Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! Empty
PisanieTemat: Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!   Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 12:51 pm

Jak w temacie - przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix z mojej hodowli "Impure Champions" (wyspecjalizowane kombinacje rasowe).

Oferuję źrebięta po matce So Beautiful oraz ojcu Lunaticu. Oboje rodzice w pełni wyblupowani, wszystkie umiejętności pogrubione, matka źrebiąt jest koniem do Grand Prix. Źrebięta osiągną PG ponad 530 (niezwykle dużo jak na rasę achał-tekińska), umiejętności wrodzone sięgać będą: bez Łez - ponad 100, po podaniu Łez- ponad 165. Ich specjalizacja to przełaje i skoki.

Cena wałacha to 500 Equus i 2 kupony (w zamian za kupony jestem skłonna przyjąć niektóre rzeczy z Czarnego Rynku).

Osoby zainteresowane ofertą oraz pragnące dowiedzieć się więcej proszę o pisanie na pw (konto, jak i tutaj, Malto).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! Empty
PisanieTemat: Re: Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!   Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! I_icon_minipostPią Wrz 16, 2011 10:51 am

Oferta zamieszczona w poście powyżej wciąż aktualna!
Aktualnie mam na sprzedaż dwa wałachy (bliźniaki) po Łzach:

Wałach numer jeden

Wałach numer dwa

Polecam, dobrze wytrenowane konie ulokują się w pierwszej piętnastce konkursu skoków Grand Prix.

Już wkrótce wystawię na sprzedaż wałacha po Łzach o PG 541.56 - KLIK.


Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! Empty
PisanieTemat: Re: Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!   Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! I_icon_minipostPią Wrz 16, 2011 1:03 pm

Malto napisał:
Oferta zamieszczona w poście powyżej wciąż aktualna!
Aktualnie mam na sprzedaż dwa wałachy (bliźniaki) po Łzach:

Wałach numer jeden

Wałach numer dwa

Polecam, dobrze wytrenowane konie ulokują się w pierwszej piętnastce konkursu skoków Grand Prix.

Już wkrótce wystawię na sprzedaż wałacha po Łzach o PG 541.56 - KLIK.




Mam pytanie - a mianowicie, czy któryś z tych koni ma szansę zająć miejsce w fontannie w GP? Jeśli tak to w jakiej?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! Empty
PisanieTemat: Re: Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!   Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! I_icon_minipostPią Wrz 16, 2011 2:47 pm

mycha805, Fontannę otrzymujesz wtedy, gdy Ty, jako gracz, zajmiesz miejsce w pierwszej setce w tygodniowym rankingu graczy biorących udział w Grand Prix Smile
Niemniej tak, z wałachami spod linków zadanie masz bardzo ułatwione. Wytrenowany odpowiednik miksów, Troublemaker, zajmuje mi ósme - dwunaste miejsce w biegu przełajowym GP oraz około setnego w konkursie skoków GP. Do pozostałych zawodów go nie wystawiam, korzystam z innych koni (również mieszanek). Od kiedy wystawiam w Grand Prix kombinacje rasowe, co tydzień mam dostęp do Fontanny, udało mi się nawet wcisnąć w pierwszą dziesiątkę graczy (odznaczenia na profilu howrse - klik).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! Empty
PisanieTemat: Re: Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!   Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! I_icon_minipostSob Wrz 17, 2011 3:08 am

Malto napisał:
mycha805, Fontannę otrzymujesz wtedy, gdy Ty, jako gracz, zajmiesz miejsce w pierwszej setce w tygodniowym rankingu graczy biorących udział w Grand Prix Smile
Niemniej tak, z wałachami spod linków zadanie masz bardzo ułatwione. Wytrenowany odpowiednik miksów, Troublemaker, zajmuje mi ósme - dwunaste miejsce w biegu przełajowym GP oraz około setnego w konkursie skoków GP. Do pozostałych zawodów go nie wystawiam, korzystam z innych koni (również mieszanek). Od kiedy wystawiam w Grand Prix kombinacje rasowe, co tydzień mam dostęp do Fontanny, udało mi się nawet wcisnąć w pierwszą dziesiątkę graczy (odznaczenia na profilu howrse - klik).

Jak możesz, zostaw dla mnie jednego konika Smile Jak uzbieram kupony to kupię Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! Empty
PisanieTemat: Re: Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!   Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! I_icon_minipostSob Wrz 17, 2011 4:26 am

mycha805 napisał:
Jak możesz, zostaw dla mnie jednego konika Smile Jak uzbieram kupony to kupię Very Happy
Jeden wałach sprzedany, drugiego wystawiłam Ci na sprzedaż zarezerwowaną. Gdybyś nie miała dwóch kuponów, zawsze mogę przyjąć w zamian za nie na przykład Klepsydrę Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! Empty
PisanieTemat: Re: Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!   Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! I_icon_minipostCzw Gru 22, 2011 2:09 am

Jestem zainteresowana. Zaraz napiszę do Ciebie na pw na howrse. Ale najpierw, proszę powiedz mi czy w zamian za 2 kupony przyjmiesz Klepsydrę. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Sponsored content





Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! Empty
PisanieTemat: Re: Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!   Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO
» WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !
» Wałachy arabskie do kupienia i zamówienia :) Mogą być i w rankngu !
» Koń do Grand Prix
» Co za Grand Prix?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: