Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ogniem i mieczem : Dzikie Pola

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Ogniem i mieczem : Dzikie Pola Empty
PisanieTemat: Ogniem i mieczem : Dzikie Pola   Ogniem i mieczem : Dzikie Pola I_icon_minipostNie Lip 28, 2013 1:08 am

Cześć ! Very Happy
Gra ktoś w gierkę wyżej podaną ?

Ja na razie nie gram w trybie kampanii (bo mi się nie chce XD ) tylko ciągle klikam na opcję "własna bitwa" Razz

Nie będę dużo pisał , ale później dodam moje screeny z gry Wink

Mount & Blade to dowód na to, że ciekawy, oryginalny pomysł oraz odrobina samozaparcia są ważniejsze niż grafika, duży budżet czy dobry marketing. Dzieło studia Tale Worlds odniosło ogromny sukces, mimo obrzydliwej oprawy wizualnej i dźwiękowej, braku reklamy, masy błędów i ogólnego niedopracowania produktu. Co więcej, fani gry szybko rozpoczęli prace nad całą gamą modyfikacji, pozwalających rozwinąć oryginalne założenia produkcji. Jak nietrudno się domyśleć, wielkie przedsiębiorstwa szybko wyczuły, że inwestycja w Mount & Blade będzie świetnym interesem, czego rezultatem są kolejne części serii – w tym Dzikie Pola.

Pierwowzór był dość prosty w swych założeniach – jako mieszkaniec feudalnego świata Calradii wsiadaliśmy na koń, by wziąć udział w swej życiowej przygodzie. W skórze dowódcy oddziału zwerbowanych wcześniej najemników braliśmy udział w epickich bitwach, zdobywaliśmy miasta i twierdze, uczestniczyliśmy w turniejach rycerskich, handlowaliśmy, porywaliśmy, paliliśmy i grabiliśmy – a wszystko to z perspektywy FPP lub TPP. Była to pierwsza gra, w której mieliśmy możliwość równoczesnego dowodzenia oddziałami oraz własnoręcznego sieczenia wrogów z końskiego wierzchu. Nie obyło się oczywiście bez elementów RPG – nasz bohater zyskiwał kolejne umiejętności czy ekwipunek oraz wypełniał powierzone mu zadania. Wiele satysfakcji sprawiało też gromadzenie armii, która nie tylko była coraz liczniejsza, ale i coraz lepsza, dzięki zdobywaniu kolejnych poziomów przez naszych podkomendnych.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
ebonita
Główny Grafik
ebonita


Nick w grze : ebonita
Liczba postów : 787
Dołączył : 03/10/2012

Ogniem i mieczem : Dzikie Pola Empty
PisanieTemat: Re: Ogniem i mieczem : Dzikie Pola   Ogniem i mieczem : Dzikie Pola I_icon_minipostNie Lip 28, 2013 1:44 am

Ja w to grałam kilka miesięcy bez przerwy (ale w oryginał, bo w OiM grałam 10 minut i wywliłam - jest trochę moim zdaniem na siłę zrobiony)
Gierka jest megawciągająca :)Jazda na koniku i chlastanie mieczem wrogów po plecach mrrrrr ^_^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Ogniem i mieczem : Dzikie Pola Empty
PisanieTemat: Re: Ogniem i mieczem : Dzikie Pola   Ogniem i mieczem : Dzikie Pola I_icon_minipostPon Lip 29, 2013 4:16 am

Mi najlepiej gra się husarią...to wbijanie tej...kopii ? XD ( żeby nie powiedzieć tyczki xD ) wrogom w plecy jest fantastyczne !
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Sponsored content





Ogniem i mieczem : Dzikie Pola Empty
PisanieTemat: Re: Ogniem i mieczem : Dzikie Pola   Ogniem i mieczem : Dzikie Pola I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ogniem i mieczem : Dzikie Pola
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dzikie konie
» Dzikie Konie
» Dzikie konie
» Dzikie Konie lekkie zmiany
» GRA - Dzikie Konie w Rogach obfitości (INT)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: