Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [FORUM] Uwaga, graficy! ;)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

[FORUM] Uwaga, graficy! ;) Empty
PisanieTemat: [FORUM] Uwaga, graficy! ;)   [FORUM] Uwaga, graficy! ;) I_icon_minipostCzw Sie 29, 2013 5:53 am

Hej, cześć i czołem Wink
Po paru rozmowach stwierdziliśmy, że ZM potrzebuje oficjalnego grafika - takiego, co pomoże z jakimiś ikonkami, typu tych na podróż, bannerami, elementami skórki itp. Dlatego własnie... Ogłaszamy coś a'la nabór Smile
Osoby chętne, które umieją robić grafiki mogą się zgłaszać do mnie na pw na Howrse (bo tam zaglądam też na telefonie, na ZM nie działa mi poczta XD) z kilkoma przykładami swoich grafik. Ja z takimi osóbkami pogadam i ustalimy, czy przyjmujemy, czy nie Wink
W ty m momencie nie ustalam ostatecznego terminu zgłoszeń - pewnie zamknę je, jak już znajdziemy parę osób, a z resztą - są jeszcze wakacje i urlopy, dajmy niektórym wrócić z wakacji Wink
Czekam na PW!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



[FORUM] Uwaga, graficy! ;) Empty
PisanieTemat: Re: [FORUM] Uwaga, graficy! ;)   [FORUM] Uwaga, graficy! ;) I_icon_minipostPią Sie 30, 2013 12:57 pm

Czy zostanie wybrany jeden grafik? Czy raczej kilku? Wiem, że powinien być jeden (no bo ten sam typ grafik, w końcu to jedno forum), ale pytam z czystej ciekawości, po prostu jeśli byłoby ich dwóch, byłoby mniej roboty. I mogłabym się zgłosić ;d
Powrót do góry Go down
Anke5
Już coś wie
Anke5


Nick w grze : Anke5
Liczba postów : 198
Dołączył : 04/03/2012

[FORUM] Uwaga, graficy! ;) Empty
PisanieTemat: Re: [FORUM] Uwaga, graficy! ;)   [FORUM] Uwaga, graficy! ;) I_icon_minipostPią Sie 30, 2013 2:11 pm

Ellis- Nie tyle mniej roboty co gdyby jeden nie mógł czegoś zrobić w danym terminie to drugi czy trzeci mógłby się tym zająć Very Happy  W sumie chętnie bym się zgłosiła, ale nie wiem jak to będzie w tym roku ze szkołą. Niby powtórka z gimnazjum, ale new school... Może być różnie i nie zawsze bym była w stanie coś zrobić  Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1221735
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

[FORUM] Uwaga, graficy! ;) Empty
PisanieTemat: Re: [FORUM] Uwaga, graficy! ;)   [FORUM] Uwaga, graficy! ;) I_icon_minipostSob Sie 31, 2013 12:11 am

Jesli bedzie wybranych dwoch, to i tak poszczegolne czesci skorki musi robicz jedna osoba, druga wtedy dostanie inne zajecie... ale raczej jeden grafik od skorek bedzie na zm.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





[FORUM] Uwaga, graficy! ;) Empty
PisanieTemat: Re: [FORUM] Uwaga, graficy! ;)   [FORUM] Uwaga, graficy! ;) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[FORUM] Uwaga, graficy! ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» FORUM - Aukcje na forum
» UWAGA!
» Uwaga uwaga !
» UWAGA
» uwaga konkursy !!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: