Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
finka123
Nowy
finka123


Liczba postów : 25
Dołączył : 23/02/2012

Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl? Empty
PisanieTemat: Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?   Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl? I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 3:00 pm

Znalazłam dwie piękne maści na howrse.com (nie wycofane), jednak w polskiej wersji nie mogę takich znaleźć (szukałam na CR). Czy da się je jakoś przenieść na .pl, np. "grzebiąc" w linkach? Laughing

Daję linki do koni, bo nie wiem czy jak dam do ZJ to będzie działało;
1. klik
2. klik
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?   Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl? I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 3:07 pm

Maści u nas nie ma, bo to są te zanim wprowadzono Ogólnoświatową przestrzeń Twórczą.


Mają malutkie numerki, przy "jabłku". Ale niech ktoś sprawdzi tak na wszelki..ja już nie mam konta na int, więc nie mogę sprawdzić numerków.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?   Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl? I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 2:23 am

Nie, to są maści sprzed zmian, dostępne tylko dla serwera na którym je wprowadzono. Musiałby autor jeszcze raz kupić CP i jeszcze raz je wcisnąć (choć pewnie by nie przyjęli za duplikat)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?   Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przestrzeń Twórcza
» Pytanie techniczne - jeśli nie tutaj, proszę usunąć/przenieść wątek, gdzie powinien się znaleźć.
» Kupię maści do trofeów!
» Proźba o stworzenie maści
» Wybór maści

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: