Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zaprojektuj i wygraj! :)

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
kim*
Jedną nogą w ZM
kim*


Nick w grze : kim*
Liczba postów : 557
Dołączył : 18/06/2013

Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaprojektuj i wygraj! :)   Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 I_icon_minipostPią Lut 14, 2014 7:15 am

Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 2qj8xt5
Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 64ozts
wybacz że to takie okropne i niezrozumiałe, no i że ta moja znajomość perspektywy jest taka powalająca, ale mam nadzieję że się z tego odczytasz Smile
pozdrowienia dla Pinezki, Spinki, Uhury, Temidy i Ines!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2980847
Gość
Gość
Anonymous



Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaprojektuj i wygraj! :)   Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 10:42 am

Wszem i wobec ogłaszam koniec konkursu, w którym wzięli udział:

  • Lisica - podoba mi się pomysł "stołeczków", który postanowiłam, że niebawem wcielę w życie w postaci małych kostek z kołeczków. Coś jak sześcian, ale z kołkami tylko na krawędziach, bez wypełnienia. Zawsze to dodatkowe elementy wypełniające klatkę, które myszy bardzo lubią. Smile
  • Nevarra - podoba mi się pomysł z tylną ścianą, ale raczej jako wypełnienie, wizualne zmniejszenie przestrzeni. Wrzuciłabym to raczej za akwarium, jako tło, a nie ściana i jakoś bym się pobawiła np. jego obrazem - jakieś pole wrzuciła, czy coś. :DPomysł dwóch pięter też przypadł mi do gustu, pozwoliłoby to jeszcze bardziej puścić wodze fantazji przy rozwieszaniu polarkowych zabawek.
  • kim* - szacun za rysunek, który choć z początku wydaje się chaotyczny, w końcu całkiem jasno przedstawia Twoją wizję. :DTu z kolei lubię podziemne tunele, które rozprowadzone są w bardziej przemyślany sposób niż ja to zawsze robię. :DLubię też linoparki na przedniej szybie, choć chyba rozplotłabym je na tylnej, ale całej ściance. Smile

Nagrody!
Postanowiłam po prostu rozdzielić moje konie między Waszą trójkę.

  • konie z SZJ
    Nevarra: Canyon's Dream, Autumn Dots, Marius M *Dots jest do wytrenowania z czym pewnie sobie poradzisz Wink
    kim*: Vanilla's Something, Michael, Dancing Blue
    Lisica: Sparkled Cave, Let's Go to Arizona, Trick or Treat

Ciężko mi było jakoś sensownie podzielić te konie, brałam pod uwagę UM oraz liczbę kopii. Mam nadzieję, że żadna z Was nie czuje się wyróżniona/zepchnięta w cień, starałam się wszystkie trzy prace nagrodzić w miarę jednakowo, ale jak wiadomo - jest to dość ciężkie. Razz

  • konie z ZJ, mam ich 6 i mam problem, bo... jeśli chciałabym je podzielić na umiejętności to wychodzi po 1300 na osobę. Mam więc trzy zestawy:
    - 1 koń z 1300UM
    - 1 koń z 1150UM i 1 koń z 150UM
    - 3 konie z UM 320, 670, 500
    (oczywiście +/-) i teraz pytanie - która z Was chce który zestaw? :PDogadajcie się jakoś bez rozlewu krwi Very Happy

  • jednorożce, bo je też postanowiłam oddać
    Nevarra: Tranquilize
    kim*: In Paradise
    Lisica: Rabarbarka

Mam nadzieję, że potraktowałam Was w miarę równo :lol:Jak macie jakieś zastrzeżenia - PW! Smile

Gratuluję wygranych, proszę o zgłoszenie się po nagrody na PW na Hwr (wtedy będę wiedziała na jaki nick wystawić konie).
Przypominam też o podziale koni z ZJ, z czym ja sobie rady nie dałam. Laughing
Powrót do góry Go down
kim*
Jedną nogą w ZM
kim*


Nick w grze : kim*
Liczba postów : 557
Dołączył : 18/06/2013

Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaprojektuj i wygraj! :)   Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 10:46 am

Okay, to ja bym najchętniej wzięła zestaw drugi, macie coś przeciwko? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2980847
Gość
Gość
Anonymous



Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaprojektuj i wygraj! :)   Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 11:51 am

Gratuluję wygranej.


Ostatnio zmieniony przez Soporific dnia Pon Lut 17, 2014 12:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaprojektuj i wygraj! :)   Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 12:12 pm

Cóż. To nie wygrana, to wynagrodzenie za chęci Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaprojektuj i wygraj! :)   Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 12:14 pm

Niee bardzo rozumiem o co teraz chodzi z tą poprawką mnie?

Sam tytuł głosi "Zaprojektuj i wygraj."
Więc chcąc nie chcąc to jest (prezent) wygraną. Ekhm.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaprojektuj i wygraj! :)   Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 17, 2014 12:33 pm

Cytat :
Okay, to ja bym najchętniej wzięła zestaw drugi, macie coś przeciwko?
Absolutnie nie Smile.

A, i Maruisa M możesz dorzucić którejś z pozostałych, tak samo rożkę (chyba jedna z niewielu rzeczy, których mam po dziurki w nosie własnych xD)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaprojektuj i wygraj! :)   Zaprojektuj i wygraj! :) - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zaprojektuj i wygraj! :)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Konkurs fundacji "Happy Fundation" - wygraj konia z ZJ
» Zad. 99 - wygraj 10 zawodów z koniem urodzonym z Uranosa i Gai?
» wygraj 10 zawodów konem urodzonym z Uranosa i Gai
» MEGA KONKURS WYGRAJ NAWET KUPONY :)
» Loteria - wygraj przedmioty z CR i inne - brak wymian :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: