Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - Uwaga na oszustów

Go down 
+45
kara250
koteczek043
Kikyo22
torontko
Cichutka09
koziorożec
CzekoBoom
KikiCatacumba
KikiCatacumba^^
Natusia:)
Barson1990
avrilka
Szarusia16
Calma
Casablanka
weila123
gabriela żołądź
mufff123@o2.pl
eloite
EveDallas
koniki0099
Aki
bazia00
we-runcia
hanka1998
Uśmieszek
Philipek
karolinkaj
xTikTakx
ZetkaEmka
Sweet Rabbit
Hoping.
Pati...xd
Asiaa.
asiiix
Sakura
bartek60
Lubelak
Malto
xkropkaxx
julcia0101
Nevarra
Guzik
Linea2010
LadyArvena
49 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostCzw Gru 15, 2011 3:35 pm

Ponieważ oszuści mnożą się jak grzyby po deszczu:
mini poradnik KLIK


Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Pią Lut 01, 2013 4:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostCzw Gru 15, 2011 11:59 pm

Co do dowodów - Dobrze też wrzucić na Pokazywarka.pl Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 1:11 am

Dziękujemy za ten poradnik! Smile
Na pewno się komuś przyda ^^.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 2:14 am

Dodałabym jeszcze, ze warto czasem pomyśleć troszkę przed wymianami. Nikt nikomu nie zaoferuje Nyksa i bóg wie jak cennych rzeczy z CR za przeciętnego konia "bo kolor ma taki śliczny".
Warto też np. raz na miesiąc zmieniać hasła - całkiem skutecznie potrafi to utrudnić życie oszustom. No i nie ustawiać hasła podobnego do nicku w grze, raczej możliwie je skomplikować - używając małych i dużych liter, cyfr, znaków specjalnych. Im trudniejsze hasło, tym większe prawdopodobieństwo że konto zostanie w naszym posiadaniu

Cytat :
Co zrobić, by zmniejszyć ryzyko złamania hasła metodą BruteForce?
- Nigdy i nikomu nie podawajcie hasła.
- Używajcie haseł wykorzystujących różnorodne znaki.
- Nie stosujcie słów jako haseł, a na pewno nie imion, nazw, zwłaszcza bliskich osób i rzeczy. Hasło kowalski zostanie złamane w 13 minut.
- Jeśli już chcecie stosować słowa, zastosujcie ich zbitkę. Niech będzie długa: jankowalski to 169 dni łamania.
- Nie używajcie haseł "łatwych do wpisania". qwerty to wg tej strony jedno z 500 najczęściej używanych haseł.
- Zamieńcie litery na wielkie w losowych miejscach, a niektóre na cyfry np. i na 1. Kowalski to już 2 dni łamania, ale K0waLsk1 to 10 dni łamania.
- Dodajcie do tak zmienionego hasła jakiś nie kojarzący się z nim ciąg cyfr. Złamanie 4576K0walsk1 to 408 tysięcy lat zgadywania hasła przy pomocy zwykłego komputera.
- Użyjcie abstrakcyjnego ciągu znaków - żeby łatwiej go było zapamiętać, niech to będą pierwsze litery ze zdania: Nazywam się Jerzy Kowalski, mam 36 lat i 2 psy. Hasło to: NsJK,m36li2p - czas złamania metodą Brute Force to 4 miliony lat.
klik
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
julcia0101
W skromnych progach Zagrody
julcia0101


Nick w grze : julcia0101
Liczba postów : 478
Dołączył : 23/10/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Gru 17, 2011 4:28 am

Nie dajcie się nabrać oszustom! Zwłaszcza na takie oferty:
GRA - Uwaga na oszustów Szpilka.th
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=105227
xkropkaxx
Już coś wie
xkropkaxx


Liczba postów : 128
Dołączył : 14/12/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Gru 17, 2011 4:46 am

julcia - też dostałam taką wiadomość od innej osoby ,że za wspólne konto kupi mi tam 30 kuponów i za miesiąc 10 ... Porażka -,-
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Gru 17, 2011 4:54 am

Ja to normalnie no nie wiem,co bym zrobiła takiemu ,,czemuś"
Bym spaliła,pocięła na kawałki,wrzuciła do wody,i zakopała w ziemi![chwileczkę,muszę policzyć do dziesięciu...uff...opanowanie...już lepiej]
Np.
GRA - Uwaga na oszustów Sp8xsz
Brak słów.. GRA - Uwaga na oszustów 1003141885
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostNie Gru 18, 2011 12:36 pm

Pysia2762Pysia2762 napisał:
Ja to normalnie no nie wiem,co bym zrobiła takiemu ,,czemuś"
Bym spaliła,pocięła na kawałki,wrzuciła do wody,i zakopała w ziemi![chwileczkę,muszę policzyć do dziesięciu...uff...opanowanie...już lepiej]
Np.
GRA - Uwaga na oszustów Sp8xsz
Brak słów.. GRA - Uwaga na oszustów 1003141885

Do kompletu - inteligentna zagrywka gracza o nicku missnastka29
GRA - Uwaga na oszustów 35ltgdi

Zgłoszone na Czarną Listę, dodane, lecz, jeśli mogę się wypowiedzieć... aktualna Czarna Lista jest szybsza i wygodniejsza w edytowaniu, to racja, ale poprzednia wersja sprawdzała się lepiej jako miejsce pełne ostrzeżeń - aktualnie, by zorientować się, co w trawie piszczy, trzeba w sumie przeglądać wszystkie opinie o graczach, nie ma możliwości wyłapania najnowszych zgłoszeń. A szkoda Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostCzw Gru 22, 2011 12:29 pm

Za kradzież z włamaniem w internecie kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Policja apeluje również o ostrożność przy korzystaniu z internetu. Szczególnie przy zawieraniu transakcji kupna i sprzedaży, a także korzystaniu z aplikacji i gier komputerowych. Przypomina także, aby korzystać tylko ze znanych i sprawdzonych portali internetowych.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
bartek60
Nowy
bartek60


Liczba postów : 3
Dołączył : 22/12/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostCzw Gru 22, 2011 2:40 pm

Shocked ale to straszne będę uważał.
Dzięki za rady GRA - Uwaga na oszustów 1988476332
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostPią Gru 23, 2011 3:17 am

Apropos metody BrutalForce, ja używam haseł złożonych wyłącznie ze zbitków słów, które nie mają żadnego powiązania ze sobą, co może na pierwszy rzut oka wyglądać brzmieć absurdalnie, ale działa i to jest najważniejsze. Sposoby szyfrowania tzw. bezpiecznym hasłem:

-litery i cyfry przeplatane ze sobą, nie tworzące żadnego konkretnego słowa np. gkl6j9nd432h.
-słowa, w których zamiast niektórych liter, stosuje się cyfry lub znaki klawiaturowe, np. m0h3r0wyb3r37.
-kilka pierwszych liter kilku słów złącznych ze sobą, np. mohberlekomnapy (nie pytajcie, co to znaczy Laughing )
-kilka słów złączonych ze sobą, np. zawzielamsieidalamrade.

Nevarra, wiem że o tym wspomniałaś, ale ja też o tym wspomnę. Czasem trzeba takie rzeczy tłuc do upadłego, przekonałam się o tym na oficjalnym forum Howrse, na którym można pisać w nieskończoność o zabezpieczeniu swojego konta, a i tak dzieciaki będą płakały, że ktoś włamał im się na konto Wink.

Te hasła są naprawdę trudne do złamania, o ile w ogóle możliwe do rozszyfrowania. Metodą BF pewnie dałoby się je złamać, ale na to potrzeba dużo czasu. Na 100% nie da się ich rozszyfrować np. metodą słownikową, która wykorzystuje bazę iluś tam tysięcy słów, która dopasowuje algorytm hasła do jednego ze słów w swojej bazie. Przede wszystkim jednak uważajcie na to, aby nie złapać jakiegoś świństewka, które zacznie buszować Wam po systemie, bo wtedy nie pomoże nawet metoda bezpiecznego hasła, gdy w momencie wklepywania w okno logowania będzie rejestrowane (dosłownie każde kliknięcie klawiszy) przez szpiega i Wasze hasło trafi do autora złośliwego oprogramowania (w tym wypadku keylogera).

Zdaję sobie sprawę z tego, że te hasła są trudne do zapamiętania, zwłaszcza jeżeli takich haseł używa się kilkudziesięciu czy kilkuset, dlatego można zapisać sobie hasło, ale trzeba zrobić to w taki sposób, aby nikt nie miał do niego fizycznego dostępu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostPią Gru 23, 2011 7:36 am

Popieram wszelkie apele o używanie jak najbardziej skomplikowanych haseł. Niemniej niezbędna jest też metoda ograniczonego zaufania i zwykła ludzka ostrożność. Na nic zda się najbardziej skomplikowana enigma, kiedy gracz, skuszony zarobkiem, poda hasło osobie obiecującej jakikolwiek zysk. Dziwię się, że ktoś w ogóle się na to łapie. Później, jak wspomniała Sakura, forum jest pełne płaczu, że "włamano mi się, a przecież ja co miesiąc zmieniam hasło!". Pogratulować zacięcia, ale pożałować naiwności. Przecież na poczcie howrse jest jak wół napisane, by nie ułatwiać komukolwiek dostępu do konta. Ale niektórzy chyba nawet nie czytają tych ostrzeżeń.

Co ciekawe, zarówno prywatnie jak i służbowo, posługuję się dwoma czy trzema hasłami - i to hasłami dziecinnie prostymi (dla kogoś, kto mnie zna w realu). Dziwne, że przy niemal rocznym stażu w howrse nie miałam ani jednego włamania... ostrożność robi swoje, a wszelkie podchody dławię w zarodku. Zgłoszenie i po sprawie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostPią Gru 23, 2011 7:56 am

Ja, muszę się przyznać, mam hasło mojej przyjaciółki. Ona ma też moje. Czasem wchodzimy na konta żeby sprawdzić pocztę jak np. inna osoba nie ma neta. Czy zrobienie czegoś czego nie można zrobić na współdzieleniu (zdjąć konia ze sprzedaży, wystawić z braku kasy). No ale mamy do siebie pełne zaufanie, takie sytuacje nie zdarzają się też często. Mamy też oczywiście kontakt w realu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
asiiix
Przyjaciel Zagrody
asiiix


Liczba postów : 500
Dołączył : 21/12/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostPią Gru 23, 2011 8:20 am

ja też dostaję wiadomości typu ,,hej dam Ci 30 kuponów jak będę mogła mieć z Tobą konta'' ale ignoruję takie wiadomości, nawet nie chce mi się na nie odpisywać, bo szkoda czasu Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=113015
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostPią Gru 23, 2011 1:44 pm

Jedyną osobą, która ma dostęp do mojego konta (tylko przez współdzielenie) i vice versa, jest kolega, którego poznałam właśnie w tej grze, a do którego, o dziwo, mam pełne zaufanie, gdyż kilkukrotnie udowodnił, że nie chce w żaden sposób działać na moją szkodę. Odwzajemniam mu to swoją pomocą. Hasła raczej nie zmieniam, ale też nikomu go nie podaję, nie wchodzę do gry z niewiadomych komputerów, na których może być wszystko (!), a hasło mam na tyle skomplikowane, że tylko hacker-profesjonalista jest w stanie je rozszyfrować (żadnemu hackerowi-samozwańcowi, jak ja ich nazywam, chałupnikowi raczej to nie wyjdzie). Jak dotąd nie miałam włamania i nie boje się tego. Głupkowatych propozycji podawania hasła do konta czy dzielenia się z kimś moim kontem nie miałam. Jeżeli jednak takowe pojawią się, będę bezlitosna wobec takiego naciągacza...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 4:02 am

Hmm ..w moim byciu na hwr na różnych serverach dostałam przynajmniej 1 wiadomość(!)o udostępnienia hasła .Byłam na 4 serverach czy nie tylko to plaga na polskim serverze ...

P.S Jaka to liczba 360 septemvigintillion years ?? xd
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 4:19 am

Poradnik się przyda. Wink

Ja też dostałam wiadomość o tym, że za wspólne konto kupi mi tam 30 kuponów i za miesiąc 10.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostPią Sty 06, 2012 3:53 pm

JA zostałam oszukana przez: kubachojnacki018 i zosia + wojtek

zosia + wojtek - miał mi dać Zestaw Harmonii w zamian za konia z KF, ZJ i jeszcze wieloma innymi rzeczami. Nalegał żebym wystawiła 1-sza. Powiedziałam, że ok ale jak mnie oszuka- pożałuje i go zgłoszę. No i wystawiłam klaczkę za 15 tyś. On ją wziął, bloknął mnie i dał Lirę Apolla. Wzięłam ją szybko i go zgłosiłam, a pomoc napisała, że zbanują go. No ale w końcu nie wiem czy został zbanowany ale na pewno odjęto mu karmę. On mi napisał jeszcze 'Warta tego była', zmienił jej imię i ją sprzedał ! No ale konia nie mam i Zestawu też nie :/
I napisałam do tamtej dziewczyny, że to kradziony koń, a ona, że ten gracz też ją oszukał !

kubachojnacki018- powiedział, że wytrenuje mi konia na Maxa. Dałam mu go za 500 i po 10 dniach miał mi go dac za 1000 żeby miał zysk. 3 dni później postanowiłam zobaczyć 'postępy' i co widzę? Mój kochany konik do hodowli został wykastrowany !!! W ogóle nic go nie uczył tylko bawił się z nim (pewnie wykonywał zad. :/) ! JAk mu napisałam, że ma oddawać konia i dać coś za to, że mi go wykastrował to napisał 'Myślisz, że tylko ty dałaś mi konia? Myslisz, że mam czas na twojego głupiego konia? Twój koń to dno... I nic ci nie dam' Sad( I w końcu konia nie mam Sad( Zgłosiłąm go ale nie wiem co z tego będzie.

Pomoc oczywiście powiedziała, że nie odzyskam konia ani nie będę miała Zestawu. -,-
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 3:10 am

Paula, to drugie zwaliło mnie. Głupiego konia? Ciekawe, czy miał aż tyle koni by musieć go wykastrować - i w ogóle ogierem można kryć, dobrze zarobić. Współczuję ;(
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 6:41 am

No dokładnie. On był do hodowli Cobów i miałam nim pokryć 3 moje klacze, a on go wykastrował i mi go nie oddał nawet. ://
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 7:08 am

Ja z kolei muszę teraz na siłę wyciągać konie z mojej kilkuosobowej hodowli od byłej współpracowniczki, która wzięła klacz, wypożyczoną przeze mnie i pozostałe konie, które wyhodowała na poczet naszego wspólnego przedsięwzięcia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 11:56 am

Sakura0001 napisał:
Ja z kolei muszę teraz na siłę wyciągać konie z mojej kilkuosobowej hodowli od byłej współpracowniczki, która wzięła klacz, wypożyczoną przeze mnie i pozostałe konie, które wyhodowała na poczet naszego wspólnego przedsięwzięcia.


Do takich sytuacji po prostu brak słów.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 12:10 pm

Asiaa. napisał:
Sakura0001 napisał:
Ja z kolei muszę teraz na siłę wyciągać konie z mojej kilkuosobowej hodowli od byłej współpracowniczki, która wzięła klacz, wypożyczoną przeze mnie i pozostałe konie, które wyhodowała na poczet naszego wspólnego przedsięwzięcia.


Do takich sytuacji po prostu brak słów.

Większość koni zostało zwrócone hodowli, jednak nie obyło się bez nieprzyjemności i wręcz restrykcyjnych środków z mojej strony, jak groźba zgłoszenia do Administracji i na czarną listę. Został tylko jeden koń do odebrania, ale niesmak pozostaje. Jeżeli dziewczyna, od której teraz próbuję odzyskać konie, nie chciała przystać na regulamin hodowli, jaki został ustanowiony na jej potrzeby, mogła od razu napisać, a nie kręcić wały i na sam koniec robić problemy i przywłaszczać sobie cudzą własność.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 12:42 pm

Sakura0001 napisał:
Asiaa. napisał:
Sakura0001 napisał:
Ja z kolei muszę teraz na siłę wyciągać konie z mojej kilkuosobowej hodowli od byłej współpracowniczki, która wzięła klacz, wypożyczoną przeze mnie i pozostałe konie, które wyhodowała na poczet naszego wspólnego przedsięwzięcia.


Do takich sytuacji po prostu brak słów.

Większość koni zostało zwrócone hodowli, jednak nie obyło się bez nieprzyjemności i wręcz restrykcyjnych środków z mojej strony, jak groźba zgłoszenia do Administracji i na czarną listę. Został tylko jeden koń do odebrania, ale niesmak pozostaje. Jeżeli dziewczyna, od której teraz próbuję odzyskać konie, nie chciała przystać na regulamin hodowli, jaki został ustanowiony na jej potrzeby, mogła od razu napisać, a nie kręcić wały i na sam koniec robić problemy i przywłaszczać sobie cudzą własność.

Dlatego wolałabym prowadzić sama hodowle,jakbym miała zamiar Wink Dzisiaj znowu była wiadomość o tym ,że MUSZE podać hasło ,bo inaczej zhakuje mi konto.Jak umie hakować to po co mu moje hasło ? Laughing
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 1:20 pm

A co byście powiedzieli jakby gracze, którzy mają karmę na minusie (powiedzmy -5 i więcej w dół) mieli usuwane konta? W końcu nieuczciwym bądź chamskim zachowaniem sobie na to "zapracowali" więc w jakiś sposób należy to "wynagrodzić". A tak? Minus 1 punkt i dalej sobie gra. I dalej wyzywa innych, oszukuje, kradnie konta, konie, rzeczy z CR. Ogólnie wychodzi że bycie miłym nieszczególnie się opłaca.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 1:24 pm

Nevi - super pomysł, tylko jedno ale - Karma jest usuwana też jak źrebak sie nie urodzi...
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 1:53 pm

Ale nie aż tyle... Teraz w grze możesz spotkać osoby, które mają minus naście karmy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 1:54 pm

No, bo dużo odejmuje plagiatowanie na Przestrzeni. Minus 10, jeżeli się coś nie zmieniło od kiedy patrzyłam.
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 2:35 pm

Nevarra napisał:
A co byście powiedzieli jakby gracze, którzy mają karmę na minusie (powiedzmy -5 i więcej w dół) mieli usuwane konta? W końcu nieuczciwym bądź chamskim zachowaniem sobie na to "zapracowali" więc w jakiś sposób należy to "wynagrodzić". A tak? Minus 1 punkt i dalej sobie gra. I dalej wyzywa innych, oszukuje, kradnie konta, konie, rzeczy z CR. Ogólnie wychodzi że bycie miłym nieszczególnie się opłaca.

Ejj sorki cie ale ja mam -1 xd Ale nie dlatego, że coś oszukiwałam o nie nie jestem taka :/ Odjęli mi za ogłoszenie, że robię prezki xdd
A co do osób- oszustów to brak słów ://
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 2:39 pm

Usuwanie kont by było bez sensu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GRA - Uwaga na oszustów Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Uwaga na oszustów   GRA - Uwaga na oszustów I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - Uwaga na oszustów
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» UWAGA!
» Uwaga uwaga !
» UWAGA
» Uwaga na włamania !!
» UWAGA DO SPONSORÓW

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: