Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 ośrodki jeździeckie :)

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
mevosa
Raczkujący
mevosa


Liczba postów : 69
Dołączył : 18/04/2011

ośrodki jeździeckie :) Empty
PisanieTemat: ośrodki jeździeckie :)   ośrodki jeździeckie :) I_icon_minipostPią Kwi 29, 2011 4:51 am

Witajcie, może znacie jakieś ciekawe ośrodki w realnym świecie, gdzie warto zawitać? Smile Studiuje w Rzeszowie i od jakiegoś czasu bardzo, ale to bardzo chciałabym nauczyć się jeździć konno Very Happy Znacie może ciekawe miejsca w okolicy, które mi to umożliwią? Smile Gdzie jest lepiej, gdzie gorzej? Zastanawiam się nad Zabajką, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł bo różne opinie słyszałam na temat tego miejsca...



hmmm... tak teraz zobaczyłam że chyba się z tematem pomyliłam bo dałam nie tam gdzie trzeba Embarassed
wybaczcie ale nie wiem jak to gdzieś przenieść Question Smile
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

ośrodki jeździeckie :) Empty
PisanieTemat: Re: ośrodki jeździeckie :)   ośrodki jeździeckie :) I_icon_minipostNie Maj 01, 2011 2:13 am

Ja niestety pomóc nie potrafię w temacie ośrodki jeździeckie :) 3605817172

Jeśli powiesz gdzie chcesz post przenieść to zrobię to.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Koniarka666
Nowy
Koniarka666


Nick w grze : Koniarka666
Liczba postów : 38
Dołączył : 30/04/2011

ośrodki jeździeckie :) Empty
PisanieTemat: ....   ośrodki jeździeckie :) I_icon_minipostNie Maj 01, 2011 3:18 am

SKJ Poland czyli Poland Park Wink cheers
Powrót do góry Go down
mevosa
Raczkujący
mevosa


Liczba postów : 69
Dołączył : 18/04/2011

ośrodki jeździeckie :) Empty
PisanieTemat: Re: ośrodki jeździeckie :)   ośrodki jeździeckie :) I_icon_minipostSro Maj 04, 2011 12:08 pm

Chyba do innych pogawędek tak mi się zdaje:)

SKJ Poland Park to fajny ośrodek jednak do Warszawy to mam trochę daleko:D
Powrót do góry Go down
mevosa
Raczkujący
mevosa


Liczba postów : 69
Dołączył : 18/04/2011

ośrodki jeździeckie :) Empty
PisanieTemat: Re: ośrodki jeździeckie :)   ośrodki jeździeckie :) I_icon_minipostNie Maj 22, 2011 3:20 am

Zdecydowałam się na ośrodek Albin:)
podoba mi się tam i jest sympatycznie:) Po pierwszej lekcji nie było aż tak źle jak mi mówiono:D Zakwasów nie miałam, a tylko jak zeszłam z konia to miałam nogi jak z waty i dziwnie mi się szło na autobus. Muszę Wam powiedzieć, że wszystko szło dobrze dopóki nie trzeba było zsiąść z konia. Jakoś ta noga nie chciała pójść te dwa centymetry wyżej i ominąć siodła, tylko cały czas się na nim zatrzymywała Neutral ale za trzecim razem się udało Very Happy Teraz będę się uczyć regularnie i mam nadzieję, że opanuję również i tą niesforną nóżkę sunny
Powrót do góry Go down
Dżaga
Nowy
Dżaga


Liczba postów : 30
Dołączył : 21/05/2011

ośrodki jeździeckie :) Empty
PisanieTemat: ośrodki   ośrodki jeździeckie :) I_icon_minipostPon Maj 23, 2011 12:33 pm

Ja jeżdżę na Makowską Górę na stadninę (nie mają nazwy), ale codziennie jeżdżę do mojego konia Angusa (no taki pół mój xD) I jeszcze jest fajne KS Bór Toporzysko ośrodki jeździeckie :) 3839493590
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

ośrodki jeździeckie :) Empty
PisanieTemat: Re: ośrodki jeździeckie :)   ośrodki jeździeckie :) I_icon_minipostPon Maj 23, 2011 1:43 pm

Co do ośrodków niestety nie mogę ci pomóc bo mieszkam kompletnie gdzie indziej ale mogę podpowiedzieć kilka ćwiczeń które ci pomogą opanować pewne rzeczy.
Powrót do góry Go down
mevosa
Raczkujący
mevosa


Liczba postów : 69
Dołączył : 18/04/2011

ośrodki jeździeckie :) Empty
PisanieTemat: Re: ośrodki jeździeckie :)   ośrodki jeździeckie :) I_icon_minipostPon Cze 06, 2011 3:28 am

Chętnie skorzystam z kilka rad:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ośrodki jeździeckie :) Empty
PisanieTemat: Re: ośrodki jeździeckie :)   ośrodki jeździeckie :) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
ośrodki jeździeckie :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ośrodki jeździeckie
» Ośrodki Jeździeckie - co się dzieje?!
» Kolonie Jeździeckie
» Forum Jeździeckie [PL]
» Wakacje - obozy jeździeckie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: