Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mole książkowe łączmy się <3

Go down 
+10
Nevarra
Katrina123
amorkowa
Vastaya
Ayashi
Minoo
hanka1998
EveDallas
LadyArvena
eliza9708
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Mole książkowe łączmy się <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mole książkowe łączmy się <3   Mole książkowe łączmy się <3 - Page 2 I_icon_minipostNie Lip 05, 2015 7:07 am

Jeśli ktoś jest zainteresowany nieco "starszymi" i "poważniejszymi" książkami w klimacie dzikiego zachodu, traktującymi o Indianach i ich upadku, polecam książki Karola Maya. Nie opisuje on wprawdzie swoich prawdziwych przeżyć (część książek napisał siedząc w więzieniu, o ile się nie mylę), ale talent pisarski połączył z wiedzą, z czego powstało coś zachwycającego. Chyba najbardziej znanym tytułem jest "Winnetou". 
Ameryka Północna to nie jedyne miejsce do którego przenosi się główny bohater. Mamy też na przykład Chiny.
Początkowo książki miały charakter zdecydowanie przygodowy, pod koniec zaczęły zawierać elementy filozoficzne.
Powrót do góry Go down
Oliweczkam1234
Nowy
Oliweczkam1234


Nick w grze : kucykowagirl7000
Liczba postów : 45
Dołączył : 15/06/2015

Mole książkowe łączmy się <3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Mole książkowe łączmy się <3   Mole książkowe łączmy się <3 - Page 2 I_icon_minipostCzw Sie 13, 2015 2:05 pm

OMG, Fantasty to ja Smile Ale nic nie polecę bo co tu mam ja z podstawówki polecać dorosłym :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4432541&message=doCong
 
Mole książkowe łączmy się <3
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Edytorzy mang, tłumacze, typsetterzy, korektorzy łączmy się!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki :: Hobby-
Skocz do: