Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Sasza1496
Nowy
Sasza1496


Liczba postów : 4
Dołączył : 23/08/2011

Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 3:11 pm

hej, wiem, że to mój drugi post z kolei, ale zainteresowało mnie bardzo, to co się dzieje z ośrodkami.

Mianowicie: zauważyłam, że ogromna ilość OJ nie posiada marchewek, pryszniców, mieszanek. O co chodzi?!
Powrót do góry Go down
Allyson
Nowy
avatar


Liczba postów : 22
Dołączył : 23/08/2011

Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 3:13 pm

pewnie pora roku. miały marchewki, mieszanki, ale się skończyły, a była zima, więc nie wszystko rośnie.
Powrót do góry Go down
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 1:23 am

Allyson ma rację. Jednak nie wszystkie Ośrodki dbają o marchewki lub mieszanki. Ja osobiście skupiam się na grze, a na ośrodku nieco mniej Very Happy.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 3:46 am

A ja skupiam się i na tym i na tamtym i dbam o to, aby zawsze były marchewki. Mieszanki już niekoniecznie, bo za dużo dzióbdziania przy tym, ale jak będzie mi się chciało, pobawię się w hodowanie składników do nich. Na razie wzięłam się za uprawę rzep, żeby ośrodek mógł szybko i dobrze zarobić. Powiększam boksy, także każdy pieniądz się przydaje. Jest lato, więc obsadziłam nasionami rzepy tyle pól, ile mogłam Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 3:52 am

Kasa, misiu, kasa. Wszystko kosztuje. A wielu osobom albo brakuje funduszy na nasiona (a często i nie mają ochoty sadzić wszystkiego po kolei), prysznice czy lepsze boksy, albo po prostu "mają" OJ.. I nie dbają ani o żyzność, ani o zakwaterowane konie. A cenę mają ustawioną na maksa
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 4:31 am

Ja też systematycznie rujnuję się na większe boksy, bo chcę utrzymać poziom ośrodka Very Happy. Ale szybko nadrabiam, robiąc nawozy, siejąc i sprzedając rzepę Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 10:12 am

Ja też w OJ mam zawsze marchewki i co jakiś cza skupuję boksy, jednak zarządzanie OJ jakoś mi nie wychodzi Sad.
Powrót do góry Go down
Allyson
Nowy
avatar


Liczba postów : 22
Dołączył : 23/08/2011

Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 2:53 pm

ja w sumie zaczęłam od hodowania rzep i marchewek. Rzepy posprzedawałam, jeszcze tam przenicę, teraz mam 4 łąki obsiane jabłkiem, a w szklarni rzepy chyba. Stwierdziłam, że najpierw trzeba zarobić. Potem nigdzie nie było marchewek, stwierdziłam, że swój boks zarezerwuję dla swojego konia, kupiłam boks i nic nie zdąrzyłam zrobić, bo się na niego rzucili. To samo z drugim. Teraz podniosłam poziom i czekam, aż skończą zakwaterowanie, bo denerwuje mnie ciągły brak marchewek...
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 2:58 pm

Allyson napisał:
Potem nigdzie nie było marchewek, stwierdziłam, że swój boks zarezerwuję dla swojego konia, kupiłam boks i nic nie zdąrzyłam zrobić, bo się na niego rzucili. To samo z drugim.

Też miałam z tym problem. Kupowałam boksy, które chciałam zarezerwować dla swoich koni, ale nim zdążyłam wpisać rezerwację dla siebie, okazywało się, że boks jest już zajęty. Wkurzona tą sytuacją podniosłam poziom do 900 i dopiero wtedy mogłam spokojnie dać rezerwację. Po wszystkim wróciłam do poprzedniego poziomu um.

Zauważyłam też, że w przypadku wielu ośrodków, które są na liście, nie ma pokazanych marchewek, a mimo to, one tam są... Tak czy siak, trzeba zajrzeć na stronę ośrodka, żeby się dowiedzieć, czy te marchewki tam są czy też nie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Allyson
Nowy
avatar


Liczba postów : 22
Dołączył : 23/08/2011

Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 3:12 pm

I tak wielkim i miłym zaskoczeniem było dla mnie, jak powróciłam po długiej nieobecności na howrse i zobaczyłam, że jak szukasz ośrodka, to Ci się pojawiają marchewki. W sumie to dobrze. U mnie nikt nie pracuję, bo ja chciałam przetrwać tylko trudny okres z marchewkami i boks dla siebie, a tu ktoś przedłuża pobyt...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!   Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ośrodki jeździeckie
» ośrodki jeździeckie :)
» Kolonie Jeździeckie
» Jakie znasz obozy jeździeckie na wakacje 2012?
» Wakacje - obozy jeździeckie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: