Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 4:48 am

Wyhoduję na zamówienie wałącha arabskiego do grand prix z drugiej najlepszej na howrse hodowli koni czystej krwi arabskiej - Desierto Arabigo. Nasze araby to pionierzy w barrel racing oraz cuttingu.
Wałachy po łzach, hoduję jedynie na zamówienie.
Cena wałacha po łzach to 3 kupony, bez łez 2 kupony.
Istnieje możliwość zamiany jednego kuponu na equus.



Ostatnio zmieniony przez Calma dnia Wto Kwi 03, 2012 2:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 1:46 pm

UWAGA UWAGA ^^
Wałachy z Desierto na podium w barrel racing!

Wałachy osiągają ponad 1200 umiejętności po podaniu chmurek - gwarantowane wysokie miejsce w grand prix.
Mam aktualnie dwa takie koniki na sprzedaż, jednakże klaczki. Jestem skora odsprzedać jedną za 3 kupony + piorun zeusa lub 4 kupony,
ponieważ musze je jeszcze wywałąszyć Wink

Naprwadę, świetne konie.
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:01 am

PODBIJAM !
Cena wałacha to już jedynie 2 kupony!
Czołówka barrel racing !
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:02 am

calma a ile by kosztowało z wytrenowaniem
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:03 am

Nie trenuję, acz mogę wytłumaczyć co i jak po kolei i zaoferować pomoc lub polecić kilka zaufanych osób, które robią to bardzo tanio, a dobrze. A wałachy moje ostatnio są na podium w gp Wink
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:06 am

calma a za ile wtłumaczysz
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:07 am

za darmo Wink
jedynie, że obecnie mi wyszły klaczki, więc lepiej by było, gdybyś mi dorzuciła piorun zeusa na wywałaszenie
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:08 am

calma to jakbym kupiła wałaszka to bys mi wytłumaczyła
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:09 am

tak, oczywiście (:
skontaktuj się ze mną na howrse
Powrót do góry Go down
Zuzanna1212
Nowy
Zuzanna1212


Liczba postów : 17
Dołączył : 28/01/2012

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 5:40 am

Ja kupię wałacha po łzach za 2 kupony. A mogę dostarczyć swoje Łzy?
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 8:02 am

Wałachy są już wyhodowane, tzn. urodził się klacze, ale jak zapłacisz kupię piorun i im dam (:
Skontaktuj się ze mną przez priv na howrse.
Powrót do góry Go down
asia_
Nowy
asia_


Liczba postów : 27
Dołączył : 25/12/2011

WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 5:20 am

Hej ja jestem zainteresowana kupnem wałacha na gp z twojej hodowli , jeśli możesz to proszę odezwij się do mnie na howsre mój login to asia_ .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! Empty
PisanieTemat: Re: WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !   WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja ! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO promocja !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» WAŁACHY DO GRAND PRIX Z DESIERTO ARABIGO
» Przyjmuję zamówienia na wałachy do Grand Prix o PG ponad 530 (achał-tekińska+fryzyjska krew)!
» Hodowla Desierto Arabigo rekrutuje!!!
» Co za Grand Prix?
» Koń do Grand Prix

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: