Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Sleipnir w Rogach Obfitości! PL

Go down 
+9
anteek
shunra
Lierre.
avrilka
Darusia125
Barson1990
agula125
Szron
kim*
13 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostPią Wrz 27, 2013 9:36 am

Sleipnir w Rogach Obfitości! - 27 września 2013
Do 30.09.2013, 09:00, możesz spróbować zdobyć boskiego w Rogach Obfitości! To Sleipnir !
Do 30.09.2013, 09:00, Sleipnir kryje się w Rogach Obfitości. Może szczęście uśmiechnie się do Ciebie?

Sleipnir jest mitycznym koniem Odyna. Posiada 8 nóg, zamiast 4, co daje mu niesamowite możliwości. Sleipnir jest koniem boskim i nieśmiertelnym, może posiadać różne kolory umaszczenia. Te konie nie mogą się rozmnażać i nie są uwzględniane w rankingach, ale z drugiej strony można je sprzedawać.

Z wyrazami szacunku! 
Zespół Howrse

Spróbuj szczęścia!
Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Sleipnir-0
------------------------------
ja zawiodłam się...5 kuponów poszło i z tych lepszych to tylko ZH, ZB i jakieś bonusy do GP. A Wy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostPią Wrz 27, 2013 9:39 am

Ja nawet nie próbowałam otwierać żadnych RO.Wink To marnotrawstwo, już lepiej na promocje zachować żeby dodatkowe punkty zdobyć do nich, bo te przynajmniej są pełne.
Powrót do góry Go down
kim*
Jedną nogą w ZM
kim*


Nick w grze : kim*
Liczba postów : 557
Dołączył : 18/06/2013

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostPią Wrz 27, 2013 9:49 am

1 RO i więcej nie otwieram. 

Miałam w nim palcat, WoW!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2980847
Gość
Gość
Anonymous



Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostPią Wrz 27, 2013 9:55 am

Hmm... 10 RO, ani śladu Slejpka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostPią Wrz 27, 2013 10:10 am

Nie wydam na niego ani jednego RO / Kuponu
Zresztą i tak nie mam Razz
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostPią Wrz 27, 2013 11:16 am

Tak jak wyżej.
Ja akurat mam, ale nie wydam. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
agula125
Nowy
agula125


Nick w grze : agula125(PL, INT)
Liczba postów : 13
Dołączył : 08/12/2012

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostPią Wrz 27, 2013 11:33 am

Ja wydałam 1 kupon.
Na początku wielkie happy, bo coś tam mi pisze na dole.
Dopiero po 5 sekundach zrozumiałam, że dodało mi punkty do maszyny.
*foch forever*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1464839
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostSob Wrz 28, 2013 6:59 am

Procent ustawiony na szansę wygrania Sleipnira jest tak niski, że po prostu trzeba mieć farta stulecia, żeby go trafić. 20 RO otwartych, Slepka ni ma. Dalej nie walczę, bo to tylko marnotrawstwo kuponów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
Darusia125
Już coś wie
Darusia125


Nick w grze : Darusia125
Liczba postów : 190
Dołączył : 12/03/2013

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostSob Wrz 28, 2013 7:25 am

I tak jest nieźle że jest szansa na tego konia. Jeśli ktos i tak otwiera rogi dla promocji to przy okazji ma szanse upiec dwie pieczenie... pomimo że szanse są nikłe to wciąż są Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2228515
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostSob Wrz 28, 2013 11:15 am

Paszczur, szkoda kasy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Gość
Gość
Anonymous



Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostSob Wrz 28, 2013 12:04 pm

13 RO i zero śladu Slejpka, normalne, z moim szczęściem...
Powrót do góry Go down
Lierre.
Już coś wie
Lierre.


Nick w grze : Lierre.
Liczba postów : 141
Dołączył : 29/10/2012

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 7:33 am

widziałam jak graczka na forum wydarzeń pisała że otworzyła 120 RO i nie znalazła boskiego. Ja po kilku też się poddałam. Naciągacze ;/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 7:56 am

Ja wole oszczędzać kupony na lepsze boskie. Dlatego nie próbowałam i nie mam zamiaru próbować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 9:03 am

Ja równo otworzyłam około 15 i nie wygrała Slepcia, ale mam OM i ZH, a to coś Very Happy
Powrót do góry Go down
shunra
Raczkujący
shunra


Nick w grze : shunra
Liczba postów : 59
Dołączył : 12/08/2012

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 10:38 am

Tego konia chyba jednak się nie da wygrać w rogach, coś im się zepsuło i nie myślą tego naprawić. W katalogach ostatnie Slejpniry to są polomino te których w rogach nie da się wygrać czyli wniosek taki że albo nas oszukali albo coś jest nie tak bo wychodzi że z serwera polskiego NIKT nie wygrał w tej promocji boskiego.

O bardzo przepraszam nie to wpisałam w katalogi, kilka osób wygrało boskiego Sleipnira, więc mamy dwa boskie Sleipnira i Slejpnira
Powrót do góry Go down
kim*
Jedną nogą w ZM
kim*


Nick w grze : kim*
Liczba postów : 557
Dołączył : 18/06/2013

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 10:52 am

shunra, obserwowałam nasze forum i fakt, NIKT nie wygrał bezużytecznego qnia, a na int., widziałam tylko 1 osobę która się pochwaliła...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2980847
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 11:44 am

Ja naliczyłem 57 wygranych Sleipnirów Razz
Powrót do góry Go down
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 11:51 am

anteek napisał:
Ja naliczyłem 57 wygranych Sleipnirów Razz
Ja się pytam, jakim cudem Ci ludzie mają takie szczęście? :p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 11:54 am

Labamba napisał:
anteek napisał:
Ja naliczyłem 57 wygranych Sleipnirów Razz
Ja się pytam, jakim cudem Ci ludzie mają takie szczęście? :p
Zaraz tam szczęście, ze 70% z nich otwierało hurtowo ro. ;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Gość
Gość
Anonymous



Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 12:38 pm

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/proprietaires?id=18017248
Ale ktoś miał szczęście
Powrót do góry Go down
AyaKey
Przyjaciel Zagrody
AyaKey


Nick w grze : AyaKey
Liczba postów : 2734
Dołączył : 13/11/2012

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 12:45 pm

2 RO otworzyłam i więcej nie zamierzam ;-;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2388322
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 1:00 pm

Arrin napisał:
Labamba napisał:
anteek napisał:
Ja naliczyłem 57 wygranych Sleipnirów Razz
Ja się pytam, jakim cudem Ci ludzie mają takie szczęście? :p
Zaraz tam szczęście, ze 70% z nich otwierało hurtowo ro. ;]
Nie wiem czy to jest powód do dumy czy wręcz do rozpaczy, ale... otworzyłam hurtowo 40 RO i nie trafiłam. Dlatego śmiem twierdzić, że mieli szczęście :p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Yurikino
Nowy
avatar


Nick w grze : Yurikino
Liczba postów : 24
Dołączył : 21/05/2013

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 1:17 pm

Chyba wszystko zależy od wielkiego farta,ja otworzyłam tylko 5 ro i mi sie trafił,a jak czytałam ile otwierali inni to można by zawału dostać wyliczając O.o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2220915
Gość
Gość
Anonymous



Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 1:19 pm

Labamba napisał:
Arrin napisał:
Labamba napisał:
anteek napisał:
Ja naliczyłem 57 wygranych Sleipnirów Razz
Ja się pytam, jakim cudem Ci ludzie mają takie szczęście? :p
Zaraz tam szczęście, ze 70% z nich otwierało hurtowo ro. ;]
Nie wiem czy to jest powód do dumy czy wręcz do rozpaczy, ale... otworzyłam hurtowo 40 RO i nie trafiłam. Dlatego śmiem twierdzić, że mieli szczęście :p
Ja nie mam pojęcia jak to działa. Otworzyłam 16 RO i nie mam Slepnira. Hmn...może to za mało. A niektórzy otwierają pierwszy, RO i wygrywają, no bo ile mogła otworzyć ta osoba która wystawiła Slepnira za 1000 Equus na bezpośrednie, ten linczek od Ogiera. ...?
Powrót do góry Go down
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 1:23 pm

Kara 17 napisał:
Labamba napisał:
Arrin napisał:
Labamba napisał:
anteek napisał:
Ja naliczyłem 57 wygranych Sleipnirów Razz
Ja się pytam, jakim cudem Ci ludzie mają takie szczęście? :p
Zaraz tam szczęście, ze 70% z nich otwierało hurtowo ro. ;]
Nie wiem czy to jest powód do dumy czy wręcz do rozpaczy, ale... otworzyłam hurtowo 40 RO i nie trafiłam. Dlatego śmiem twierdzić, że mieli szczęście :p
Ja nie mam pojęcia jak to działa. Otworzyłam 16 RO i nie mam Slepnira. Hmn...może to za mało. A niektórzy otwierają pierwszy, RO i wygrywają, no bo ile mogła otworzyć ta osoba która wystawiła Slepnira za 1000 Equus na bezpośrednie, ten linczek od Ogiera. ...?
Działa to na pewno tak jak UFO. Ustawiają prawdopodobieństwo trafienia i już. Jeden ma szczęście drugi nie.
A ta osoba? Ma dość niski staż więc może po prostu niedoinformowanie o "świetności" boskich na howrse Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Gość
Gość
Anonymous



Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipostNie Wrz 29, 2013 1:27 pm

Labamba napisał:
Kara 17 napisał:
Labamba napisał:
Arrin napisał:
Labamba napisał:
anteek napisał:
Ja naliczyłem 57 wygranych Sleipnirów Razz
Ja się pytam, jakim cudem Ci ludzie mają takie szczęście? :p
Zaraz tam szczęście, ze 70% z nich otwierało hurtowo ro. ;]
Nie wiem czy to jest powód do dumy czy wręcz do rozpaczy, ale... otworzyłam hurtowo 40 RO i nie trafiłam. Dlatego śmiem twierdzić, że mieli szczęście :p
Ja nie mam pojęcia jak to działa. Otworzyłam 16 RO i nie mam Slepnira. Hmn...może to za mało. A niektórzy otwierają pierwszy, RO i wygrywają, no bo ile mogła otworzyć ta osoba która wystawiła Slepnira za 1000 Equus na bezpośrednie, ten linczek od Ogiera. ...?
Działa to na pewno tak jak UFO. Ustawiają prawdopodobieństwo trafienia i już. Jeden ma szczęście drugi nie.
A ta osoba? Ma dość niski staż więc może po prostu niedoinformowanie o "świetności" boskich na howrse Wink
dokładnie, pewnie miała RO, i otworzyła...aczkolwiek są bardzo, bardzo, bardzo małe szanse na wygranie Slepnira, zresztą jak wszystkiego innego w RO...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sleipnir w Rogach Obfitości! PL Empty
PisanieTemat: Re: Sleipnir w Rogach Obfitości! PL   Sleipnir w Rogach Obfitości! PL I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Sleipnir w Rogach Obfitości! PL
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRA - Merkury w Rogach Obfitości! [INT]
» Jednorożce w Rogach Obfitości
» Pingwiny i miśki w Rogach Obfitości (PL)
» GRA - Lips w Rogach Obfitości (serwer PL)
» Skrzynie znowu w Rogach Obfitości!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: