Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ciekawy film

Go down 
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Ciekawy film Empty
PisanieTemat: Ciekawy film   Ciekawy film I_icon_minipostWto Sty 14, 2014 6:17 pm

Nie mogłem spac i znalazłem przypadkowo.

Najnowszy film twórców słynnej "Epoki lodowcowej", zrealizowany w technice animacji komputerowej 3D. Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który pragnie udowodnić, że ukryty przed ludzkim wzrokiem miniaturowy świat niezwykłych istot – zwany Zielonym Królestwem – istnieje naprawdę. Profesor jest jedynym człowiekiem, który wierzy w jego istnienie. Do chwili, kiedy jego kilkunastoletnia córka, Mary Katherine, podlega niesamowitej transformacji i przeniesiona zostaje do Zielonego Królestwa. Tam wraz z grupą nowych przyjaciół musi stawić czoła wrogim siłom, które chcą pozbawić władzy Matkę Naturę, królową tej krainy. Wspólnie przeżyją wielką przygodę.  

„Tajemnica Zielonego Królestwa” to animacja pełna humoru i akcji, która pokazuje niezwykły i nieznany świat. Twórcy „Epoki lodowcowej” i „Rio” przedstawiają klasyczną opowieść o walce dobra ze złem. Kiedy młoda dziewczyna trafia do sekretnej krainy, przyłącza się do wyjątkowych wojowników, walczących o Matkę Naturę i ocalenie swojego – i naszego – świata.




http://video.anyfiles.pl/Tajemnica+Zielonego+Królestwa2013/Kreskówki/video/89288
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Gość
Gość
Anonymous



Ciekawy film Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawy film   Ciekawy film I_icon_minipostCzw Sty 16, 2014 1:14 pm

Widziałam- Polecam
Adam Małysz.

A tak serio- Mi osobiście film się podobał, dobrze się ogląda z rodziną, jest przyjemnie, trochę smuteczków trochę radości. Ciężko było mi się przyzwyczaić do sposobu animacji jednak po jakimś czasie dało się oglądać.
Powrót do góry Go down
 
Ciekawy film
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Film edukacyjny
» Ulubiony film
» czy jest taki film?
» Pobierz film z youtube
» Warcraft film - zwiastun

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki :: Info zasłyszane w mediach-
Skocz do: