Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 2 konta na Howrse.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sasza1496
Nowy
Sasza1496


Liczba postów : 4
Dołączył : 23/08/2011

2 konta na Howrse. Empty
PisanieTemat: 2 konta na Howrse.   2 konta na Howrse. I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 2:33 pm

Witam!
Chciałam spytać, czy mogę posiadać 2 konta na Howrse w celu eksperymentu. Na jednym chcę hodować araby, a na drugim andaluzy. Obie rasy chcę krzyżować między sobą i z innymi, tj. fryzami, kłusakami i achał-tekinami. Czy to jest możliwe? Bo już jedna osoba posądziła mnie o multikonto...
Jeśli nie, skasuję jedno konto, ale na prawdę, wolę się upewnić. Wink
Powrót do góry Go down
Allyson
Nowy
avatar


Liczba postów : 22
Dołączył : 23/08/2011

2 konta na Howrse. Empty
PisanieTemat: Re: 2 konta na Howrse.   2 konta na Howrse. I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 2:46 pm

nie można mieć multi na howrse, a 2 konta to przecież właśnie multi, więc radzę Ci szybko usunąć.
Powrót do góry Go down
Sasza1496
Nowy
Sasza1496


Liczba postów : 4
Dołączył : 23/08/2011

2 konta na Howrse. Empty
PisanieTemat: Re: 2 konta na Howrse.   2 konta na Howrse. I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 3:01 pm

Szkoda... No, ale cóż, w takim razie usunę. :<
Powrót do góry Go down
Allyson
Nowy
avatar


Liczba postów : 22
Dołączył : 23/08/2011

2 konta na Howrse. Empty
PisanieTemat: Re: 2 konta na Howrse.   2 konta na Howrse. I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 3:11 pm

wiesz, masz bonusy za polecenie, możesz dawać gratulację i niektóre przedmioty, na przykład z CR, co jest dla twórców gry niekorzystne.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

2 konta na Howrse. Empty
PisanieTemat: Re: 2 konta na Howrse.   2 konta na Howrse. I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 1:25 am

Cytat :
Chciałam spytać, czy mogę posiadać 2 konta na Howrse w celu eksperymentu. Na jednym chcę hodować araby, a na drugim andaluzy. Obie rasy chcę krzyżować między sobą i z innymi, tj. fryzami, kłusakami i achał-tekinami. Czy to jest możliwe? Bo już jedna osoba posądziła mnie o multikonto...
I tu już masz współpracę pomiędzy kontami. I takie coś za nic nie przejdzie. Zresztą nawet w czasie promocji możesz czerpać korzyści z obu kont (np. wysyłać na jedno rzeczy z CR) - a to chyba "trochę" nie fair wobec innych graczy, nie? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sasza1496
Nowy
Sasza1496


Liczba postów : 4
Dołączył : 23/08/2011

2 konta na Howrse. Empty
PisanieTemat: Re: 2 konta na Howrse.   2 konta na Howrse. I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 8:28 am

Trochę tak, hihi. Ale już usunęłam jedno z kont. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





2 konta na Howrse. Empty
PisanieTemat: Re: 2 konta na Howrse.   2 konta na Howrse. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
2 konta na Howrse.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Współdzielenie konta
» Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?
» Oddam konta :)
» Włamania na konta
» Skradzione konta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: