Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co sądzicie o chomikuj? ;D

Go down 
+3
Nevarra
EveDallas
mina stirit1
7 posters
AutorWiadomość
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostWto Lip 23, 2013 6:06 am

Z góry przepraszam jeśli taki temat już jest ;D 
Otóż pytanie i temat brzmi: Co sądzicie o chomikuj.
Macie konta? Udostępniacie coś? Polecacie jakiś użytkowników?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostWto Lip 23, 2013 6:41 am

Ja nie mam konta, w chomiku wkurza mn to że jak ktoś nie ma konta to musi za wszystko płacić.-.-
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostWto Lip 23, 2013 6:49 am

Tak, mnie to też zdenerwowało. Dziwne co prawda jest to, że jeśli nie masz konta - od razu musisz płacić, ale wystarczy tylko się zarejestrować, nie musisz nic wgrywać, nic robić, po prostu wypełnić parę luk odnośnie maila, nazwy i hasła- po prostu się zarejestrować i już masz możliwość ściągania czego tam chcesz. Widać, że zależy im na ilości zarejestrowanych nie na ilości wgrywających : D
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostWto Lip 23, 2013 8:52 am

Mam konto, cz\ęsto doładowuję transfer - ściągam setkami ebooki i flimy z davidem :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostWto Lip 23, 2013 9:11 am

Ja założyłam sobie konto, bo chciałam sobie ściągnąć pewną książkę, po czym okazało się, że jej niestety już nie ma D;
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostWto Lip 23, 2013 10:49 am

Cytat :
 w chomiku wkurza mn to że jak ktoś nie ma konta to musi za wszystko płacić.-.-
Absolutnie nie MUSISZ płacić. Załaduj to co ludzie chcą - dostaniesz punkty - punkty wymienisz za transfer.

Kiedyś korzystałam sporo, obecnie już praktycznie wcale, czasem tylko jakiś poradnik czy mod do gry
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostWto Lip 23, 2013 11:38 am

Co do chomika jest wiele kontrowersji, jednak jest to dla mnie fantastyczne źródło multimediów (niekoniecznie za darmo). Całkiem sporo plików, w miarę szybkie pobieranie. (A w podróży to się dla mnie liczy. Pobrać, wyłączyć internet i dalej w drogę, tyle że zamiast się nudzić mogę obejrzeć film bez  przerywania, bo zasięgu zabrakło.Razz)
Poza tym należę do grona płacącego, więc nie czuję się zbytnio piratem. Wojny o prawa autorskie pozostawiam chomikowej administracji.Wink
Oczywiście szanuję prawa autorskie i staram się ich przestrzegać, ale bądźmy szczerzy, nie zamierzam kupować płyty dla jednego utworu... Aktualnie pomyślano o takich przypadkach, jednak dla mnie to trochę za późno.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostWto Lip 23, 2013 11:41 am

mina stirit1 napisał:
Ja założyłam sobie konto, bo chciałam sobie ściągnąć pewną książkę, po czym okazało się, że jej niestety już nie ma D;

 Może trzeba poczekać, aż ktoś inny załaduje, poszukać pod innymi nazwami (też się tak zdarza)... :DTeż tak często mam, jak się uprę - znajdę, jak nie na chomikuj to w internecie...XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostSro Lip 24, 2013 11:58 am

Jak zwiększyć transfer bez czekania ?
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostSro Lip 24, 2013 2:45 pm

Ściągam dużo, w szczególności gry, filmy i e-booki. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostCzw Lip 25, 2013 4:27 pm

Jak miałam konto to nawet wtedy musiałam płacić jakieś 2zł z eski jak chciałam pobrać coś co ma więcej niż 50MB.. ;x
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Gość
Gość
Anonymous



Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostPią Lip 26, 2013 1:52 am

Założyłam sb konto xD .
Powrót do góry Go down
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostPią Lip 26, 2013 4:30 am

Konto mam i właśnie z chomika ściągam wszystko czego potrzebuję. Głównie poszczególne odcinki seriali, gdy na kinomaniaku nie ma napisów no i oczywiście muzykę, bo jednak wolę zapłacić te kilka złotych za transfer, a nie od razu wydawać 59zł na płytę, z której podoba mi się jedna czy dwie piosenki. E-booki też się zdarzają, ale to raczej jak chcę coś przeczytać np. w podróży, a nie chcę ze sobą brać całej książki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostPią Lip 26, 2013 6:19 am

Hm... Chyba nikt mnie na policję nie zgłosi, kiedy powiem, że korzystam i często dorabiam sobie nowe konta tylko po transfer? Very Happy
Ściągam, często takie piosenki, których nie ma na ulub.pl, e-booki rzadziej, a nigdy nie ściągałam jeszcze filmów, seriali czy anime. Musiałabym trochę popracować nad chomikiem, żeby mieć na to transfer, może kiedyś mi się zachce. No, a prócz tego czaję się pościągać skany mang niektórych grup z centrum-mangi.pl, które mają chomika. :> Ogólnie to dość często używam, ale nielegalnie. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Gość
Gość
Anonymous



Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipostPią Lip 26, 2013 10:20 am

Nie wie ktoś czy można ściągnąć tą książkę?
"Pogromca Realu. Moja prawdziwa historia" Robert Lewandowski, Wojciech Zawioła
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co sądzicie o chomikuj? ;D Empty
PisanieTemat: Re: Co sądzicie o chomikuj? ;D   Co sądzicie o chomikuj? ;D I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co sądzicie o chomikuj? ;D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wydawnictwa wytoczą proces Chomikuj.pl. "Chcą zakończenia działalności portalu"
» co sądzicie
» Co sądzicie?? : )
» Co sądzicie?
» Co sądzicie? :3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: