Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Do zamkniecia

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
ardnasak
Przyjaciel Zagrody
ardnasak


Nick w grze : ardnasak.
Liczba postów : 671
Dołączył : 22/01/2012

Do zamkniecia Empty
PisanieTemat: Do zamkniecia   Do zamkniecia I_icon_minipostCzw Sie 08, 2013 10:15 am

Witam!
Poszukuję osoby, która będzie zajmowała mi się kontem od 9 sierpnia (piątek), do 18 sierpnia ( niedziela). Chodzi o codzienne logowanie, wypełnianie promocji . Oraz najlepiej byłoby zajmowanie się końmi, ale to opcjonalne.
Ważne, aby codziennie był nabity staż i zajęty przynajmniej jeden koń.
Mogę zapłacić kuponami, equus, CRem.
Pilnie poszukuję osoby! Proszę o szybki kontakt tutaj, na PW Zagrody lub na PW na howrse.


Ostatnio zmieniony przez ardnasak dnia Sob Sie 10, 2013 2:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2197396
Gość
Gość
Anonymous



Do zamkniecia Empty
PisanieTemat: Re: Do zamkniecia   Do zamkniecia I_icon_minipostCzw Sie 08, 2013 10:32 am

Mogę zajmować się kontem przez ten okres czasu. Zajmowałabym się około 100 koni. Wypełniałabym promocje. Nie żądam wysokiego wynagrodzenia. Więcej szczegółów napisałam na Howrse.
Powrót do góry Go down
lue56
W skromnych progach Zagrody
lue56


Nick w grze : lue56
Liczba postów : 343
Dołączył : 02/08/2013

Do zamkniecia Empty
PisanieTemat: Re: Do zamkniecia   Do zamkniecia I_icon_minipostCzw Sie 08, 2013 11:02 am

ja moge się tym zająć oporządzam dziennie od 70-nawet 200 koni (wiec tak różnie bym ci oporządzała) wypełnie konie wędrowne moge pokrywać rogi jak będą pory które mi pasują mogę też trenować po troche konie na PD do 20% energi i 22 żeby im nabić umiejętności
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=763924
Bułana magia
W skromnych progach Zagrody
Bułana magia


Nick w grze : bułanamagia
Liczba postów : 353
Dołączył : 05/04/2013

Do zamkniecia Empty
PisanieTemat: Re: Do zamkniecia   Do zamkniecia I_icon_minipostCzw Sie 08, 2013 2:43 pm

Hętnie zajmę się twoimi końmi.Jednorazowo mogę zrobić do 300 koni.Mogę im nawet nabić um.Wypełnię Ci konie wędrowne.Czekam na priv.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3093547
Sponsored content





Do zamkniecia Empty
PisanieTemat: Re: Do zamkniecia   Do zamkniecia I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Do zamkniecia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Do zamknięcia
» Do zamknięcia
» Do Zamknięcia
» Do Zamknięcia
» Do zamknięcia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: