans xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
Gość
Gość
Anonymous



Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostPon Lip 01, 2013 10:23 am

głosik na Alayę Wink
Powrót do góry Go down
ardnasak
Przyjaciel Zagrody
ardnasak


Nick w grze : ardnasak.
Liczba postów : 671
Dołączył : 22/01/2012

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostWto Lip 02, 2013 10:02 am

Tak bardzo chciałabym móc zagłosować na wszystkich. Smile
Ale niestety można zgłosować jedynie na jedną osobę...
Nefra - urzekło mnie piękno tego konika, ale jednak jest coś czego mu brakuje
Alicred - ładny fotomontaż, ale nie oddaje to w pełni konia na wolności
Kinia_Ka - masz talent! Oddałam na Ciebie głos, ciarki przechodzą po plecach, gdy czytam ten wiersz
Ellis - czytałam i oglądałam od dołu, z początku byłaś moją faworytką, ale cóż.. masz u mnie II miejsce.
koziorożec - ładnie, ładnie, ale czasem rymy dokładne, czasem nie i to tak jakoś nie współgra. Jestem fanką wierszy białych Smile
Alaya - troszkę ponuro, zbyt brązowo
Julietta35 - no cóż, ładny rysunek (bo śmiem twierdzić, iż narysowałaś sama) ale dlaczego konik płacze? ;c

Wybaczcie mi, graficy, ale uwielbiam pisarstwo i może nie doceniam wystrczająco Waszej pasji... Wolałabym, aby nie było łączone słowo pisane wraz z grafiką, ale to już nie ode mnie zależy :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2197396
Alicred
Raczkujący
Alicred


Nick w grze : Alicred
Liczba postów : 92
Dołączył : 20/07/2011

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostWto Lip 02, 2013 10:26 am

Opisu nie zdążyłam dopisać, tak trochę głupio xD Ale nie zgadzam się z Twoją opinią. Wydaje mi się, że koń szczęśliwy to również koń wolny Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2985
Kinia_Ka
Przyjaciel Zagrody
Kinia_Ka


Nick w grze : Kinia_Ka
Liczba postów : 250
Dołączył : 30/08/2011

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostWto Lip 02, 2013 10:50 am

ardnasak napisał:

Kinia_Ka - masz talent! Oddałam na Ciebie głos, ciarki przechodzą po plecach, gdy czytam ten wiersz
Ojeju, dziękuję bardzo Smile Nie piszę wierszy poza wierszami z życzeniami, a tamtego wieczora chyba miałam nagły i pierwszy w życiu przypływ weny twórczej. 
Dziękuję za tak miłą opinię
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=473147
ardnasak
Przyjaciel Zagrody
ardnasak


Nick w grze : ardnasak.
Liczba postów : 671
Dołączył : 22/01/2012

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostWto Lip 02, 2013 12:39 pm

Alicred napisał:
Opisu nie zdążyłam dopisać, tak trochę głupio xD Ale nie zgadzam się z Twoją opinią. Wydaje mi się, że koń szczęśliwy to również koń wolny Smile
Ale ja nie napisałam nigdzie, że koń szczęśliwy nie jest wolnym koniem Smile Po prostu coś mi nie pasuje, ale masz śliczny fotomontaż <3 Musiałam jednak wybrać tą jedną pracę Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2197396
Alicred
Raczkujący
Alicred


Nick w grze : Alicred
Liczba postów : 92
Dołączył : 20/07/2011

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostSro Lip 03, 2013 12:07 am

Spokojnie, ja piszę tylko to, czym kierowałam się robiąc ta pracę. Nigdy przenigdy nie naskakiwałabym na Ciebie, bo na moją pracę nie zagłosowałaśLaughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2985
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostCzw Lip 04, 2013 1:32 am

Nie wiem czy ta ankieta się już sama zamknęła czy nie ... ale zaczęła się 1 lipca o 9 a dzisiaj jest 4 lipca 9:30 więc powinna już być zamknięta.

Wyniki przedstawiają się następująco:
Cytat :
Nefra01 (rysunek)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_lcapKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Voting_barKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_rcap
 20% [ 9 ]
Alicred (fotomontaż)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_lcapKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Voting_barKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_rcap
 26% [ 12 ]
Kinia_Ka (wiersz)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_lcapKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Voting_barKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_rcap
 24% [ 11 ]
Ellis (opowiadanie)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_lcapKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Voting_barKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_rcap
 7% [ 3 ]
koziorożec (wiersz)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_lcapKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Voting_barKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Alaya (fotomontaż)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_lcapKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Voting_barKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_rcap
 11% [ 5 ]
Julietta35 (fotomontaż)
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_lcapKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Voting_barKonkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 46


Pierwsze miejsce zajęła Alicred  i wygrywa 25 kuponów !! Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! 1234489951 


Drugie miejsce zajęła Kinia_Ka i wygrywa 10 kuponów


Trzecie miejsce zajęła Nefra01 i wygrywa 5 kuponów

Pozostałym uczestnikom również gratuluję  wytrwałości i pięknych prac!

Proszę osoby które wygrały, o wystawienie mi na zarezerwowanych koników za łączną sumę wynikającą z wygranej SmileI proszę o PW na Howrse żebym wiedziała kiedy je kupić.


Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! 1564518935 Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! 1564518935 Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! 1564518935 
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Kinia_Ka
Przyjaciel Zagrody
Kinia_Ka


Nick w grze : Kinia_Ka
Liczba postów : 250
Dołączył : 30/08/2011

Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipostCzw Lip 04, 2013 11:50 am

Bardzo dziękuję za wszystkie głosy, nie spodziewałam się że moje wypociny tak się spodobają
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=473147
Sponsored content





Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! Empty
PisanieTemat: Re: Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!   Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Konkurs "Rusz Głową" FINAŁ !!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konkurs "Rusz głową" :)
» "Rusz Głową" etap DRUGI
» "Rusz Głową" etap PIERWSZY
» "Rusz Głową" etap TRZECI - ostatni
» Finał "Skok w czasie"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: