Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 UWAGA!

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



UWAGA! Empty
PisanieTemat: UWAGA!   UWAGA! I_icon_minipostNie Lut 23, 2014 3:12 am

Gra widzę się spodobała, jest duże zainteresowanie-super, cieszę się bardzo, ale proszę Was, są reguły i przestrzegajcie ich, oczywiście nie wszyscy je łamią. Zasada o którą mi chodzi to ta: na raz można mieć otwarte jedno zadanie. Niektórzy zapisują się do dwóch-to byłam w stanie przeboleć, Ale ludzie, wchodzę wczoraj i co widzę? Ktoś se postanowił olać zasady i zapisać się do wszystkich-a tak se być słag i yolo.
Od teraz każdy, ale to każdy kto zgłosi się na raz do więcej niż 1 zadania zostaje ZDYSKWALIFIKOWANY i tyle.
Dziękuje,
Dano.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



UWAGA! Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA!   UWAGA! I_icon_minipostNie Lut 23, 2014 4:27 am

Ja zgłosiłam się do ostatniego zadania, wykonałam je ale nie dostałam karty z pieczątką od wszystkich którzy mi zaliczyli ^^ Więc generalnie wygląda to tak jakbym zgłosiła się do kilku na raz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



UWAGA! Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA!   UWAGA! I_icon_minipostNie Lut 23, 2014 4:54 am

Sopo, nie chodzi o to że ktoś ma zaliczona zadania i się zgłasza do nastębnego bo to jest zezwolone, chodzi osytuacje że ktoś na raz piszę we wszystkich wątkach ze otwiera zadanie Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



UWAGA! Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA!   UWAGA! I_icon_minipostNie Lut 23, 2014 5:01 am

DanonekxD napisał:
Sopo, nie chodzi o to że ktoś ma zaliczona zadania i się zgłasza do nastębnego bo to jest zezwolone, chodzi osytuacje że ktoś na raz piszę we wszystkich wątkach ze otwiera zadanie Wink

Aaaaaa...
To chyba nie muszę się bać że nie dostaniesz moich makabrycznych straszolaurek.
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

UWAGA! Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA!   UWAGA! I_icon_minipostNie Lut 23, 2014 5:20 am

No, raz popełniłam ten błąd, bo byłam nieświadoma : Miałam wysłane już zadanie dla Danona i czekałam też na zaliczenie kreatiwa. Ale już wiem że nie można Mad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UWAGA! Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA!   UWAGA! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
UWAGA!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Uwaga uwaga !
» UWAGA
» GRA - Uwaga na oszustów
» Uwaga łajnobomba.
» Uwaga na włamania !!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów :: Archiwum konkursów działowych :: Urodziny Danonka!-
Skocz do: